Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

sgnmz99

FM17 Gold Patch

Önerilen İletiler

V0.1 = FM17 Gold Patch (by Sgnmz) | VİRÜSTOTAL

V0.2 = bu alanda paylaşılacaktır.

Gold Patch yamasında fikrimce oyunda eksik bulduğum her şeyi düzenledim.

En önemli 200 250 oyuncuyu güncelledim.

Süper ligin önemli oyuncularını güncelledim.

Dünyadaki transferler gerçekleştirildi. (ufak eksikler olabilir)

Süper ligdeki transfeler gerçekleştirildi. (ufak eksikler olabilir).

Önemli 14 15 ligin düşen çıkan takımlarını güncelledim.

Önemli 14 15 ligin takım itibarlarını ayarladım.

Yeni genç oyuncular ekledim.

3 4 Tv kanalı 1 Gazete 3 4 Gazeteci ekledim.

Teknik Direktörleri düzenledim.

Toplam : 16000 değişiklik.

Ek olarak yamanın yanında uefa 1 yıl kaydırılarak eklenmiştir yani 16/17 sezon puanı 15/16'nın yerine bu şekilde 1 yıl kaya kaya düzenlendi bu eklentiyi isterseniz kullana bilirsiniz ana fmf nin içeriği değildir.

r2abdM.jpg

AkvlYX.jpg

tarihinde sgnmz99 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Galatasarayı bu kadar abartman hiç olmamış dostum o ne öyle Fener 63 M gs 437 M şaka mı yine de emeğin için teşekkürler. Anlaşılan gs lisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aykut93, 21 dakika önce tarihinde yazdı:

Galatasarayı bu kadar abartman hiç olmamış dostum o ne öyle Fener 63 M gs 437 M şaka mı yine de emeğin için teşekkürler. Anlaşılan gs lisin.

Galatasaray'ın Riva'yı satarak kazandığı parayı eklemiş galiba arkadaş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scout55, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Galatasaray'ın Riva'yı satarak kazandığı parayı eklemiş galiba arkadaş 

Öyle şey mi olurmuş ya tamamen dengesiz bir durum. Oyun içerisinde ne alakası var bununla yama güzel ellerine sağlık ancak o durumu hiç beğenmedim. Değer gösteriyor orada o zaman Fenerbahçenin arazilerinin toplam değerini eklersen fark olur burada. Benim fikrim bu kanımca.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aykut93, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Öyle şey mi olurmuş ya tamamen dengesiz bir durum. Oyun içerisinde ne alakası var bununla yama güzel ellerine sağlık ancak o durumu hiç beğenmedim. Değer gösteriyor orada o zaman Fenerbahçenin arazilerinin toplam değerini eklersen fark olur burada. Benim fikrim bu kanımca.

Hocam şuan Galatasaray'ın elinde yaklaşık o kadar para var galiba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bak ustam ben onda değilim zaten dediği şey orada klübün tahmini değeri. Klübün tahmini değeri 63 MN diyor sence bu gerçek mi Tahmini değer dediğin olay Fenerbahçenin beşiktaşın diğer takımların ellerinde bulunan oyuncular dahil tüm arazilerin toplam tahmini değeri. Ben arkadaşımızın burada yanlış anladığını düşünüyorum. Ya da Galatasaraylı olabilir kendisi yine de ellerine sağlık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Galatasaray'ın Mali Durumunu yükseltmek yerine borçlarını azaltırsan oyuna daha az etki eder ve oynanması zevkli olur.

Aksi taktirde Galatasaray transferlerle sezonu alır götürür. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
UguJR, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

Galatasaray'ın Mali Durumunu yükseltmek yerine borçlarını azaltırsan oyuna daha az etki eder ve oynanması zevkli olur.

Aksi taktirde Galatasaray transferlerle sezonu alır götürür. 

Evet bu daha doğru bir yorum çok fark yok mu sence de tahmini değerler arasında benim bildiğim tahmini değerler benim anlattığım gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aykut93, 2 saat önce tarihinde yazdı:

oyun klübün borcu olduğundan o parayı alıyor zaten

aykut93, 2 saat önce tarihinde yazdı:

bu şuan mali gerçekler galatasarayın kasasında böyle bir para var zaten klüp sezon sonunda o parayı fonlara çeker ben başakşehiri yönettim 1 sezon galatasaray adam gibi transfer gerçekleştirmedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aykut93, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Evet bu daha doğru bir yorum çok fark yok mu sence de tahmini değerler arasında benim bildiğim tahmini değerler benim anlattığım gibi.

Hocam öyle değil , tahmini değer , klübün elinde ne kadar parası olduğudur.

Eğer o araziler satılırsa o para tahmini eğere girer.

Tabi bu olay oyuna göre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.