Jump to content
  • Kaydol
SherlockHolmes

REKORLARI ALTÜST EDİN!

Önerilen İletiler

Taktiğimize Hoşgeldiniz!

Öncelikle herkese merhaba. Belki hatırlayanlar olacaktır FM 15 oynarken bu başlıkta bir taktik paylaşmıştım ve çok beğeni görmüştü. FM 16 oynamaya pek fırsatım olmamıştı ve FM 17'nin çıkmasıyla direkt Southampton kariyerime başladım. Yönetim hedefleri ligi üst sıralarda bitirmek ve avrupa liginde son 16 takım arasına kalmaktı. Biz ligi 4. sırada bitirerek şampiyonlar liginde ön eleme oynama hakkı kazandık ve avrupa liginde de final oynadık. Haliyle de yönetim güveni dokunulmaz seviyesine çıktı. Gelelim taktiğimize. FM 15'te olduğu gibi bol gol atıp az gol yiyen bir taktik oluşturmak istedim. Henüz yeni oyuna başladığım için kadro çok gol atıp az gol yemeye müsait değildi bu yüzden 4-2-3-1 dizilişiyle oynadım buna rağmen ilk yıl için fevkalade bir performans sergileyip ligde en çok gol atan 5. takım olduk ve ligde en az gol yiyen 5. takım olduk. Dünyanın en zor liginde, orta halli bir takımla bunu başarmak oldukça zordu. Sırf bunun için bile taktiğin denemeye değer olduğunu düşünüyorum.

_________________________________________________________________________________________________________________

Güncelleme=> 2. sezonunda sonuna geldik. Ligi lider bitirdik ve tarihimizde ilk kez şampiyon olduk. Şampiyonlar liginde de yarı finalde Real Madrid'e elendik. Şimdi iyi bir transfer ve hazırlık dönemi geçirip tekrar şampiyon olmak istiyoruz. Takım güçlendikçe 4-2-4 taktiğini daha çok kullanmaya başladım ama bazı zorlu maçlarda 4-2-3-1 taktiğini kullanıyorum sizede bunu öneririm.

_________________________________________________________________________________________________________________

Dizilişler=>

4-2-3-1 Dizilişimiz

l32AOr.png

4-2-4 Dizilişimiz

JqdlWj.png

Takım Talimatları=>

4-2-3-1 İçin Takım Talimatları

Yq2oQk.png

4-2-4 İçin Takım Talimatları

vXY4Rv.png

Maç Sonuçları=>

İlk Yılımıza Ait Maç Sonuçları

VP5jQj.png

3vBkgp.png

njV4yB.png

İkinci Yılımıza Ait Maç Sonuçları

d8oAGL.png

3vNnq4.png

2nyVEv.png

Puan Durumu=>

İlk Sezon

2nmpod.png

İkinci Sezon

AnEdyX.png

Bazı Maç İstatistikleri=>

412N54.png

jXPdkr.png

vXY4Z4.png

OVkpoQ.png

Bazı Oyuncu İstatistikleri=>

ZMWPXa.png

MoX3VN.png

GPEOZ2.png

jXLGqr.png

İndirmek İçin=> https://drive.google.com/open?id=0B3bvb6_5bLl-ZlBWa01iUl85Nkk

http://dosya.co/gd9lzoinads5/tactics.rar.html

tactics.rar

tarihinde SherlockHolmes tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam merhaba :) Arsenal kariyerimde ikinci sezonun başındayım. Senin bu iki taktiğin şu anki oyuncularıma çok uyuyor. Bu yüzden senin taktiklerini deneyeceğim. Tek bir sorum olacak: RAKİP TAKIM DİREKTİFLERİNİ nasıl ayarlayacağız? Onun hakkından herhangi bir ekran görüntüsü paylaşmamışsın. Asistan menajere mi vereyim bu direktifleri yoksa hiçbir direktif uygulamayayım mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, resanty yazdı:

hocam merhaba :) Arsenal kariyerimde ikinci sezonun başındayım. Senin bu iki taktiğin şu anki oyuncularıma çok uyuyor. Bu yüzden senin taktiklerini deneyeceğim. Tek bir sorum olacak: RAKİP TAKIM DİREKTİFLERİNİ nasıl ayarlayacağız? Onun hakkından herhangi bir ekran görüntüsü paylaşmamışsın. Asistan menajere mi vereyim bu direktifleri yoksa hiçbir direktif uygulamayayım mı?

