Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

3 adet Football Manager 2017 hediye edeceğimiz çekilişe katılmak için tıklayınız

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Behzat Ç.

FMT Dergi ~Sayı 1~ (19.06.2016)

Bu konuda 15 ileti var

Çok güzel olmuş elinize emeğinize sağlık bide mesela gündemdeki futbol haberleri hakkında ufak köşe yazıları gibi kendi düşüncelerinizi katarsanız daha iyi olabilir tekrardan elinize sağlık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel olmuş :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Keyifle okudum,gayet güzel olmuş.

Ancak değinmek istediğim birkaç nokta var,oyuncu incelemelerinde oyuncuya ait fotoğraf ve gerçek hayatına dair birkça bilgi de paylaşsanız daha iyi olacağını düşünüyorum.Buna ek olarak arka kapaktaki beyazlıklar herhangi bir renk ile doldurulduğunda ortaya daha güzel bir görüntü çıkacağına inanıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikle hayırlı olsun.Ellerinize sağlık çok büyük bir keyifle okudum ayrıca içerikte gayet güzel olmuş :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Elinize emeğinize sağlık :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gelecek sayılarda kendimizi daha da geliştirmeye çalışacağız. Tüm emekleri için @BehzatC. amirime teşekkür ediyorum. Eksiklerimizi tamamlamamız için öneri konusunu mutlaka kullanın lütfen.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel olmuş ama gelişmesi gerekir.mesela yazıları okurken zorluk yaşadım. daha akıcı ve okunaklı stiller kullanabilirsiniz bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, cicekk_10 yazdı:

Linke tıkladığımda bi sayfa açılıyor ve hiçbir yazı bulunmuyor.

QvpMGA.png

Linke tıklandığında bu sayfa açılıyor ve sağ taraftaki okla sayfa geçişleri sağlanıyor. Eğer sizde bu ekran açılmıyorsa farklı bir browserdan girmeyi deneyin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.