Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

 

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

Başkan Yardımcısı
 • İçerik sayısı

  2.709
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazanılan Gün Sayısı

  64

Ramoscu, en son, 21 Aralık 2017 gününün kazananı oldu

Ramoscu, en çok sevilen içeriğe sahip oldu!

Topluluk Puanı

770 Mükemmel

Ramoscu Hakkında

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Bay
 • Konum
  İstanbul
 • İlgi Alanları
  Balonlar, Lina'nın ve Balotelli'nin balon olması

Güncel Profil Ziyaretleri

8.287 profil görüntüleme
 1. maça giriş ekranı

  Önbelleği temizleyin Oyunun kapalı olduğundan emin olun. Gizli dosyaları gösterme ayarını yapın: Aramaya "Klasör Seçenekleri" yazın. Görünüm sekmesine gelin ve "Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster" seçeneğini işaretleyin. "C:\Users\***Kullanıcı Adınız***\AppData\Local\Sports Interactive\Football Manager 20xx" dizinine girin. Caches dosyasını silin. Ayarları sıfırlayın Oyunun kapalı olduğundan emin olun. Gizli dosyaları gösterme ayarını yapın: Aramaya "Klasör Seçenekleri" yazın. Görünüm sekmesine gelin ve "Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster" seçeneğini işaretleyin. "C:\Users\***Kullanıcı Adınız***\AppData\Local\Sports Interactive\Football Manager 20xx" dizinine girin. Preferences dosyasını silin.
 2. FM18 | 18.2.2 Güncellemesi

  İşlem sırasında meydana gelen hatalar Şu üstteki maddeyi her güncellemeye yazdılar. Bitmiyormuşsa demek ki.
 3. Fm touch için tablet önerisi

  Ayrı.
 4. Taktik

 5. Taktik

  Önce taktiği oluşturmalısınız. Taktiği göremiyoruz da.
 6. FM18 | 18.2.2 Güncellemesi

  Evet.
 7. FM18 | 18.2.2 Güncellemesi

  Siz bir ilk olun ve oyunu kapatmadan Steam'i kapatmayı deneyin.
 8. FM18 | 18.2.2 Güncellemesi

  Football Manager 2018 için 18.2.2 güncellemesi Steam üzerinden yayınlandı. Detaylar Stabilite Takım konuşması sırasında yaşanan hatalar, İşlem sırasında meydana gelen hatalar, Birden fazla kısa süreli gözlemci atamalarında meydana gelen hatalar, Veri düzenlemeyle birlikte meydana gelen hatalar, 2 takım yönetirken meydana gelen hatalar giderildi. Maç Oyuncu değişikliği sonrasında oyuncunun hem dizilişte hem de yedekler arasında gözükmesi sorunu, Reklamların siyah renkte gösterilme sorunu giderildi. Bazı NVIDIA ekran kartları için 3B maçta geliştirmeler yapıldı. NOT: Güncelleme veritabanı değişikliği içermediği için yeni kariyer açmanıza gerek yoktur. Güncellemeyi yüklemek için Steam hesabınızı kapatıp açın. Oyun otomatik olarak güncellenmeye başlayacaktır.
 9. 3-5-2 Sevenleri Üzmeyelim

  Paylaşım için teşekkürler. Deneyecek olan arkadaşlar beklerini beyni olan futbolculardan seçsin. Ben de bu dizilişle oynuyorum (taktik değil, diziliş) beklerim beyinsiz olduğu için 3-4 maçta bir kırmızı kart görüyor.
 10. Futbol Direktörü kullanıyor musunuz?

  Takımı aldığımda ilk olarak kaliteli bir Futbol Direktörü ile anlaşırım. Uğraşmak istemediğim işlerin sorumluluklarını devreder keyfime bakarım. Her hafta gözlemcilerle toplantı mı yapılırmış?
 11. Maç sırasında

  Taktik ekranından "Oyuncu" sekmesine girip değişen mevkilere tıklayın. Alt taraftaki mevki değiştirme seçeneğini kontrol edin.
 12. FM Fiyat Değişiklikleri

  Bilmiyorum.
 13. FM Fiyat Değişiklikleri

  Evet, oyunun merkezi Steam ancak Steam de oyunu Sega'dan alıyor. Ayrıca şu linkten Sega'nın onayladığı satıcılara bakabilirsiniz. Voidu ve Playstore doğrudan Sega'ya bağlı.
 14. FM 2018 Satış Fiyatları

  Alıp da sorun yaşayan görmedim henüz.
 15. Oyuncu İsimleri Değişti

  Oyunda herhangi bir ayar değişikliği yapmadıysanız gözükmeyebilir. Diğer işlemleri yapın.
×