Jump to content
Hoş geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

MarcoReus

FMT'17 - Geliştirilmiş Türkiye Yaması V1.2

Önerilen İletiler

ValeriaPieta    289
Bolshoi Booze, 8 dakika önce yazdı:

Arkadaşa katılıyorum, bunun bir çözümü olmalı.

Arkadaşlar ısrarla cevap veriyoruz. Israrla bir başkaları soruyor gerçekten sıkıcı bir hal aldı. Bu yama sadece Türkiye Liglerini kapsıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ValeriaPieta, Şimdi yazdı:

Arkadaşlar ısrarla cevap veriyoruz. Israrla bir başkaları soruyor gerçekten sıkıcı bir hal aldı. Bu yama sadece Türkiye Liglerini kapsıyor.

Yani pr0'nun son çıkan güncellemesiyle birlikte kullanamıyoruz, editör üzerinden diğer liglerdeki düşen ve çıkan takımları kendimiz düzenlesek bir sıkıntı çıkar mı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ValeriaPieta    289
Bolshoi Booze, 2 dakika önce yazdı:

Yani pr0'nun son çıkan güncellemesiyle birlikte kullanamıyoruz, editör üzerinden diğer liglerdeki düşen ve çıkan takımları kendimiz düzenlesek bir sıkıntı çıkar mı ? 

Pr0'nun yamasını kullanmıyorum, bilgim yok. Tabi ki kendiniz editörden düzenleyip oynayabilirsiniz. Bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aykut93    63
Bolshoi Booze, 19.09.2017 - 23:34 yazdı:

Çıkmaz hocam ama editörden diğer türkiye liglerini kaldır kendin düzenle kullan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.