Merhaba kardeşim. Ben rakip takım direktiflerini maç maç yardımcıma danışarak yapıyorum sanada bunu öneririm :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
On 22.11.2016 at 23:02, gicikizm yazdı:

Merhaba güzel bir taktiğe benziyor öncelikle eline sağlık. Teknik ekip antrenör kadronuda paylaşabilir misin ve kesinlikle almalısınız dediğin bir oyuncu var mı?

Teşekkürler :) teknik ekipte çok fazla değişiklik yapmadım zaten 2. sezonun başı olduğu için büyük takımlardan antrenör almak imkansız. Kesinlikle alman gereken oyuncular Saido Berahino(leblebi gibi gol atıyor) ve Federico Bernardeschi(asistleri ve golleriyle taraftarı coşturuyor). Eski serilerde Cristian Pavon'u da alırdım iç forvet olarak ama bu seride çalışma izni çıkartamadım malesef. Stoper olarak önerim pasör stoper alman iyi olacaktır. Mere diye bi defans oyuncusu var, İspanyol onu kaçırma bence. Hücumcu bekler ve oyunu iki yönlü oynayan çalışkan ortasahalar da öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
12 saat önce, SherlockHolmes yazdı:

Teşekkürler :) teknik ekipte çok fazla değişiklik yapmadım zaten 2. sezonun başı olduğu için büyük takımlardan antrenör almak imkansız. Kesinlikle alman gereken oyuncular Saido Berahino(leblebi gibi gol atıyor) ve Federico Bernardeschi(asistleri ve golleriyle taraftarı coşturuyor). Eski serilerde Cristian Pavon'u da alırdım iç forvet olarak ama bu seride çalışma izni çıkartamadım malesef. Stoper olarak önerim pasör stoper alman iyi olacaktır. Mere diye bi defans oyuncusu var, İspanyol onu kaçırma bence. Hücumcu bekler ve oyunu iki yönlü oynayan çalışkan ortasahalar da öneririm.

Saido berahinoyu her ligde denedim tr liginde leblebi gibide ingiltere de istenilen maçlarda istediğim performansı alamadım ilk sezonlarda bende.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
45 dakika önce, SherlockHolmes yazdı:

Olur. Zaten yıllar içinde geliştikçe kadro güçlendikçe taktikte daha etkili hale geliyor.

Takım Balıkesirspor, Lige yeni yükseldi. Kadroya baktığında çok kötü, küme düşmeye aday :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
12 saat önce, gnsmt52 yazdı:

bu taktikleri indirebilen var mı arkadaşlar ?

2. link de sıkıntı yok. Sayfa açıldığında birkaç saniye bekledikten sonra en altta dosyayı indir yazısı çıkıyor. Onun üstündeki reklama yönlendirir.Yada farklı bir browserdan deneyin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5 saat önce, CanValjean yazdı:

2. link de sıkıntı yok. Sayfa açıldığında birkaç saniye bekledikten sonra en altta dosyayı indir yazısı çıkıyor. Onun üstündeki reklama yönlendirir.Yada farklı bir browserdan deneyin.

tamamdır indirdim emeğine sağlık

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
6 saat önce, Murat can yazdı:

4-2-4  için teşekkürler Milan kariyerimde 10 numara her maç  en az 3 gol atıyorum topa sahip olma oranın %60 günlerdir taktik arıyordum bu taktik işime yaradı bunun için eyw birader

Rica ederim taktiği deneyip görüşlerini yazdığın için teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim senin taktiğinle yıllardır fm 2015 oynuyorum fm 2016 da düzgün bir taktik bulamayınca sarmamıştı şimdi senin taktikle fm 2017e başlıyorum çok teşşekkür ediyorum uykusuz geceler geçirtiyorsun bana (: artık bekleri ileri çıkartmıyosun gözümden kaçmadı (;

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galdorst, 12.07.2017 - 05:02 tarihinde yazdı:

Kardeşim senin taktiğinle yıllardır fm 2015 oynuyorum fm 2016 da düzgün bir taktik bulamayınca sarmamıştı şimdi senin taktikle fm 2017e başlıyorum çok teşşekkür ediyorum uykusuz geceler geçirtiyorsun bana (: artık bekleri ileri çıkartmıyosun gözümden kaçmadı (;

Rica ederim :) aslında takım olarak hücum edip takım olarak defans yapan bir taktik bu o yüzden attığımız gol sayısı fazla yediğimiz gol sayısı az :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.