Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

FMTReam'17 - Medya Kaynakları Yaması

Önerilen İletiler

fmtba_l_k.png

Merhaba FMT Ailesi,

Geçtiğimiz günlerde @aykut93 isimli üyemiz Türk medya kaynaklarının oyuna eklendiği bir yama isteğinde bulunmuştu. Bu istek mantıklı geldiği için fazla zaman geçirmeden hazırladık.

Artık basın toplantılarında tanıdık isimler size soru soracak.

Önemli Not: Yeni kariyer açmak zorunludur.

Yama İçeriğindeki Medya Kaynakları

• Ulusal spor kanalları (NTV Spor, TRT Spor, A Spor, Tivibu Spor ve beIN Sports Türkiye)
  • Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Bursaspor'un TV kanalları,
  • Radyolar (Radyo Spor, Lig Radyo)
  • Gazeteler (Fanatik, Fotomaç ve AMK)
  • Kulüp kanalları hariç diğer kaynakların her birine 2'şer adet gazeteci eklenmiştir. (Ali Ece, Emek Ege, Uğur Karakullukçu gibi.)

Ekran Görüntüleri

Screenshot_2.pngScreenshot_3.pngScreenshot_4.pngScreenshot_5.png

medya7.png

indirme.png

(İndirmek için resme tıklayınız.)

Alternatif link

Kurulum

• RAR'dan çıkan FMTReam'17 - Medya Kaynakları dosyasını C:\Users\***Kullanıcı Adı***\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2017\editor data içine atın.
  • Yeni kariyer açarken sağ üstteki veritabanı dosya seçme bölümünden FMTReam'17 - Medya Kaynakları'nı işaretlemeyi unutmayın.

Medya kaynakları yaması, Ramoscu tarafından FMTürkiye.NET adına hazırlanmıştır. İzinsiz paylaşılması yasaktır!
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FM 16'da aynı dosyanın içerisine atsak çalışır mı?

FM 16 ile uyumlu değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ramoscu, 18.03.2017 - 12:16 tarihinde yazdı:

fmtba_l_k.png

Merhaba FMT Ailesi,

Geçtiğimiz günlerde @aykut93 isimli üyemiz Türk medya kaynaklarının oyuna eklendiği bir yama isteğinde bulunmuştu. Bu istek mantıklı geldiği için fazla zaman geçirmeden hazırladık.

Artık basın toplantılarında tanıdık isimler size soru soracak.

Önemli Not: Yeni kariyer açmak zorunludur.

Yama İçeriğindeki Medya Kaynakları

• Ulusal spor kanalları (NTV Spor, TRT Spor, A Spor, Tivibu Spor ve beIN Sports Türkiye)
  • Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Bursaspor'un TV kanalları,
  • Radyolar (Radyo Spor, Lig Radyo)
  • Gazeteler (Fanatik, Fotomaç ve AMK)
  • Kulüp kanalları hariç diğer kaynakların her birine 2'şer adet gazeteci eklenmiştir. (Ali Ece, Emek Ege, Uğur Karakullukçu gibi.)

Ekran Görüntüleri

Screenshot_2.pngScreenshot_3.pngScreenshot_4.pngScreenshot_5.png

medya7.png

indirme.png

(İndirmek için resme tıklayınız.)

Alternatif link

Kurulum

• RAR'dan çıkan FMTReam'17 - Medya Kaynakları dosyasını C:\Users\***Kullanıcı Adı***\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2017\editor data içine atın.
  • Yeni kariyer açarken sağ üstteki veritabanı dosya seçme bölümünden FMTReam'17 - Medya Kaynakları'nı işaretlemeyi unutmayın.

Medya kaynakları yaması, Ramoscu tarafından FMTürkiye.NET adına hazırlanmıştır. İzinsiz paylaşılması yasaktır!

çoooook teşekkür ederim ramoscu başkan :)) ellerinize sağlık gerçekten çok sevindim tek bu kalmıştı çok sağolun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aras24, 14 saat önce tarihinde yazdı:

arkadaşlar oyunda yamayı seçip yeni kariyer başlatıyorum oyun veri tabanı kuruluyor çubuğu doluyor sonra oyun donuyor  

Bu yama ile ilgili bir sorun değildir. Ben kurdum herhangi bir sıkıntı olmadı. Bunu editör data yı eklemeden deneyince bir sıkıntı oluyor mu? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aras24, 5 dakika önce tarihinde yazdı:

editör data olmadan nereye atıcaz dosyayı

Editor data dosyasını kendiniz oluşturabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serkann66, 4 saat önce tarihinde yazdı:

Bende de aynı hata var seçiyorum yama, yeni kariyeri oluştururken donup kalıyor. Ayrıca yamanın üzerine geldiğimde onaylanmadı yazıyor

Nasıl bir sıkıntı oluyor oyunu kurmaya başlamadan editör data içindekileri seçme ekranından bir resim alıp koya bilir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serkann66, 2 saat önce tarihinde yazdı:

Ustam yeni kariyer açıyorum ligleri ülkeleri seçiyorum daha sonra doluyor en sona gelince donuyor bidaha yok.58daa56872922_Adsz.jpg.8e88308d8e8be23448255de46130284f.jpg

Yama son sürümün üstüne yapıldı. Eski sürümlerde hata vermesi normal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rawen54, 42 dakika önce tarihinde yazdı:

Yamada sorun var sanırım. Bende seçince kurulum esnasında takılı kalıyor.

Oyununuz orijinal mi ve son sürümde mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
derman42, 14 saat önce tarihinde yazdı:

Hocam Elinize sağlık yama çok güzel yalnız ben kendim medya kuruluşu isimlerini değiştirmek istiyorum örnek italya ligi için. Nasıl ve hangi editörle yapabilirim ?

Steam > Kütüphane > Araçlar > Football Manager 2017 Editörü indirerek yapabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.