Jump to content
  • Kaydol
DYMedia

FMT'16 - Bölgesel Amatör Lig (BAL) ve Devre Arası Güncellemesi V2

Önerilen İletiler

1 dakika önce, gknkck7 yazdı:

hocam eline sağlık yalnız Ramon San Lorenzoya kiralandı.

Ramon Antalyaspor'a gitti. Pedro Franco : San Lorenzo'ya gitti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, RomanReigns yazdı:

SA   yama cok güzel olmuş konuyla alakası yok ama ben tema indiriyorum skins e atıyorum geçici dosyayı temiz oyundan cık gir yapıyorum ancak olmuyor yardımcı olabilecek varmı 

Dostum dikkat ettin mi bilmiyorum ama burası yama konusu.Yeri değil.Yardım bölümünde konu açabilirsin.Bileni varsa zaten cevaplar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Burak Can yazdı:

Elinize sağlık.Şuan kayıtlı oyunumla devam edeceğim.Yanılmıyorsam ay sonunda yamanın 2. parçası yayınlanacak.Artık ay sonunu bekleyip daha keyifli bir şekilde oynarım.

Aynen öyle. Ay ortası ve ayın sonu olarak düşündük.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
53 dakika önce, ArdKyrkc yazdı:

Ay Sonundaki yamada yabancı ligler de olacak mı doğukan?

Hayır olmayacak. Çünkü birkaç kişi dışında elinize sağlık diyen vb. olmuyor. Direk yabancılar daha iyi yapıyor deniyor. O yüzden yabancı transferler için başka yamalar Türkiye ligleri transferleri için bizim yamamızı kullanırsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, GSLİ08 yazdı:

Para birimi tl de bu yamadan sonra crush dump hatası veriyor tam veritabanı yüklenirken oyundan atıyor yardım veya çözümü var mıı :(

TL olduğu için oyuncu değerleri yüksek. Ki biz oyuncu değerlerini birebir değiştiremiyoruz. Oyundan atma sorunu ve bu tarz sorunlar korsan oyun sorunlarıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, WSneijderI0 yazdı:

Eline sağlık şimdi yeni transferlerden sonra güncelleme gelecek mi ? Yani şimdi Galatasaray kesin olarak forvet alıcak ondan sonra güncelleme gelecek mi ?

Bugünden sonra yapılan transferleri de ayın sonunda yapacakları güncellemeye katacaklar yani ayın sonunda bütün transferlerle birlikte oynayabileceğiz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, Burak Can yazdı:

Bugünden sonra yapılan transferleri de ayın sonunda yapacakları güncellemeye katacaklar yani ayın sonunda bütün transferlerle birlikte oynayabileceğiz.

Tamamdır

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, DYMedia yazdı:

TL olduğu için oyuncu değerleri yüksek. Ki biz oyuncu değerlerini birebir değiştiremiyoruz. Oyundan atma sorunu ve bu tarz sorunlar korsan oyun sorunlarıdır.

Yardım etmeyecek misin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, GSLİ08 yazdı:

Yardım etmeyecek misin ?

Oyuncuların değerlerinin yüksek olmasının sebebi para biriminin TL olması.Crush dumps hatasıda her zaman olan bir hatadır.Kesin bir çözümü yoktur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, MarcoReus yazdı:

Oyuncuların değerlerinin yüksek olmasının sebebi para biriminin TL olması.Crush dumps hatasıda her zaman olan bir hatadır.Kesin bir çözümü yoktur.

Yama çoklugundan yamaları iptal ettim ama bu yamayı yapıyorum tek türkçe olmicak isimler sahte olacak 

Bu yamayı aktif edince crash dump hatası oluyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.