Jump to content
  • Kaydol
Ramoscu

TCM18 Logo Paketi

├ľnerilen ─░letiler

1f525.png­čöą50000 !

Here is the number of downloads of the TCM18 reached today, almost 1 months day after the release of FM18.
A big thank you to all, players, contributors and partners!

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č
Kinmar, 2 saat ├Ânce yazd─▒:

1f525.png­čöą50000 !

Here is the number of downloads of the TCM18 reached today, almost 1 months day after the release of FM18.
A big thank you to all, players, contributors and partners!

In Turkish:

T├╝rk├žesi:

1f525.png­čöą50000 !

FM18'in yay─▒nlanmas─▒ndan hemen hemen 1 ay sonra bug├╝n ula┼čan TCM18'in indirme say─▒s─▒.
Oyuncular─▒n, kat─▒l─▒mc─▒lar─▒n ve ortaklar─▒n hepsine ├žok te┼čekk├╝r ederim!

• Be─čen 1

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č

Arkada┼člar bana sadece T├╝rkiye Logo Paketini upload edip linkini payla┼č─▒r m─▒s─▒n─▒z? Ben sadece T├╝rkiye Liglerinin istiyorum ancak 1.3 gb bo┼čuna indirmek istemiyorum l├╝tfen yard─▒m eder misiniz?

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č
burc ugur, 12 saat ├Ânce yazd─▒:

Arkada┼člar bana sadece T├╝rkiye Logo Paketini upload edip linkini payla┼č─▒r m─▒s─▒n─▒z? Ben sadece T├╝rkiye Liglerinin istiyorum ancak 1.3 gb bo┼čuna indirmek istemiyorum l├╝tfen yard─▒m eder misiniz?

Tamam─▒n─▒ indirmeni ├Âneririm, zaten boyutu ├žok de─čil di─čer logo paketlerine g├Âre.

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č

TCM18-View18.1.png

Download the 18.1 Update for TCM18 Logopack, with more 4.500 logos of clubs, competitions and federations for almost 30000 logos in total !

After more 65000 downloads for TCM18 and more than 1,275,000 downloads with previous versions, we want to offer more with this update.

Italy, Belgium, Denmark, Hungary, Ireland, Norway, Poland ... 83 Nations with add or update logos.

• Be─čen 2

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č

─░yi g├╝nler hocam ben bu paketi y├╝kledikten sonra oyunun grafi─činde de─či┼čmeler meydana geldi seyirciler falan g├Âz├╝kmemeye ba┼člad─▒ neden olabilir┬á

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č

┼čurdak─▒ ┼čeyler─▒ nas─▒l ─▒nd─▒r─▒m yukluyucem bu konuda res─▒ml─▒ anlat─▒m yokmu hang─▒s─▒ne t─▒klay─▒m ─▒nd─▒r─▒m cozemed─▒m b─▒r turlu ─▒nd─▒r d─▒om ─▒nd─▒r ded─▒kten sonra t─▒kan─▒yorum cozem─▒yorum nas─▒l yapcam

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č
jegar, 18 saat ├Ânce yazd─▒:

┼čurdak─▒ ┼čeyler─▒ nas─▒l ─▒nd─▒r─▒m yukluyucem bu konuda res─▒ml─▒ anlat─▒m yokmu hang─▒s─▒ne t─▒klay─▒m ─▒nd─▒r─▒m cozemed─▒m b─▒r turlu ─▒nd─▒r d─▒om ─▒nd─▒r ded─▒kten sonra t─▒kan─▒yorum cozem─▒yorum nas─▒l yapcam

─░ndir yaz─▒s─▒ndan a├ž─▒lan sayfada alta indi─činizde Mega,Uptobox linkleri ├ž─▒kacak oradan indirebilirsiniz.

