Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

lielife7

Çılgın 4-3-3 - Barca: 1.Sezonda Suarez 88 Gol + Messi 65 Gol + Neymar 43 Gol

Bu konuda 35 ileti var

Oyunun en iyi taktiği.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mutlaka deneyeceğim

İnşallah Beşiktaşta 2.taktiğim olarak başarılı olurum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Büyük takımda kesinlikle kullanın!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

VALLA HOCAM TAKTİK MUAZZAM GS İLE İLK SEZONDA TRANSFER BİLE YAPMADAN EREN 31 GOL SELÇUK 18 GOL BRUMA ŞOV YAPTI RESMEN ELLERİNE SAGLIK TAVSİYE EDERİM 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

88 gol nedir, kardeş insan mıyız derler adama :D 

Dybala'yı da mevki için önerilen oyuncu olarak koymuştur muhtemelen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende merak ettim ve deniyeceğim, ama bu taktiğin küçük bütçesi sınırlı takımlarda tutcağını bende sanmıyorum, Küçük takımlar yada gelişme aşamasında olabilcek takımlar için Demolisher bence daha iyi taktik, Adanaspor ile 8 yıl bu taktikle Türkiye ligini domine ettim şimdi Man City başındayım , hala Demolisher i kullanıyorum gene galip geliyoruz mutluyum ama bu taktiğin şöyle bir eksi si var, şimdi Adanasporda iken sürekli max 3-0 4-0 oluyordu hani 5,6 yı bulamıyorduk takımdan kaynaklı diyordum. Şu an City de çok daha iyi kadro var ama gene aynı 3-4 atıyor. Daha farka gidemiyor özellikle küçük takımları çok ezemiyor, takım konuşması vs yapmadığınız sürece. Büyük takımlara karşı ama etkileyici oynuyor. Bundan sıkıldığım için bu taktiği denicem sonuçlarını yazarım :)

Bu arada adam Dybla'yı , Arsenal de de bu taktiği kullanmış , Arsenalde sanırım uygun adam yoktu Dybala uygun demek istemiş birde orada 76 maç 108 gol attı 2 yılda demesine getirmiş :) (Bence)  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mettoman35, 11.06.2017 - 01:27 tarihinde yazdı:

bende merak ettim ve deniyeceğim, ama bu taktiğin küçük bütçesi sınırlı takımlarda tutcağını bende sanmıyorum, Küçük takımlar yada gelişme aşamasında olabilcek takımlar için Demolisher bence daha iyi taktik, Adanaspor ile 8 yıl bu taktikle Türkiye ligini domine ettim şimdi Man City başındayım , hala Demolisher i kullanıyorum gene galip geliyoruz mutluyum ama bu taktiğin şöyle bir eksi si var, şimdi Adanasporda iken sürekli max 3-0 4-0 oluyordu hani 5,6 yı bulamıyorduk takımdan kaynaklı diyordum. Şu an City de çok daha iyi kadro var ama gene aynı 3-4 atıyor. Daha farka gidemiyor özellikle küçük takımları çok ezemiyor, takım konuşması vs yapmadığınız sürece. Büyük takımlara karşı ama etkileyici oynuyor. Bundan sıkıldığım için bu taktiği denicem sonuçlarını yazarım :)

Bu arada adam Dybla'yı , Arsenal de de bu taktiği kullanmış , Arsenalde sanırım uygun adam yoktu Dybala uygun demek istemiş birde orada 76 maç 108 gol attı 2 yılda demesine getirmiş :) (Bence)  

Lükse bakar mısınız? 3-4 kesmiyor hocayı. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Liginde şampiyonluğa oynayan birçok takımla denedim (Fenerbahçe,Milan vb.) hepsiyle de çok başarılı oldum. Kendi dengim ve bir tık üstüm takımlara karşıda zorlanmadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.