Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

MarcoReus

FMT'17 - Geliştirilmiş Türkiye Yaması V1.2

Önerilen İletiler

emreyasar96, 16 saat önce yazdı:

Süper ligde oynatmak için sezon başında 28 kişilik kadro belirlemek gerekiyor bu kadroya dahil etmediğin futbolcuları süper ligde oynatamazsın bu şu anda uygulanan gerçek kural ve yamayla bi alakası yok. Ayrıca dediğin 21 yaşından küçük oyuncuları kaydetmek gerekmiyor dediğin şey uefa kayıtları için geçerli senin kulübünde en az 2 yıl oynamış ve 21 yaşından küçük olan futbolcuları Uefa kadrosuna kaydetmeden oynatabilirsin. Senin alt yapında olan ve kaydetmediğin futbolcuları sadece Türkiye kupasında oynatabilirsin

Yanlış bildiğin birşey var dostum. Adam doğru söylüyor süper lig için 21 yaş altındaki oyuncuları kayıt etmek zorunda değilsin kuralı reeldir. Fm nin kendi yamasız halini oynarsan bu kural da aktiftir. Ancak editör ile bu seçeneği bulamadım gelişmiş ülke kurallarına kadar indim ancak bunu başaramadım zannediyorum arkadaşlar da yapamadı. Herkesin eline sağlık.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aykut93, 1 dakika önce yazdı:

Yanlış bildiğin birşey var dostum. Adam doğru söylüyor süper lig için 21 yaş altındaki oyuncuları kayıt etmek zorunda değilsin kuralı reeldir. Fm nin kendi yamasız halini oynarsan bu kural da aktiftir. Ancak editör ile bu seçeneği bulamadım gelişmiş ülke kurallarına kadar indim ancak bunu başaramadım zannediyorum arkadaşlar da yapamadı. Herkesin eline sağlık.

Zaten bu konu hakkında yorum yapıldı. O elimizde olmayan birşey editörden ayarlanmıyor yani yorumlarda bunu belirtmiştik.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ValeriaPieta, Şimdi yazdı:

Zaten bu konu hakkında yorum yapıldı. O elimizde olmayan birşey editörden ayarlanmıyor yani yorumlarda bunu belirtmiştik.

Biliyorum :D ben de adama açıklamaya çalıştım zaten bende editör kullanıyorum. Gelişmiş ayarlarına kadar baktım gerçekten düzeltilemeyen birşey :) sizin elinize sağlık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aykut93, 13 dakika önce yazdı:

Biliyorum :D ben de adama açıklamaya çalıştım zaten bende editör kullanıyorum. Gelişmiş ayarlarına kadar baktım gerçekten düzeltilemeyen birşey :) sizin elinize sağlık

Biliyorum o yüzden alıntı yaptım zaten görmeyen duymayan kalmasın diye :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emin misiniz ? Ben oyunu yamasız oynadığımda da 28 kişilik kadro dışındaki oyuncuları oynatamıyordum . Peki bu 21 yaş altı oyuncuların belirli bir süre kulüpte oynamış olma zorunluluğu var mı ? Mesela mart ayında yeni çıkan oyuncuyu istesem hemen oynatabilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ellerinize sağlık. Peki sourtitoutsi.net'in hiçbir yamasının seçilmemesi mi gerekiyor? Madem öyle sadece süper lig ile oynayacağız :) Ayrıca düşen çıkanlar doğru mu? Veya sadece oyuncu güç ayarlamaları, borçlar ve bütçeleri seçsem diğer şeyler sourtit........ modundan seçsem? :D

tarihinde Mister Bonservis tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BEN KARİYERİMDE 2 SENE SONRA Bİ SORUN YAŞADIM FENERBAHÇE AS TAKIMIYLA U19 U21 VE SÜPERLİG MAÇLARIM GÖZÜKÜYODU FİKSTÜRDE VE MAÇ GÜNÜ GELDİĞİNDEDE OYNAMAK ZORUNDAYDIM 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasancan671, 4 saat önce yazdı:

BEN KARİYERİMDE 2 SENE SONRA Bİ SORUN YAŞADIM FENERBAHÇE AS TAKIMIYLA U19 U21 VE SÜPERLİG MAÇLARIM GÖZÜKÜYODU FİKSTÜRDE VE MAÇ GÜNÜ GELDİĞİNDEDE OYNAMAK ZORUNDAYDIM 

Bunu cevapladı adamlar zaten lütfen forumu yorumları okuyun sorununuzun bir cevabı var mı diye hiç mi merak etmiyorsunuz acaba merak ediyorum :)  yeni güncellemeyi indirmek zorundasın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar öncelikle emeklerinize sağlık, gerçekten de takdir edilesi bir çalışma olmuş. Bir sorum olacak;  açıklamanızda 

Alıntı

NOT : pr0 ve sortitoutsi yamaları ile onların yaptığı "Düşen ve Çıkan Takımlar"(Promotions and relegations) dosyası seçilmediği takdirde sorunsuzca çalışıyor.

yazıyor. ama ben sortitoutsi yamasını indirip yüklediğimde "Promotions and relegations" dosyası görünmüyor. bu şekilde oyun açtığım taktirde bir sorunla karşılaşır mıyım. 