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č

G├╝ncellemeyi nas─▒l yap─▒yoruz bilen biri anlatabilir mi. Ben yamay─▒ indirdim bitanede update 18.1 dosyas─▒ indirdim ama update dosyas─▒n─▒ nereye at─▒cam ├ž├Âzemedim

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č
holigan burak, 23.01.2018 - 04:19 yazd─▒:

G├╝ncellemeyi nas─▒l yap─▒yoruz bilen biri anlatabilir mi. Ben yamay─▒ indirdim bitanede update 18.1 dosyas─▒ indirdim ama update dosyas─▒n─▒ nereye at─▒cam ├ž├Âzemedim

G├╝ncelleme dosyas─▒n─▒ ayn─▒ ilk ba┼čta kurar gibi at,┬áatma i┼člemi bittikten sonra da de─či┼čtir de g├╝ncellemi┼č olursun.

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č

Bugsa┼čspor, Nazilli Belediyespor, Kozan Belediyespor, Orhangazi Belediyespor, Anadolu ba─čc─▒larspor, Van B├╝y├╝k┼čehir Belediyespor ve┬áYeni Orduspor logolar─▒ hatal─▒.

vanbuyuksehirbelediyespor1.png2101197_1.jpganadolu-bagcilar-spor-logo.jpgbugsas-spor-logo.jpgKozan_Belediyespor_Yeni_Logosu.pngnazillibld1.pngImage.jpg

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č
eray1914, 3 saat ├Ânce yazd─▒:

Bugsa┼čspor, Nazilli Belediyespor, Kozan Belediyespor, Orhangazi Belediyespor, Anadolu ba─čc─▒larspor, Van B├╝y├╝k┼čehir Belediyespor ve┬áYeni Orduspor logolar─▒ hatal─▒.

vanbuyuksehirbelediyespor1.png2101197_1.jpganadolu-bagcilar-spor-logo.jpgbugsas-spor-logo.jpgKozan_Belediyespor_Yeni_Logosu.pngnazillibld1.pngImage.jpg

Logo istekleri i├žin ilk iletide bir link mevcut. O link ile yap─▒mc─▒ya isteklerinizi iletebilirsiniz.

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č
Ramoscu, 29.12.2017 - 22:48 yazd─▒:

18.1 g├╝ncelleme i├žeri─či ilk iletiye eklendi.

Fm 2017 ye y├╝klesek problem olurmu bu versiyonu acaba ?

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č
mnytz, 12 saat ├Ânce yazd─▒:

Fm 2017 ye y├╝klesek problem olurmu bu versiyonu acaba ?

Problem olmaz.

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č

TCM18-View18.2.png

Download the 18.2 Update for logopack, with more than 700 logos of clubs, competitions and federations for more than 30.000 logos in total!

Ô×í https://www.tcmlogos.com/tcm18-logos-fm18-en/

After more than 120.000 downloads for les and more than 1.350.000 downloads with previous versions, we want to offer more with this last update.
Mexico, Canada, France, Georgia, Hungary, Portugal and New Zealand... 42 nations with additions and updates of logos.

• Be─čen 2

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č

18.2 g├╝ncellemesinin detaylar─▒ ilk iletiye eklendi.

Kinmar, 4 saat ├Ânce yazd─▒:

TCM18-View18.2.png

Download the 18.2 Update for logopack, with more than 700 logos of clubs, competitions and federations for more than 30.000 logos in total!

Ô×í https://www.tcmlogos.com/tcm18-logos-fm18-en/

After more than 120.000 downloads for les and more than 1.350.000 downloads with previous versions, we want to offer more with this last update.
Mexico, Canada, France, Georgia, Hungary, Portugal and New Zealand... 42 nations with additions and updates of logos.

Thanks for the update @Kinmar :sweat_smile:

• Be─čen 1

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č

Bu logo paketi y├╝z├╝nden mining viris├╝ yedim.Ben bu paketi fmscoutan indirmi┼čtim yanl─▒z oda zaten logo paketinin kendi sitesine y├Ânlendiriyor ve bu malwareyi ordan yedi b├╝y├╝k ihtimalle pc.Hi├ž bir malware ve antivir├╝s program─▒ yakalayamad─▒ bu malwareyi.(Malwarebytes-kapersky-avira-avast-combofix)Pcye kac kez format atsamda d├╝zelmedi.Fm yi ├žal─▒st─▒rd─▒g─▒m anda gpu %100 y├╝k alt─▒na giriyordu.Bo┼čtayken pc yine %100 gpu y├╝k alt─▒nda ├žal─▒┼čmaya devam ediyor.Pcyi yeniden ba┼člatt─▒─č─▒mda belli bir s├╝re sonra yine ayn─▒yd─▒.En son logo paketini sistemimden tamamen kald─▒rd─▒m ve pcyi yeniden formatlad─▒m.En sonunda kurtuldum bu ba┼č belas─▒ malwareden dikkatli olun...

