Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Resim uploadlarıyla ilgili açıklama

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

1871_2.png

Spor Toto Süper Lig 2017/18 Sezonu Şampiyonu Galatasaray'ı Tebrik Ederiz

FMT Bey

FMTReam'17 - Türkiye Geliştirilmiş Lig Yaması

Önerilen İletiler

Açıkçası diğer özelliklerden ziyade daha çok 3. Lig ve BAL için bekliyordum bu yamayı. Oyunun esas zevki, en alt kademelerden başlayınca çıkıyor bana göre. Olmaması üzdü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
21 dakika önce, alpiero yazdı:

Açıkçası diğer özelliklerden ziyade daha çok 3. Lig ve BAL için bekliyordum bu yamayı. Oyunun esas zevki, en alt kademelerden başlayınca çıkıyor bana göre. Olmaması üzdü

Bir önce ki açıklama da 3.lig ve BAL yaması ayrı olarak çıkaracağımızı duyurmuştuk. Böylece insanlar 3.lig ve BAL oynamak için bu yamayı oynamak zorunda kalmayacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sizden ricaam gerçekten yama Türkiye gelişmiş yaması olsadaa  diğer liglerin yani İngiltere 1. 2. ligleri diğer üst düzey liglerin İtalya Fransa İspanya Hollanda Almanya gibi liglerin 2.ligler dahil para ödüllerinin düzeltilmesi. Sürekli Türkiye de takım çalıştırmayacagız. Yeri gelecek İngiltere sky betten calıstıracagız ama para ödullerının gulunc derece de dusuk olmaası cook kotu bencee

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mustafa Kapı vs. tarzı yaşı küçük oyuncular yoksa bunları eklemenizi rica ediyorum. Henüz oyunu almadığım için bu oyuncu var mı bilmiyorum.

Güncel performanslara göre oyuncu güncellemeleri olursa Türkiye ligindeki oyuncular güzel olur.

Türkiye ligi için Türk olma süresini 5 yıla indirmenizi rica ediyorum.

Türkiye Avrupa Birliğine kaydedilirse güzel olur.

Türkiye Lig ve takımların Reputation değerleri arttırarak diğer lig ve takımlar ile rekabetı arttırmak güzel olur.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
On 14.11.2016 at 20:34, eren0742 yazdı:

bu yamayı nasıl kuruyoruz

İndirdiğiniz dosyayı

\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2017\editor data\

Klasörünün içine atın eğer ''editör data'' dosyası mevcut değilse kendiniz oluşturun.

Oyunu kurarken editör dosyasını aktif edin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AB yaması ile bırlıkte yenı oyun actım Galatasaray ile TFF Süper Kupa maçı kurasında İnönü çıktı maç bjk stadında olacak. Bu onemlı bır hata dıye bıldırmek ıstedım. Ayrıca fıkstur de sıkıntı var 3 mac ıcerıde 3 mac dısarıda arka arkaya bunları haber etmek ıstedım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sadece bende mi var bilmiyorum ama yamada önemli bir hataya denk geldim. 2.ligde kırmızı grup   beyaz grubun üst ligi olarak yer alıyor yamada. Normalde beyaz grubun üst lig olması lazım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

D Sinyor Hocam Selamlar;

Uzun yıllar ara verip editör kullanmadım. İçerik sanki çok değişmiş sizin yaptığınız editör açtım fakat değişikliklerden Ödüllerdeki para bölümünü bulamadım.

Nasıl ayarlama yaptınız hocam. Ben Spor Toto Super Lig dağıtılan 1.lik 2lik  vs para ödüllerinde galibiyet ödüllerinde oynama yapacağım. Bu konu da yardımlarınızı bekliyorum.  

tarihinde clark_oliver tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
On 18.11.2016 at 20:47, izo_baba35 yazdı:

AB yaması ile bırlıkte yenı oyun actım Galatasaray ile TFF Süper Kupa maçı kurasında İnönü çıktı maç bjk stadında olacak. Bu onemlı bır hata dıye bıldırmek ıstedım. Ayrıca fıkstur de sıkıntı var 3 mac ıcerıde 3 mac dısarıda arka arkaya bunları haber etmek ıstedım.

D Sinyör hocam sorunun aynısı bende de var buna çözüm bulunacak mı ? Yamanızı güncellemeyi düşünüyor musunuz ?

Ayrıca ben AB yamasını kullanmadım gerçekten fikstür de arka arkaya 2 maç deplasman 2 maç ev şeklinde gitmiş fikstür. Toplam fikstürde 8 maç bu şekilde ...   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önce gözünüze çarptı mı bilmiyorum ama Avrupa Birliği Yamasıyla birlikte kullanıyordum bu yamayı ve Şampiyonlar liginde fotoğrafta gözüktüğü gibi galibiyet ödülü 2MN ken mağlubiyet ödülünün 3MN olduğunu gördüm.ErmnVg.jpg

Bir de fikstür sorunu oluştu bende deplasmanlar ve içerde oynadığım maçlar üstüste geliyor bu yamadan mı kaynaklı oyundan mı kaynaklı pek bir bilgim yok direkt oyunu yükleyip yamaları kurup oynadığım için yamasız denemedim oyunu hiç

vX6mBA.jpg

Bunları bilginize sunmak istedim...

tarihinde UkSarikaya tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
D Sinyor, 12.11.2016 - 15:43 tarihinde yazdı:

Bir önce ki açıklama da 3.lig ve BAL yaması ayrı olarak çıkaracağımızı duyurmuştuk. Böylece insanlar 3.lig ve BAL oynamak için bu yamayı oynamak zorunda kalmayacak.

farklı bir yerden "bal ve amatör ligler" yaması buldum ama Touch ta çalışmıyor sanırım :(  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.