Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Behzat Ç.

Cengiz Ünder

Önerilen İletiler

Gerçekte de iyi ve gelişime açık bir oyuncu ancak çok eksikleri var. Bazen oyundan kayboluyor. Ama yaşı daha çok genç. Yavaş yavaş açıklarını kapatacaktır.

Ankesörlü telefondan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oyunda gelişen, büyük takımlara giden ve geleceğin yıldızı olarak lanse edilen birisi lakin gerçekte ise bu şeylerden oldukça uzak olan birisi. Wonderkids yapanların ne amaçla yaptığını henüz kavrayamadım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yRookieMan, 06.02.2016 - 13:05 yazdı:

Oyunda gelişen, büyük takımlara giden ve geleceğin yıldızı olarak lanse edilen birisi lakin gerçekte ise bu şeylerden oldukça uzak olan birisi. Wonderkids yapanların ne amaçla yaptığını henüz kavrayamadım. 

.

tarihinde alpemec tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bugünkü Altınordu maçını izlediniz mi bilmiyorum ama bence kendisi oyundaki diğer oyunculara göre farklı olduğunu hissettirdi. Altınordu iyi bir forvet oyuncusuna sahip olsaydı Cengiz çok daha fazla öne çıkabilirdi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Altınordu'yu sürekli takip eden biri olarak söylüyorum. Fm'de ki profiline göre değil real de ki oyununa göre konuşmak gerekirse; aşırı yetenekli ve özgüvenli oyuncu. Takımda çağlar ve cengiz göze batan oyuncular. Altınordu hücum hattı etkili olsa daha da çok kendisini gösterebilir. He bir de unutman Altınordu hocası kötü bir hoca bunun da etkisi büyük. Gaziantep'de ki Orkan, Altınordu'dan cengiz ve çağlar, Gençlerbirliğinden İrfan, Fenerbahçe'den uygar ve ramazan, Trabzon'dan muhammed beşir, Galatasaray'dan sinan vb. aklıma gelmeyen bir kaç Türkiye'de forma giyen genç yetenekler. Yaşam koçu ve iyi bir teknik ekiple çok iyi yerlere gelebilirler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçekteki performansını izlediniz mi bilmiyorum ama daha 18 yaşında ve ismi Trabzonspor ile anılıyor. Altınordu faktörünü de göz önüne alırsak iyi bir oyuncu olabilir. Oyunda hiç denemedim ama bende genellikle fener ile anlaşıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kendisini fenerbahçeye aldığımda 19 yaşındaydı.ilk sene iyi oynadı sonradan girdiği maçlarda ve kupa maçlarında tamamdır bu adam olmuş dedirtti ancak sonraki sezonlarda ilk 18 e bile almadığım bir oyuncudur kendisi.kanat oyuncusu destek olarak oynattım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu seneki performansı harika. Genç yaşına ve takıma yeni katılmasına rağmen Başakşehir'in liderliğinde büyük pay sahibi oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Luna Koa, 06.02.2016 - 12:05 tarihinde yazdı:

Sanırsam Selim Hocamızı yanıltan bir futbolcudur :D 

tarihinde UguJR tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
UguJR, 37 dakika önce tarihinde yazdı:

Sanırsam Selim Hocamızı yanıltan bir futbolcudur :D 

Yanıltmaktan ziyade hala aynı görüşteyim. Yıldız olmaya aday gözüyle bakmıyorum belki dik başlı diyebilirsiniz ama Başakşehir kumaşına uyan birisi. Başakşehirden sonra yapacağı transfer ve istikrarla beni yanıltan isim olabilir. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Luna Koa, 28.06.2017 - 15:10 tarihinde yazdı:

Yanıltmaktan ziyade hala aynı görüşteyim. Yıldız olmaya aday gözüyle bakmıyorum belki dik başlı diyebilirsiniz ama Başakşehir kumaşına uyan birisi. Başakşehirden sonra yapacağı transfer ve istikrarla beni yanıltan isim olabilir. :)

Yanılttı mı başkan :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YMB, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Yanılttı mı başkan :D

Roma transferiyle şaşırdım ama asıl mevzu orada Salih Uçan gibi mi olacak yoksa devleşen biri mi göreceğiz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne yalan söyleyeyim beni hiç şaşırtmadı. Bu konudaki ilk iletimi Şubat 2016'da atmışım ve o zamandan beri inanılmaz bir gelişim gösterdi. Yolu ve bahtı açık olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ramoscu, 04.02.2016 - 21:29 yazdı:

Gerçekte de iyi ve gelişime açık bir oyuncu ancak çok eksikleri var. Bazen oyundan kayboluyor. Ama yaşı daha çok genç. Yavaş yavaş açıklarını kapatacaktır.

Alıntıladığım iletiyi bundan 2 yıl öne yazmışım. Bu süre içindeki gelişimi çok çok iyi oldu. Beni de yanıltmadı. Haa bu arada, Roma'da hem atıyor hem attırıyor efendim durduramıyoruz kendisini. Son 2 maçta 3 gol 1 asist oldu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.