tarihinde mnytz taraf─▒ndan d├╝zenlendi

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č
mnytz, 3 saat ├Ânce yazd─▒:

Bu logo paketi y├╝z├╝nden mining viris├╝ yedim.Ben bu paketi fmscoutan indirmi┼čtim yanl─▒z oda zaten logo paketinin kendi sitesine y├Ânlendiriyor ve bu malwareyi ordan yedi b├╝y├╝k ihtimalle pc.Hi├ž bir malware ve antivir├╝s program─▒ yakalayamad─▒ bu malwareyi.(Malwarebytes-kapersky-avira-avast-combofix)Pcye kac kez format atsamda d├╝zelmedi.Fm yi ├žal─▒st─▒rd─▒g─▒m anda gpu %100 y├╝k alt─▒na giriyordu.Bo┼čtayken pc yine %100 gpu y├╝k alt─▒nda ├žal─▒┼čmaya devam ediyor.Pcyi yeniden ba┼člatt─▒─č─▒mda belli bir s├╝re sonra yine ayn─▒yd─▒.En son logo paketini sistemimden tamamen kald─▒rd─▒m ve pcyi yeniden formatlad─▒m.En sonunda kurtuldum bu ba┼č belas─▒ malwareden dikkatli olun...

Yanl─▒┼č bir yere t─▒klam─▒┼č olabilir misiniz? ├ç├╝nk├╝ dosya rar uzant─▒s─▒yla iniyor ve i├žinde ├žal─▒┼čt─▒r─▒lacak herhangi bir program, yaz─▒l─▒m bulunmuyor.

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č
Ramoscu, 4 saat ├Ânce yazd─▒:

Yanl─▒┼č bir yere t─▒klam─▒┼č olabilir misiniz? ├ç├╝nk├╝ dosya rar uzant─▒s─▒yla iniyor ve i├žinde ├žal─▒┼čt─▒r─▒lacak herhangi bir program, yaz─▒l─▒m bulunmuyor.

┬áSorun logo paketinde bence.Ama nerden ve nas─▒l bulast─▒g─▒n─▒ bilemiyorum.Logo paketini sildi─čim an sistemimden sorun ortadan kalkt─▒.

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č
Ramoscu, 25.03.2018 - 20:26 yazd─▒:

Problem logoda de─čil ben─▒m yeni ald─▒g─▒m rx 560 ekran kart─▒ndaym─▒┼č.Daha sonradan tekrar ayn─▒ sorunu yasad─▒m.G├╝├ž seceneklerinden pc─▒ bekleme s├╝resini iptal etti─čimde sorun ortadan kalkt─▒.Birdaha amd al─▒rsam┬á :angry: Logoyuda g├Ân├╝l rahatl─▒g─▒ ile indirebilirsiniz arkada┼člar..:blush:

• Haha 1

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č

Logo paketinin updatelerini indirdim.Fakat megapackte var olan logolar g├Âr├╝n├╝yor.Updatele gelen logolar g├Âr├╝nm├╝yor.Ne yapmal─▒y─▒m?

─░letiyi payla┼č

─░letiye ba─člant─▒
Sitelerde Payla┼č

Hesap olu┼čturun veya yorum yazmak i├žin oturum a├ž─▒n

Yorum yapmak i├žin ├╝ye olman─▒z gerekiyor

Hesap olu┼čtur

Hesap olu┼čturmak ve bize kat─▒lmak ├žok kolay.

Hesap Olu┼čtur

Giri┼č yap

Zaten bir hesab─▒n─▒z var m─▒? Buradan giri┼č yap─▒n.

Giri┼č Yap

• Konuyu G├Âr├╝nt├╝leyenler   0 kullan─▒c─▒

Sayfay─▒ g├Âr├╝nt├╝leyen kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ bulunmuyor.