Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

 

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Messerschmitt

FMT Üye
 • İçerik sayısı

  236
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazanılan Gün Sayısı

  10

Messerschmitt, en son, 19 Kasım 2014 gününün kazananı oldu

Messerschmitt, en çok sevilen içeriğe sahip oldu!

Topluluk Puanı

53 Normal

1 Takipçi

Messerschmitt Hakkında

 • Derece
  Menajer
 • Doğum Günü 29-01-1932

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Bay
 • Konum
  İzmir Yeşilyurt
 • İlgi Alanları
  Galatasaray,Metallica,Nazilli Bld,Rammstein,World War II

Güncel Profil Ziyaretleri

1.336 profil görüntüleme
 1. Bursaspor | Hazır Olun 2.Şampiyonluk Geliyor |

  Kariyerinizi düzenleyerek onaylıyorum ancak bir kaç resim ile düzeltirseniz iyi olur.Başarılar.
 2. Taraftarların güzel şekil gözükmesi için ne yapmalıyım?

  Çok bir fark olmuyor ve sanırım bunun için bir çalışma yok.PES gibi oyunların da taraftarları böylesine kötüyken,FM'mizden ne beklenir ki? :)
 3. FMT'15 Yüz Paketi

  Orayı biliyorum ancak yaptığımız filtreye uygun değil.
 4. FMT'15 Yüz Paketi

  Teşekkürler.Orduspor muhtemelen yarın eklenecek ancak Orduspor'un tanınmamış genç oyuncularını bulurken bir hayli zorluk çektim.Ne yazık ki çok kaliteli olmadı.Gelecek zamanlarda güncellemeye bakacağım ancak şimdilik böyle olacak.
 5. Bir Galatasaraylının Fenerbahçe Macerası(3.Sezon)

  Kariyerinizi onaylayarak başarılar diliyorum.Bu arada tam hatırlamıyorum ama FM12'de Ignacio Camacho veya Recio ikilisinden biri gayet iyiydi satmana üzüldüm.:)
 6. Gözlemci/Yıldız

  Gözlemci yıldızlarına bakmam hiç bir zaman.Ancak FM15 ile işime yarayan bazı şeyler eklenmiş gözlemci raporuna.Takımımıza uyum sağlayıp sağlayamayacağına bakıyorum artık genellikle.
 7. Podolski Galatasaray'da !

  Kariyeri artık düşüşte.Onun yerine alabileceğim çok daha iyi futbolcular var.Umarım gelmez.
 8. PES 2015 Silah Patch V.2

  Mediafire için DNS değiştirip girebilirsiniz.
 9. 4-2-3-1 Long Way[Uzun Yol] Hüseyin Demir HD1907

  Kendinden daha küçük olan takımlara karşı daha etkili gibi gözüküyor.Teşekkürler.
 10. RB Leipzig I Korkma Titre Bundesliga Gel-iyo-ruz I 2. Sezon

  Konunuzu onaylayarak uzun ve başarılı bir kariyer diliyorum.:)
 11. Kaptan Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Teşekkürler arkadaşlar.
 12. Kaptan Yeni bir kulübe geldiğinizde veya her sezon başı sahada takım arkadaşlarına önderlik edecek bir kaptan ve kaptanın yokluğunda bir ikinci kaptan seçersiniz.Bunun yanı sıra kaptan ve yardımcısı oynamazken kaptan olacak kişilerin bir listesini Taktikler ekranından yapabilirsiniz. Kaptanın Sorumlulukları Kaptanınızın ana görevi sahada arkadaşlarını motive etmek ve onlara liderlik etmektir.Bir görevi de saha dışında bir rol model olması ve siz ve oyuncularınız arasında iletişim bağı kurmaktır.Örnek olarak kaptanınıza veya yardımcısına; -Takımın morali ve gidişatı hakkındaki düşüncelerini -Mutsuz olan bir arkadaşıyla konuşmasını -İki takım arkadaşının arasındaki anlaşmazlıkları çözmesini -Ve yeni transferleri karşılamasını isteyebilirsiniz. Kaptan Seçerken Bir kaptan seçerken bu faktörlere dikkat edilmelidir; Takımdaki Durumuna Kaptanın as takımda sürekli olarak yer almasına ve şimdiki yeteneğinin(CA) takımla uyumlu olmasına dikkat edilmelidir.Oyuncularınız kendilerini kolayca motive eden bir kaptanı daha çok isteyeceklerdir.Dikkat; Takımdan çok üst yetenekli bir kaptan oyuncularınız arasında mutsuzluk yaratabilir ve yerine başka bir oyuncu geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Yaşına Kaptanınız birkaç yıldır takımda olan kıdemli oyuncularla uyumlu yaşta olmalıdır.Eğer deneyimli (kıdemli) oyunculardan değil de genç oyunculardan kurulu bir kadronuz varsa birkaç deneyimli oyuncu takımınıza iyi gelebilir. Özelliklerine Kaptanınız öncelikle yüksek Liderlik özelliğine sahip olmalıdır.Bu özellik kaptanın, arkadaşlarını motive ve liderlik ederken daha efektif olmasını sağlar.Yüksek Kararlılık özelliği ile sahada yüksek tutumuyla arkadaşlarına iyi bir örnek olabilir.Aynı şekilde Cesurluk,Takım Oyun ve Çalışkanlık kullanışlı olabilir. Kişiliğine Kaptanınız pozitif bir kişiliğe sahip olursa saha içi ve dışında uygun bir rol model olur,Profesyonellik gibi kişillikler buna en yakın kişiliklerdir. İtibarına Kaptanın takım arkadaşlarına görece yüksek bir itibarı avantajlı olur.İtibarı görmek için oyuncun profiline girip bilgi kısmından görebilirsiniz. Pozisyonuna Oyuncunun pozisyonu da önemlidir.Kaleciler kaptan olursa defansı daha iyi organize edebilir,defans sıkıntısı çeken takımlar için bu önerilebilir.Genel olarak bir orta sahanın kaptan olması daha avantajlıdır. Kaynak: http://www.guidetofootballmanager.com/tactics/appointing-a-captain Çeviri bana aittir.Başka bir sitede paylaşılamaz.
 13. FM 2015 Her Maç Gol Yeme Sorunu

  Eğer taktiğini büyük şekilde bozmayacaksa ofansif beklerini normal beke çekebilirsin.Fabregas'ı da defansif orta saha yapabilirsin sanırım.Gayet ofansif bir taktiğin var.
 14. Yeni Sezon Formaları 2015/16

  Çok güzel olmuş ellerinize sağlık.Çoğunu daha hiç görmemiştim.Formaları genellikle beğendim.Seneye görsel bir şölen sanırım bekliyor bizi :)
 15. FM 2015 OYUNCU RESİMLERİ

  Oyuncu yüzlerini yüklemediniz sanırım.
×