Jump to content
 • Kaydol

Messerschmitt

FMT Üye
 • İçerik sayısı

  236
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazanılan Gün Sayısı

  10

Messerschmitt, en son, 19 Kasım 2014 gününün kazananı oldu

Messerschmitt, en çok sevilen içeriğe sahip oldu!

Topluluk Puanı

53 Normal

1 Takipçi

Messerschmitt Hakkında

 • Derece
  Menajer
 • Doğum Günü 29-01-1932

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Bay
 • Konum
  İzmir Yeşilyurt
 • İlgi Alanları
  Galatasaray,Metallica,Nazilli Bld,Rammstein,World War II

Güncel Profil Ziyaretleri

1.411 profil görüntüleme
 1. Kariyerinizi düzenleyerek onaylıyorum ancak bir kaç resim ile düzeltirseniz iyi olur.Başarılar.
 2. Messerschmitt

  FMT'15 Yüz Paketi

  Orayı biliyorum ancak yaptığımız filtreye uygun değil.
 3. Messerschmitt

  FMT'15 Yüz Paketi

  Teşekkürler.Orduspor muhtemelen yarın eklenecek ancak Orduspor'un tanınmamış genç oyuncularını bulurken bir hayli zorluk çektim.Ne yazık ki çok kaliteli olmadı.Gelecek zamanlarda güncellemeye bakacağım ancak şimdilik böyle olacak.
 4. Kariyerinizi onaylayarak başarılar diliyorum.Bu arada tam hatırlamıyorum ama FM12'de Ignacio Camacho veya Recio ikilisinden biri gayet iyiydi satmana üzüldüm.:)
 5. Messerschmitt

  Gözlemci/Yıldız

  Gözlemci yıldızlarına bakmam hiç bir zaman.Ancak FM15 ile işime yarayan bazı şeyler eklenmiş gözlemci raporuna.Takımımıza uyum sağlayıp sağlayamayacağına bakıyorum artık genellikle.
 6. Kendinden daha küçük olan takımlara karşı daha etkili gibi gözüküyor.Teşekkürler.
 7. Konunuzu onaylayarak uzun ve başarılı bir kariyer diliyorum.:)
 8. Teşekkürler arkadaşlar.
 9. Kaptan Yeni bir kulübe geldiğinizde veya her sezon başı sahada takım arkadaşlarına önderlik edecek bir kaptan ve kaptanın yokluğunda bir ikinci kaptan seçersiniz.Bunun yanı sıra kaptan ve yardımcısı oynamazken kaptan olacak kişilerin bir listesini Taktikler ekranından yapabilirsiniz. Kaptanın Sorumlulukları Kaptanınızın ana görevi sahada arkadaşlarını motive etmek ve onlara liderlik etmektir.Bir görevi de saha dışında bir rol model olması ve siz ve oyuncularınız arasında iletişim bağı kurmaktır.Örnek olarak kaptanınıza veya yardımcısına; -Takımın morali ve gidişatı hakkındaki düşüncelerini -Mutsuz olan bir arkadaşıyla konuşmasını -İki takım arkadaşının arasındaki anlaşmazlıkları çözmesini -Ve yeni transferleri karşılamasını isteyebilirsiniz. Kaptan Seçerken Bir kaptan seçerken bu faktörlere dikkat edilmelidir; Takımdaki Durumuna Kaptanın as takımda sürekli olarak yer almasına ve şimdiki yeteneğinin(CA) takımla uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.Oyuncularınız kendilerini kolayca motive eden bir kaptanı daha çok isteyeceklerdir.Dikkat; Takımdan çok üst yetenekli bir kaptan oyuncularınız arasında mutsuzluk yaratabilir ve yerine başka bir oyuncu geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Yaşına Kaptanınız birkaç yıldır takımda olan kıdemli oyuncularla uyumlu yaşta olmalıdır.Eğer deneyimli (kıdemli) oyunculardan değil de genç oyunculardan kurulu bir kadronuz varsa birkaç deneyimli oyuncu takımınıza iyi gelebilir. Özelliklerine Kaptanınız öncelikle yüksek Liderlik özelliğine sahip olmalıdır.Bu özellik kaptanın, arkadaşlarını motive ve liderlik ederken daha efektif olmasını sağlar.Yüksek Kararlılık özelliği ile sahada yüksek tutumuyla arkadaşlarına iyi bir örnek olabilir.Aynı şekilde Cesurluk,Takım Oyun ve Çalışkanlık kullanışlı olabilir. Kişiliğine Kaptanınız pozitif bir kişiliğe sahip olursa saha içi ve dışında uygun bir rol model olur,Profesyonellik gibi kişillikler buna en yakın kişiliklerdir. İtibarına Kaptanın takım arkadaşlarına görece yüksek bir itibarı avantajlı olur.İtibarı görmek için oyuncun profiline girip bilgi kısmından görebilirsiniz. Pozisyonuna Oyuncunun pozisyonu da önemlidir.Kaleciler kaptan olursa defansı daha iyi organize edebilir,defans sıkıntısı çeken takımlar için bu önerilebilir.Genel olarak bir orta sahanın kaptan olması daha avantajlıdır. Kaynak: http://www.guidetofootballmanager.com/tactics/appointing-a-captain Çeviri bana aittir.Başka bir sitede paylaşılamaz.
 10. Messerschmitt

  FM 2015 Her Maç Gol Yeme Sorunu

  Eğer taktiğini büyük şekilde bozmayacaksa ofansif beklerini normal beke çekebilirsin.Fabregas'ı da defansif orta saha yapabilirsin sanırım.Gayet ofansif bir taktiğin var.
 11. Messerschmitt

  Yeni Sezon Formaları 2015/16

  Çok güzel olmuş ellerinize sağlık.Çoğunu daha hiç görmemiştim.Formaları genellikle beğendim.Seneye görsel bir şölen sanırım bekliyor bizi :)
 12. Onaylandı.Başarılar.
 13. Messerschmitt

  FMT'15 Yüz Paketi

  DNS değiştirmediyseniz Telekomünikasyon İletişim Bakanlığı engellemesi görünecektir.DNS değiştirip girmeyi denerseniz sorununuz çözülür.
 14. Messerschmitt

  Maximilian Meyer l 18 l OOSM

  İnceleme için teşekkürler.Düzeni biraz düzeltmeye çalıştım,bir dahaki incelemelerinizde daha dikkatli olursanız minnettar kalırız.
×