Jump to content
Hoş geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

Tabletler için FMTouch 2017 Yayınlandı!

Önerilen İletiler

Ramoscu    646

PQX569.jpg

Football Manager'in az detaylı versiyonu olan FMTouch, seçkin tabletlere yayınlandı!

Football Manager Touch™ 2017, tablette oynanabilen en eksiksiz futbol menajerliği oyunudur. Tüm dünyadan 130'u aşkın gerçek ligdeki gerçek takımları ve oyuncuları yönetin ve maçlarınızın büyük beğeni toplayan Football Manager 3D maç motorunda oynanmasını izleyin.

FM Touch 2017'de rakipsiz oyuncu verileri, kapsamlı taktiksel kontrol ve ultra gerçekçi 3D maç motoru bulunuyor.

Football Manager Touch 2017 – Bu sezondaki yenilikler:

MAÇ DENEYİMİ
Hareket yakalama teknolojisiyle yakalanmış yeni ve gelişmiş animasyonlarla geliştirilmiş 3D motorun yanı sıra iyileştirilmiş AI ve stadyumlar. Maç deneyimini zenginleştiren yeni kamera açıları da eklendi.

GELEN KUTUSU
İyileştirilmiş teknik tavsiyeler de dahil olmak üzere tüm ekibinizden gelenleri bulabileceğiniz bu alan şimdi daha da sezgisel.

OYUN İÇİ SOSYAL MEDYA
Taraftarlar ve medya, yepyeni sosyal akış sayesinde düşüncelerini dile getiriyor. Transfer söylentilerinden hayranların tepkilerine kadar kulübünüzde olup biten her şeyden haberdar olun.

ANINDA SONUÇ
Maçı simüle etmek ve doğruca sonuca gitmek: Takımınızın performansını yeterince gördüğünüzü düşünüyorsanız veya vaktiniz azsa ideal bir seçenek.

TEKNİK EKİP
Teknik ekibinizi daha etkili bir şekilde kullanmak, sizin maç günü için takımı hazırlamaya odaklanmanıza olanak tanır.

VE ÇOK AMA ÇOK DAHA FAZLASI
Mücadele Modu'ndaki yenilikler ve oyuncu aramada yapılan geniş kapsamlı iyileştirmeler de dahil keşfedecek çok daha fazla şey var.

Google Play'de FMTouch (60 TL)

AppStore'da FMTouch (53 TL)

Destekleyen iPad ve Android tabletler:

iOS Tabletler

• iPad Air 1 & 2
  • iPad Mini 2, 3 & 4
  • iPad Pro 9.7 & 12.9

Android Tabletler

• Acer Iconia Tab 10 A3-A30
  • Acer Iconia Tab 8 A1-840FHD
  • Acer Predator 8
  • Asus Memo Pad 8 ME581CL
  • Asus Transformer Pad TF303CL
  • Asus ZenPad S 8.0 Z580C
  • Google Pixel C
  • HP Pro Slate 10 EE G1
  • HP Pro Slate 12
  • HP Slate 17
  • HTC Nexus 9
  • Huawei MediaPad M2
  • Huawei MediaPad M2 10.0
  • Huawei MediaPad M3 8.4
  • Lenovo Tab 2 A10-70
  • Lenovo Tab S8
  • Lenovo Yoga Tab 3 Plus
  • Lenovo Yoga Tablet 2 10.1
  • Lenovo Yoga Tablet 2 8.0
  • Lenovo Yoga Tablet 2 Pro
  • LG G Pad 8.3
  • LG G Pad 8.3 LTE
  • LG G Pad II 10.1
  • Nokia N1
  • Nvidia Shield
  • Nvidia Shield LTE
  • Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition)
  • Samsung Galaxy Note Pro 12.2
  • Samsung Galaxy Note Pro 12.2 3G
  • Samsung Galaxy Note Pro 12.2 LTE
  • Samsung Galaxy Tab A 10.1
  • Samsung Galaxy Tab Pro 10.1
  • Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 LTE
  • Samsung Galaxy Tab Pro 12.2
  • Samsung Galaxy Tab Pro 12.2 3G
  • Samsung Galaxy Tab Pro 12.2 LTE
  • Samsung Galaxy Tab Pro 8.4
  • Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 3G/LTE
  • Samsung Galaxy Tab S 10.5
  • Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE
  • Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE
  • Samsung Galaxy Tab S2 8.0
  • Samsung Galaxy Tab S2 9.7
  • Sony Xperia Tablet Z LTE
  • Sony Xperia Tablet Z Wi-Fi
  • Sony Xperia Z2 Tablet LTE
  • Sony Xperia Z2 Tablet Wi-Fi
  • Sony Xperia Z3 Tablet Compact
  • Sony Xperia Z4 Tablet LTE
  • Sony Xperia Z4 Tablet WiFi
  • Xiaomi Mi Pad
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ramoscu    646
Ben steamden toucha sahibim bunu tablette nasil yukleyecegim  bir daha mi satın almak durumunda kalacağım tablet için? 

Tablette oynamak için Google Play/Appstore'dan tekrar satın almanız gerekiyor. Steam'deki sadece bilgisayarlar için.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thelion    1
On 07.11.2016 at 02:33, Ramoscu yazdı:

Tablette oynamak için Google Play/Appstore'dan tekrar satın almanız gerekiyor. Steam'deki sadece bilgisayarlar için.

Peki listede yer alan ipad mini 2'yi almayı düşünüyorum, FM2018,FM2019 için de hala listede yer alır mı sizce? Bundan emin olamadığım için arada kaldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ramoscu    646
Peki listede yer alan ipad mini 2'yi almayı düşünüyorum, FM2018,FM2019 için de hala listede yer alır mı sizce? Bundan emin olamadığım için arada kaldım.

Bilemiyorum ama iPad Mini serisinde destekleyen son cihaz mini 2. Olası bir geliştirme durumunda desteği kesilecek olan ilk cihaz da mini 2 olacak. Her ihtimale karşı minimum iPad Mini 3 almanızı tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thelion    1
36 dakika önce, Ramoscu yazdı:

Bilemiyorum ama iPad Mini serisinde destekleyen son cihaz mini 2. Olası bir geliştirme durumunda desteği kesilecek olan ilk cihaz da mini 2 olacak. Her ihtimale karşı minimum iPad Mini 3 almanızı tavsiye ederim.

Doğru. Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thelion    1
On 08.11.2016 at 18:07, Ramoscu yazdı:

Yalnız piyasada pek mini 3 yok ve özellik olarak kafa kafayalar gibi. Destek mini2 için kesilirse mini3 için de kesilir gibime geliyor ne dersiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.