Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Resim uploadlarıyla ilgili açıklama

 

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

1871_2.png

Spor Toto Süper Lig 2017/18 Sezonu Şampiyonu Galatasaray'ı Tebrik Ederiz

ZeuS

FMT Üye
 • İçerik sayısı

  9
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

1 Normal

ZeuS Hakkında

 • Derece
  Ulusal C Lisansı
 • Doğum Günü 02-11-1987

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Bay
 • Konum
  İstanbul
 1. FM 2018 Çekilişi - 2 Adet

  www.facebook.com/tayfa1907 www.twitter.com/_ZeuS1907_ https://www.youtube.com/channel/UCY5G8WmEtNl9CVaVyFm9fbg
 2. FM 2018 Çekilişi - 2 Adet

  Facebook : www.facebook.com/tayfa1907 Twitter : www.twitter.com/_ZeuS1907_ Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCY5G8WmEtNl9CVaVyFm9fbg
 3. Football Manager 2017 Çekilişi

  https://www.facebook.com/tayfa1907 https://twitter.com/_ZeuS1907_
 4. Leicester City l Blue Army ( 2. Part )

  Başarılar..
 5. Herkesin başına mutlaka gelmiştir. Oyunu kayderken elektriklerin gitmesi,bilgisayarın kapanması veya resetlenmesi , alt + tab yapılması ve oyundan çıkılması gibi durumlarda oyun kaydedilmez. Size kayıtlı oyunu nasıl kurtacağımızı anlatıcam.. 1. İlk önce kayıtlı oyunumuz bulunduğu yere geliyoruz. "C:\Document and Settings\Kullanıcı Adı\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 20**\games" 2. Hata veren kayıtlı oyunumuzun üstünde sağ tık yapıyoruz ve Önceki sürümleri geri yükle yazan yere tıklıyoruz. 3. Önceki sürümleri geri yükle yazan yere tıkladığımızda eski sürümleri arama yapıcak. Arama yaptıktan sonra önceki sürümleri bulucak. 4. İstedeğiniz sürümü seçip geri yükle tuşuna basın. 5. Gelen soruya geri yükle deyin. 6. Geri yükleme yapıldı uyarısına tamam dedikten sonra oyunumuzu açalım ve kayıtlı oyunu yükleyelim. Ve hata veren kayıtlı oyunumuzu açtık. ***ÖNEMLİ*** Eğer sistem koruması kapalıysa önceki sürümlere geri yükle yapamazsınız. Sistem korumasını etkinleştirmek için Sistem koruması, Windows'un yüklü olduğu sürücü için otomatik olarak etkinleştirilir. Aşağıdaki adımları izleyerek diğer sürücüler için de bunu etkinleştirebilirsiniz. Sistem'i açmak için Başlat düğmesini tıklatın, Bilgisayar'ı sağ tıklatın ve sonra Özellikler'i tıklatın. Sol bölmede Sistem koruması'nı tıklatın.Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin. Sürücüyü tıklattıktan sonra Yapılandır'ı tıklatın. Aşağıdakilerden birini yapın: Sistem ayarlarını ve dosyaların önceki sürümünü geri yükleme yeteneğini etkinleştirmek için, Sistem ayarlarını ve dosyaların önceki sürümünü geri yükle öğesini tıklatın. Dosyaların önceki sürümünü geri yükleme yeteneğini etkinleştirmek için, Yalnızca dosyaların önceki sürümlerini geri yükle öğesini tıklatın. Tamam'ı tıklatın.
 6. FM Genie Scout 16 - Exclusive

  16.3.0 güncellemesi ile uyumlu değil.. Umarım yakın zamanda güncellemesi çıkar.
 7. fm 2016 yı Alıpta birden fazla pcye kuran var mı?

  Oyunu birden fazla bilgisayara kurarsın ama aynı anda oynayamazsın..
 8. FM 2016 Tam Sürüm Yayınlandı !

  Hayırlı olsun arkadaşlar.
×