Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

3 adet Football Manager 2017 hediye edeceğimiz çekilişe katılmak için tıklayınız

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

D Sinyor

FMTReam'17 Hakkında Açıklamalar ve Kişisel Açıklamalarım

Bu konuda 4 ileti var

Özellikle alt liglere önem, türkiye ligi için oluşturabilecek kültür altyapısı üstünde durulan yamaları hep destekledim. Umarım bu senede keyifle oynarız yamalarla birlikte.

Ayrılığa gelirsekte, bence emekli olduktan sonra akıl hocalığı devam edecektir :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 07.11.2016 at 23:23, Galaxix yazdı:

Özellikle alt liglere önem, türkiye ligi için oluşturabilecek kültür altyapısı üstünde durulan yamaları hep destekledim. Umarım bu senede keyifle oynarız yamalarla birlikte.

Ayrılığa gelirsekte, bence emekli olduktan sonra akıl hocalığı devam edecektir :)

Yardım isteyen herkese yardım ettiğim gibi yardım edeceğim elbet. Burada internet ortamını temelli bıraktığım, arada sırada sadece sohbet için kullanacağım bir alan olacak. Sosyal Medya'da bulunacağım gibi elimde ki tüm işleri, web siteleri bırakmayı düşünüyorum. FMTürkiye'de bunca emeğimiz, vaktimiz sonucunda bu alanda bana yardımcı olan ve her koşulda beraber çalıştığımız @Ramoscu ( Alp ) kardeşime kalacak. Başkan olarak devam edecek ve sitede ki tek hükümlü olacak. Bunun için FMT ailesi için son çalışmalarım olacak. Bunları da doğru dürüst yapmayı istiyorum. :) 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.