Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

Başkan
 • İçerik sayısı

  2.279
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

515 Mükemmel

Ramoscu Hakkında

 • Derece
  Başkan

İletişim Bilgileri

 • Facebook
  Ramoscu
 • Twitter
  alparslansan

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Bay
 • Konum
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

6.130 profil görüntüleme
 1. Editor data dosyasını kendiniz oluşturabilirsiniz.
 2. In Game Editor'de birçok şey değiştirilebiliyor ancak kulüp ismi değişmiyor sanırım. Siz yine de bu konuyu inceleyebilirsiniz.
 3. Yok.
 4. FM Genie Scout 17, FM 2017'nin 17.3.1 sürümü için güncel versiyonu çıktı.
 5. İndirme linkleri yok. :/
 6. Kenarsız en büyük boyutlu pencere modu oyuna 2 sene önce eklendi ve bazı kasma sorunları da bu modu seçtiğimizde ortadan kalkıyordu. Tam ekrandan hiçbir farkı yok aksine yararları daha fazla. (ekran görüntüsü alma vs.) Bence bu modu kullanmanızda hiçbir sakınca yok.
 7. Oyununuz orijinal m?
 8. Başvurunuz reddedildi. Yeterli görünmediniz. Yine de başvuru için teşekkür ederiz. Şimdilik yeterli bulmadık. Eğer aktifliğinizi devam ettirirseniz tekrar başvurunuzu bekleriz. Sanırım 4. veya 5. başvurunuz oldu ancak yine olumsuz bir yanıt vermem gerekiyor. Sadece başvuru yaptığınız zamanlarda (1-2 gün) aktif göründünüz her zaman. Aktifliğinizi ve ileti sayınızı artırmanız halinde tekrar başvurursanız biz de bir kez daha değerlendirme yaparız. Teşekkürler. Yeterli görünmediniz. Yine de başvuru için teşekkürler. Başvuru formu kaliteli olmasına rağmen site içinde pek gördüğümüz biri değilsiniz ve yalnızda 4 iletiniz var. Aktifliğinizi ve ilet sayınızı artırıp başvurmanız halinde tekrar değerlendirme yapabiliriz. Teşekkürler. Sizi ekibimize dahil etmeye karar verdik. Aramıza hoş geldiniz. Başvuru konumuz açıktır. Bekleriz efendim.
 9. Bana göre, FM 12'den sonra çıkan, oynadığım en iyi FM oyunu 2017 oldu.
 10. Kariyer kurallarının 7. maddesine "ve kariyer sahibine 1 hafta kariyer konusu açamama cezası verilecektir." ibaresi eklenmiş ve madde "2 hafta güncellenmeyen kariyer konuları kapatılacak ve kariyer sahibine 1 hafta kariyer konusu açamama cezası verilecektir." olarak güncellenmiştir. Bu madde ile ilgili olarak güncellenmeyen konular için kariyer sahiplerine verilecek cezalar bugünden itibaren başlayacaktır. Geçmiş kariyerleri ilgilendirmemektedir. 8. madde de "7. kural yüzünden kapanan kariyer sahibi tekrar başvurması halinde kariyer, ceza dönemindeyse incelemeler yapıldıktan sonra, ceza döneminin dışındaysa inceleme yapılmadan 1 kereye mahsus olmak üzere aktif edilir. Tekrar pasif kaldığı takdirde ise açılmamak üzere kapatılır." olarak güncellenmiştir.
 11. Değiştirildi. Değiştirildi.
 12. Şu anlık 6 başvuru yapılmış. Ekip arkadaşlarımla beraber geçmiş durumunuz, başvurduktan sonraki durumunuz ve başvuru formunda geçen bilgilere göre değerlendirip bu gece veya yarın kararlarımızı açıklayacağız. Yeni başvurulara da açığız.
 13. 1 hafta içinde çıkar, çıktığı gün de konuya eklerim.
 14. Yetkili alımlarımız aktiftir. Başvurularınızı bekliyoruz.
 15. Favorim her ne kadar kazadan sonra toparlanamasa da yıllardır Felipe Massa. Olmayacak ama insan bekliyor işte.