Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

D Sinyor

FMTReam'17 Hakkında Açıklamalar ve Kişisel Açıklamalarım

Bu konuda 4 ileti var

Merhaba FMT ailemiz,

Bildiğiniz üzere uzun süredir sizlere FM veritabanı dalında hizmet verip, elimizden geldiği sürece iyi işler yaparak oyun keyfinizi arttırmak için çabalıyoruz. Bu işe girişirken 3 kişiydik. FM12 miydi yoksa FM13 mü tam emin değilim ama 3 kişiyle başladığımız bu çalışmalara FMKolik adı vermiştik. Bu süreçte iyi işler de çıkardık, hayal kırıklığı yaratan işlerde yaptık. Bu sürede kendimizi geliştirerek en son şekil verdiğimiz FMTReam yamalarını sizlere sunmak için çabalıyoruz. Bu konuda bu sene çıkacak yamalar ile birlikte kendi kişiler kararlarım da yer alacak. Bildiğiniz gibi FMKolik Kaptanlığını ben üstleniyordum. Bu görevi bir kaç kişiye devretsekte bu başarılı olmadı ve geri olarak bana geri döndü. FMTReam kaptanlık bir olayı olmadığı gibi tüm yamaları şahıs yaması olarak yapıyorum. Bu süreçte süreleri uzadığı gibi hata payıda artmasını ön görebiliyorum. Lafı fazla uzatmadan bu sene çıkacak yamaları bir anda önce yazayım.

1. Geliştirilmiş Türkiye Yaması
  2. Azerbaycan Lig Yaması
  3. Alt ligler yaması ( 3. Lig, Bal ve SAL )
  4. Çin ve Katar Yaması ( Kesin değil )
  5. Yabancı Kuralı ( Esneklik hali ile 3 farklı sunum )
  6. Borçsuz bir Türkiye Ligi ( Bunu birkaç kişi iletmesiyle yazıyorum )
  7. Türkiye Ligleri için transfer yamaları

FMTReam'17 için planladığım yamalar bunlar. İstediğiniz bir yama varsa bunu belirterek tartışmamız için bize olanak sağlayabilirsiniz. Umarım bunları sorunsuz paylaşabilirim. Bu yamaların çıkmasıyla benim de görevim son buluyor. Birkaç yıldır yaptığım tüm yamalarla beraber maziye gömülme vaktim geldi. Bu seriden sonra kişisel olarak hiç bir yama yapmayacağımı söylemek isterim. Editör'e ayırdığım vakti daha olumlu yönlere kullanıp, oyun süremi de azaltmak için böyle bir yol buldum. Bana ihtiyaç duyulmadığı gibi aramızda yetenekli ve ciddi anlamda kaliteli yama yapımcılarını görüyoruz. Bu saatten sonra erken bir emeklilik gelmezse listede ki yamalardan sonra bende yamasız oynama taraftarı olacağım. Umarım bu yamaları sunum ile beraber düzgün bir şekilde sizlere sunup, jubilemi doğru yapabilirim. 

Sağlıcakla kalın...

6 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Özellikle alt liglere önem, türkiye ligi için oluşturabilecek kültür altyapısı üstünde durulan yamaları hep destekledim. Umarım bu senede keyifle oynarız yamalarla birlikte.

Ayrılığa gelirsekte, bence emekli olduktan sonra akıl hocalığı devam edecektir :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 07.11.2016 at 23:23, Galaxix yazdı:

Özellikle alt liglere önem, türkiye ligi için oluşturabilecek kültür altyapısı üstünde durulan yamaları hep destekledim. Umarım bu senede keyifle oynarız yamalarla birlikte.

Ayrılığa gelirsekte, bence emekli olduktan sonra akıl hocalığı devam edecektir :)

Yardım isteyen herkese yardım ettiğim gibi yardım edeceğim elbet. Burada internet ortamını temelli bıraktığım, arada sırada sadece sohbet için kullanacağım bir alan olacak. Sosyal Medya'da bulunacağım gibi elimde ki tüm işleri, web siteleri bırakmayı düşünüyorum. FMTürkiye'de bunca emeğimiz, vaktimiz sonucunda bu alanda bana yardımcı olan ve her koşulda beraber çalıştığımız @Ramoscu ( Alp ) kardeşime kalacak. Başkan olarak devam edecek ve sitede ki tek hükümlü olacak. Bunun için FMT ailesi için son çalışmalarım olacak. Bunları da doğru dürüst yapmayı istiyorum. :) 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.