Jump to content
Hoş geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

TCM17 Logo Paketi

Önerilen İletiler

Flodaxe    0

FM 16 da çalışır mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kinmar    4

Here we are within six months of the release of the future opus of Football Manager, FM18. It is also the time for TCMLogos.com, after TCM17, to embark on the future Logopack TCM18.

On this occasion, and in order to propose even more logos, I appeal to you, fan of the FM game and Logopack user. If you wish, you can become a contributor to the TCM18. To do this, simply complete the form in Page link to select a country you want to search the logos and thus contribute to improving the logopack.

The only skills required are patience and rigor on the search, no graphics skills are required. A list of the clubs of the chosen country without the TCM logo will be sent to you and all the details of what I ask you will be indicated in the mail in reply to the form.

The list of countries chosen by the contributors will be updated on this page link so as not to choose a country already taken.

I thank you in advance for your loyalty that has motivated me for 5 years now to offer you more and more.

Kinmar

https://www.tcmlogos.com/tcm18-contributor/

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ramoscu    646
Kinmar, Bir saat önce tarihinde yazdı:

Here we are within six months of the release of the future opus of Football Manager, FM18. It is also the time for TCMLogos.com, after TCM17, to embark on the future Logopack TCM18.

On this occasion, and in order to propose even more logos, I appeal to you, fan of the FM game and Logopack user. If you wish, you can become a contributor to the TCM18. To do this, simply complete the form in Page link to select a country you want to search the logos and thus contribute to improving the logopack.

The only skills required are patience and rigor on the search, no graphics skills are required. A list of the clubs of the chosen country without the TCM logo will be sent to you and all the details of what I ask you will be indicated in the mail in reply to the form.

The list of countries chosen by the contributors will be updated on this page link so as not to choose a country already taken.

I thank you in advance for your loyalty that has motivated me for 5 years now to offer you more and more.

Kinmar

https://www.tcmlogos.com/tcm18-contributor/

Kısaca özetlemek gerekirse TCM18 Logo Paketi için çalışmalara başlanacakmış. Yardımcı olmak isteyenlerin, linkteki formu doldurmaları isteniyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
volkan bxl    0

IKI dosyayi yani buyuk olani ve 17.1 dosyalarini indirdim ve ilgili klasorlerin icine attim.Fakat oyunu actiktan sonra tercihler seciminde denilen yerde "Tercihlerde yapılan değişiklikleri onayladıktan sonra temayı yenile.    dediginiz secim gorunmuyor.Yardimci olursaniz sevinirim.Tesekkurler

tarihinde volkan bxl tarafından düzenlendi
Evreka :) buldum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ramoscu    646
volkan bxl, 32 dakika önce yazdı:

Hala logolar degismedi.Denilenin hepsini yaptim.Oyun 17.3.1 bu yuzden mi olmuyor acaba?

Tüm adımları doğru bir şekilde yaptıysanız çalışır. Çalışmama gibi bir durumu yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
blaupunktx    0

Merhaba arkadaşlar ben bu yüz paketini indirdim yaklaşık 8-9 gb civarında.. Bundan önce de TCM logo pack kurmuştum. 

DF11 kurduğumda logolar kayboldu? Logoların olduğu dosyaları tekrar yüklediğimde ise bu sefer oyuncu yüzleri kayboldu? 

Kurulum aşamasında ne hata yapıyor olabilirim? Bu yüz ve logo paketini bir arada kullanabilmem için nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kinmar    4
21 hours ago, blaupunktx said:

Merhaba arkadaşlar ben bu yüz paketini indirdim yaklaşık 8-9 gb civarında.. Bundan önce de TCM logo pack kurmuştum. 

DF11 kurduğumda logolar kayboldu? Logoların olduğu dosyaları tekrar yüklediğimde ise bu sefer oyuncu yüzleri kayboldu? 

Kurulum aşamasında ne hata yapıyor olabilirim? Bu yüz ve logo paketini bir arada kullanabilmem için nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Teşekkürler.

There is normally no conflict between the facepack and the logopack.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.