Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

3 adet Football Manager 2017 hediye edeceğimiz çekilişe katılmak için tıklayınız

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

reisbulut

Haftanın Golü Yarışması vs. Diğer Yarışmalar

Bu konuda 7 ileti var

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Forumda emeği geçen tüm arkadaşlara yöneticisinden, üyesine teşekkür ediyorum.

Forumumuz da daha önce yapılan ama pek katkı sağlanmamış olan Gol Yarışması'nın tekrardan aktifleştirilmesinin hareketlilik getireceğini düşünüyorum. Facebook grubumuza bakınca günlük olarak bir çok kili oynuyor. Orada da gerekli paylaşımları yaparak Gol Yarışması (Haftanın, Ayın), En İyi Kurttarışlar vs farklı yarışmalarda açılabilir. Bu konuyu hem bir istek olarak iletiyorum hemde farklı fikirleri olan varsa burada paylaşırsa güzel olur. Ödül olarakta Profilinde Haftanın Golü Şampiyonu vs gibi eklemeler olabilir.Selametle.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Diğer üyelerimizin de bu konu hakkındaki düşüncelerini bekliyorum. Sizin de dediğiniz gibi haftanın golü yarışmasını eskiden yaptığımızda fazla katılım alamamıştık.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
49 dakika önce, Ramoscu yazdı:

Diğer üyelerimizin de bu konu hakkındaki düşüncelerini bekliyorum. Sizin de dediğiniz gibi haftanın golü yarışmasını eskiden yaptığımızda fazla katılım alamamıştık.

Benim düşüncem Facebook grubumuzda paylaşım yapıp "Başa Tutturulan Gönderi" seçeneğini kullanarak buradaki üyelerle birlikte asıl olarak oradaki kişileri buraya yönlendirmek gerekirse orada anketli paylaşımda olabilir. Hali hazırda burda zaten bir sakinlik var. Oradaki hareketliliği buraya getirmek hedefimiz olmalı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Haftanın golü bana da sempatik geldi.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

haftanın golünü seçme fikri bence güzel bir fikir destekliyorum

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Haftanın golü seçme fikri güzel bence hareketlilik getirebilir

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Haftanın golü yarışmasına destek gelmiş, ayın golü yarışması açtık gelen yok :) 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.