Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Luna Koa

fm16
FMTReam Taktik v1

Bu konuda 16 ileti var

Sağlun selim bey :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

elinize sağlık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Luís Cunha Nani yazdı:

Evo fm skin 

Eyvallah hocam çok sağol :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben taktiği doğru klasöre atıyorum ama oyun içinde taktiği ekleyemiyorum. Nedenini bilen var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
19 saat önce, mfatihkol yazdı:

ben taktiği doğru klasöre atıyorum ama oyun içinde taktiği ekleyemiyorum. Nedenini bilen var mı?

fm 17 mi oynuyorsunuz 16 mı? Eğer 16 ise taktiğin sahibi arkadaşın hazırlamış olduğu bu rehber çok işinize yarayacaktır     ====>   Taktik yükleme rehberi        Eğer taktiğiniz fmt uzantılı ise rehberin içerisinde bununla ilgilide bir açıklama mevcuttur.

tarihinde CanValjean tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 25.10.2016 at 17:15, CanValjean yazdı:

fm 17 mi oynuyorsunuz 16 mı? Eğer 16 ise taktiğin sahibi arkadaşın hazırlamış olduğu bu rehber çok işinize yarayacaktır     ====>   Taktik yükleme rehberi        Eğer taktiğiniz fmt uzantılı ise rehberin içerisinde bununla ilgilide bir açıklama mevcuttur.

fm 17 oynuyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, mfatihkol yazdı:

fm 17 oynuyorum.

Bu taktik fm16 için yapılmış sadece fm 16 da görünür. Siz ancak 17 için yapılan taktikleri indirip kullanabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 28.10.2016 at 15:46, CanValjean yazdı:

Bu taktik fm16 için yapılmış sadece fm 16 da görünür. Siz ancak 17 için yapılan taktikleri indirip kullanabilirsiniz.

Kullanınılan temayı fm17 ninki sandığım için indirmiştim. yanılmışım demekki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 01.11.2016 at 00:33, mfatihkol yazdı:

Kullanınılan temayı fm17 ninki sandığım için indirmiştim. yanılmışım demekki.

FM17 de kullanılıyor ben kullanıyorum mesela, bi yerde yanlış yapıyosundur sıkıntı yok ...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Beta sürümde yapılan taktiklerin uzantısı farklı olduğu için görünmüyordu. Bende test ettim full sürümde bir problem yok.

Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 15.10.2016 at 23:59, D Sinyor yazdı:

Merhaba FMT ailem,

Uzun bir aradan sonra taktik paylaşımına geri döndüm. Daha önce Rookie adıyla çıkardığım taktikler bu saatten sonra forum adına FMTReam adıyla sizlerle olacak. İlk olarak 16 serisinin sonlarına yaklaşırken benden beklenen 4-2-3-1 üzerine savunma taktiğiydi. Bu sözümü tutarak sizlere 4-2-3-1 üzerine savunma sistemi kurdum. Tek takıma bağlı kalmaktan ziyade 5 farklı ülkenin takımlarıyla deneyerek sizlere bu taktiğin etkisini ve sonuçlarını göstermek istedim. Lafı fazla uzatmadan konumuza geçelim.

Diziliş

7A36vP.png

Normalde 4-2-3-1 dizilişini kullanmam ama grupta geçtiğimiz aylarda yaptığım oylama sonucu 4-2-3-1 çıkmıştı. Kısmet bugüneymiş. 

Direktifler

LQ5b3a.png

Taktiğimiz savunma üzerine kurulu olmasına rağmen hücumda da etkiliyiz. En iyi hücum, savunmadır diyenler boşa konuşmamış.

Rakip Talimatları

pEJ6GN.png

Rakibimize pres ile daraltırken orta sahasına topa hamleyi sert yapma taraftarıyız. Orta sahalarına yumuşak davranmayıp, ikili mücadelelerden kazanan taraf olunca hücumda iyi, savunmada ise iyi top kesmeler ile görevimizi tamamlıyoruz.

Antrenman Sistemimiz Nasıl Olmalı ?

Antrenman sistemimizin bir düzeni olmalı. Rastgele program seçip, takıma uygulamamız doğru sonuçlar doğurmayacaktır. Savunma konusunda sıkıntılar yaşıyor isek takıma savunma ağırlıklı bir ay program uygulamamız gerekiyor. Her hafta değişik programlarda uygulayabilir veya 2 haftada bir program değiştirerek ilerleyebilirsiniz. Takımın genelinde uyum ve kondisyon çalıştırmanız önemli olduğunu vurgulamak isterim.

Antrenman çalıştırırken oyuncuların taktiğe alışması, adapte olabilmesi için hazırlık maçlarını bol tutun. Hazırlık maçlarında kondisyon ağırlıklı maçlarda daha çok pres yapacak maçları seçin. Hücum veya savunma için ise doğru takımları bulmanız sezon öncesi elinizi kolaylaştıracaktır. 

Taktik Testleri

Arsenal

İçeriği Göster

3AGEEO.png

6mWJJN.pngyVZ000.png

Atletico Madrid

İçeriği Göster

kEdOO7.png

RQznnG.pngpEJ66N.png

Dortmund

İçeriği Göster

88RYYr.png

aXrzzR.pngY4Zgga.png

Galatasaray

İçeriği Göster

D3g771.png

jBbyML.png

Taktiği indirmek için tıklayın.

Dipnot : Bu taktikte yenilmezlik serileri, tüm kupalar ve efsane maçlar kazanacaksınız demiyorum ama sağlam kariyerleriniz olacak. Durum ortada ve test aşamasında GS hariç diğer tüm takımlarda ŞL yarı finalinde deplasman avantajıyla elendim.

Hocam bu çoklu deneme olayını nasıl yapıyorsun. Hepsini tek tek oynayarak mı denedin ? Yoksa tatile çıkarak mı ? Yani tatile çıkarak yaptıysan eksik yönlerini doğru yönlerini nasıl tespit edebildin ? Kısacası Bu taktik deneme olayın çok merak ediyorum. Bende bir yere kadar taktiği deniyorum ama bir den sonra sabrım olmuyor.  Taktik denerken maçları eğer izliyorsanız tam modunda izleyip mi analiz ediyorsunuz yoksa takımın istatistik bilgilerine bakarak mı eksik veya artılarını görüyorsunuz aydınlatırsanız sevinirim...

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.