Jump to content
Hoş geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

GrafikerBey

FMT Forma Paketi

Önerilen İletiler

mehmet    20

WİLLEM II  H/A

o6YRjR.pngAy0dkz.png

HERENVEEN  H/A

YOj7OA.pngg94JOZ.png

VİTESSE  H/A

Dy80Dl.pngQp4o2G.png

TWENTE  H/A/T

rJmo51.pngqJmZdV.png                               JO7yVE.png

AZ ALKMAAR  H/A/T

XEDrbO.pngROblGo.png     

2EYVPO.png

FEYENOORD  H/A

o6YRNo.png7yVrWm.png

FEYENOORD 2.FORMADA DESENLERİ YAPAMADIĞIM İÇİN DÜZ ÇİZGİLİ YAPTIM DÜZELTE BİLECEK VARSA PSD DOSYASI ATABİLİRİM...

tarihinde mehmet tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rejected    0

patron öncelikle merhaba yeni üyeyim

Şuna deyinmeliyim ki benim düşünceme göre Türkiye Liglerini önce yaparsanız daha iyi olur. Zira zaten avrupanın önde gelen liglerinin formaları FC'12 formatında falan zaten var. Ha şöyle ki Türk sitesiyiz eyvallah destek veririz, yani o formatlar yerine sizin formalarınızı kullanıyorum ama önce TFF 1. Lige yaptığınız gibi diğer Türk Liglerine de el atarsanız sevinirim (Tabii ki yapabiliyorsanız). İnşallah yanlış anlaşılmamışımdır çünkü öz eleştiri yaptığımı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scout55    116
Rejected, 15 saat önce yazdı:

patron öncelikle merhaba yeni üyeyim

Şuna deyinmeliyim ki benim düşünceme göre Türkiye Liglerini önce yaparsanız daha iyi olur. Zira zaten avrupanın önde gelen liglerinin formaları FC'12 formatında falan zaten var. Ha şöyle ki Türk sitesiyiz eyvallah destek veririz, yani o formatlar yerine sizin formalarınızı kullanıyorum ama önce TFF 1. Lige yaptığınız gibi diğer Türk Liglerine de el atarsanız sevinirim (Tabii ki yapabiliyorsanız). İnşallah yanlış anlaşılmamışımdır çünkü öz eleştiri yaptığımı düşünüyorum.

Öncelikle yorumun için teşekkürler bu konuda benim kendi bir düşüncem vardı diğer liglerimiz için ama bir türlü zaman bulamıyorum zaman zaman yapmaya başlarım isteyende yardımcı olabilir. Bir sorun var 2. lig vs. için değil ama 3. ve daha düşük liglerin formaları için fotoğraf lazım onları da bulabilirsek yaparız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mehmet    20
scout55, 4 saat önce yazdı:

Öncelikle yorumun için teşekkürler bu konuda benim kendi bir düşüncem vardı diğer liglerimiz için ama bir türlü zaman bulamıyorum zaman zaman yapmaya başlarım isteyende yardımcı olabilir. Bir sorun var 2. lig vs. için değil ama 3. ve daha düşük liglerin formaları için fotoğraf lazım onları da bulabilirsek yaparız.

2.LİGTEKİ TAKIMLARIN FORMA RESİMLERİ VARSA YAPABİLİRİM

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.