İndirdiğim yamanın dosya listesini ek olarak gönderiyorum. 

Teşekkür ederim tekrar ellerinize sağlık

pGYZzn.png

tarihinde eserdaldal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eserdaldal, 1 dakika önce yazdı:

Merhabalar öncelikle emeklerinize sağlık, gerçekten de takdir edilesi bir çalışma olmuş. Bir sorun var açıklamanızda 

yazıyor. ama ben sortitoutsi yamasını indirip yüklediğimde "Promotions and relegations" dosyası görünmüyor. bu şekilde oyun açtığım taktirde bir sorunla karşılaşır mıyım. 

İndirdiğim yamanın dosya listesini ek olarak gönderiyorum. 

Teşekkür ederim tekrar ellerinize sağlık

pGYZzn.png

Club & Changes diyor ya onu seçmeyeceksin gerisini alabilirsin oynayabilirsin sorun yok :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaburak, 31.08.2017 - 18:32 yazdı:

Hocam öncelikle emeğinize sağlık. Ancak şu konuda şöyle bir sıkıntı var. Eğer kariyer açarken diğer yamaların "düşen çıkan" dosyalarını seçmez ve sizin "ülke kuralları" dosyanızı seçersek sadece Türkiye liglerinde düşen çıkan takımlar doğru oluyor ve diğer ligler geçen sezonki haliyle kalıyor. Tam tersini yapıp "ülke kuralları" dosyasını seçmez ve onlarınkini seçersek de "kupa formatı", "yedek oyuncu sayısı" vs. gibi yeniliklerden yararlanamıyoruz. İkisini de seçersek malumunuz hata veriyor. Bunun bi orta noktası olamaz mı yani diğer yamaların dosyalarına yapamaz mısınız değişikliği tek dosya halinde?

Israrla cevap vermiyorsunuz. Düşen çıkan takımları sadece Türkiye için yapmışsınız diğer ligler geçen sezonda kalmış..

aykut93, 18 saat önce yazdı:

Club & Changes diyor ya onu seçmeyeceksin gerisini alabilirsin oynayabilirsin sorun yok :) 

O zaman diğer liglerdeki düşen çıkan takımlar düzelmiyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kaankaraman, 55 dakika önce yazdı:

Kariyer kurarken nasıl deçeceğiz yamayı?

fm16 da çalışır di mi? 

Hayır çalışmaz fm 17 için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Taliscanın sözleşmesini 1.7,2016 30.6.2017 yapmışsınız 1 sene sonra takımdan ayrılıyor o kadar para ödülü ve ligi şampiyon olarak bitirmeme rağmen transfer bütçesi 1m borç 500 m bu nasıl iş anlamış değilim.Galatasarayda mariano 1 senede Türk vatandaşı oldu denenmedimi bu yama

tarihinde Obivan_kenobi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kaankaraman, 6 saat önce yazdı:

Peking Kariyer kurarjen nasıl seçeğiz

fm 16 için seçemezsin kardeşim malesef

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
quadiea, 41 dakika önce yazdı:

Yeni kariyer açarken sizin dosyaları seçemiyorum sadece sortit'ten 3 dosya çıkıyor onları seçebiliyorum yardımcı olur musunuz?

Oyun sürümün güncel değildir. 17.3.x  olması lazım en az.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

9.9.2017 yaması gelecekmi ve ligin bitimi çok uzuyor son 3 hafta maçlar 2 haftadır 1 oynanıyor. ve tff 1. ligde maçlar hep aynı gün oynanıyor. ve en önemlisi neymar barcelonada ve dembele dortmundda :S

tarihinde ult55ras tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaburak, 16.09.2017 - 13:57 yazdı:

Israrla cevap vermiyorsunuz. Düşen çıkan takımları sadece Türkiye için yapmışsınız diğer ligler geçen sezonda kalmış..

O zaman diğer liglerdeki düşen çıkan takımlar düzelmiyor. 

Arkadaşa katılıyorum, bunun bir çözümü olmalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.