Jump to content
  • Kaydol
Ramoscu

FM 2017 Lisans Düzeltme Yaması(danielfm)

Önerilen İletiler

Bir şey sormak istiyorum. Fm 17 de Galatasaray ı aldım ve başladım. Gelen kutusu kısmında üstte sağda sosyal ağ kısmına tıkladım orada bi kac haberler yazıyor. Ancak Dil Türkçe olmasına rağmen içerikler İngilizceee! Buna bi çözüm bulurlar mı bulmaları için ne yapmamız gerekiyor lütfen biri söyleyebilir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
50 dakika önce, izo_baba35 yazdı:

Bir şey sormak istiyorum. Fm 17 de Galatasaray ı aldım ve başladım. Gelen kutusu kısmında üstte sağda sosyal ağ kısmına tıkladım orada bi kac haberler yazıyor. Ancak Dil Türkçe olmasına rağmen içerikler İngilizceee! Buna bi çözüm bulurlar mı bulmaları için ne yapmamız gerekiyor lütfen biri söyleyebilir mi ?

Betada öyle hatalar olabiliyor, full sürümle düzelir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
8 saat önce, CyberwarrioR yazdı:

hocam beta sürüm diyemi hala düzelmedi ben yaptım ama hala aynı

19 saat önce, izo_baba35 yazdı:

İnşAllah.

hocam ingilizce kısımlar olması doğal, beta sürümüyle alakalı.. güncelleme gelince düzelir..

bu arada yama güzel, umarım logo yamasıda çıkar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçen sezonki grafik paketlerini kullanabilirsiniz. (Temalar hariç.)

Ankesörlü telefondan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yazmayı unutmuşum. Yeni kariyer açmanız gerekiyor.

Ankesörlü telefondan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konuyu düzenledim. Farklı bir lisans yamasını ekledim. Test ettim. Bazı isimleri güncel olmamakla birlikte(LaLiga ve Premier League isimleri) yama sorunsuz çalışıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamlar herkese :)

oyun hayırlı olsun öncelikle.Grafik yamaları olarak şu DF'yi kurdum,80.000 üzerinde staff ve oyuncu fotoğrafları.

Forumdan da formaları kaptım :D

ama sıkıntı şu ki,isim düzeltme yaması ile olay çözülse de,Almanya milli takımı seçilemiyor? nedir olayı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni güncelleme eklendi. Dünkü 17.1 gücellemesinden sonra yama, yeni kariyerlerde çalışmıyordu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2.04 güncellemesi de yayınlandı. Güncellemeyle TFF 1. Lig, Turkcell Süper Kupa, Atiker Konyaspor gibi isimler güncellendi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kullanılması şart ki şart düzenleme yamalarından bir tanesini kesinlikle. hiçbir sıkıntı yok. ayrıca son 1.2 güncellemesiyle de  uyumlu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
14 saat önce, maximtsigalko yazdı:

doğru şekilde uyguladığımı sanıyorum ama alman milli takımı düzelmiyor.

yeni oyun açmam şart değil diye biliyorum, kayıtlı oyunda uyumlu olmalı ama olmuyor nedir sorun acaba?

fmscout!ın verdiği kurulumu uygulayın orda 1710 klasöründeki dosyaların silinmesi söyleniyor.. bire bir ordakileri uyguladım herhangi bir sıkıntı yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
11 saat önce, ılhanaky24 yazdı:

fmscout!ın verdiği kurulumu uygulayın orda 1710 klasöründeki dosyaların silinmesi söyleniyor.. bire bir ordakileri uyguladım herhangi bir sıkıntı yok.

onu tam anlamıyla uyguladım. klüp isimleri düzeldi ama alman milli takımı oyuncuları çıkmıyor hala.. yeni aday kadro açıklanması için bekledim yine gerçek oyuncular çıkmıyor.

tarihinde maximtsigalko tarafından düzenlendi
imla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.