Jump to content
Hoş geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

 

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

Başkan Yardımcısı
 • İçerik sayısı

  2.494
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazanılan Gün Sayısı

  54

Ramoscu, en son, 16 Ağustos gününün kazananı oldu

Ramoscu, en çok sevilen içeriğe sahip oldu!

Topluluk Puanı

634 Mükemmel

Ramoscu Hakkında

 • Derece
  Başkan

İletişim Bilgileri

 • Facebook
  Ramoscu
 • Twitter
  alparslansan

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Bay
 • Konum
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

7.258 profil görüntüleme
 1. İsim Değiştirme Konusu

  Değiştirildi.
 2. FMT Forma Paketi

  Çubukluyu güncellemiştim zaten. Bayağı uzaklaştırdım logo ile armayı. Daha da uzaklaştırırsam gerçekteki formayla olan orantısı bozulacak.
 3. FMT Forma Paketi

  Gazişehir Gaziantep FK İç Saha/Deplasman/2 Alternatif Sağ tıklayıp kaydedebilirsiniz. Takım ID: 130341 Detaylar TFF.org'da çok da iyi gözükmüyor. Lig başladıktan sonra yeni detay görürsem formaları güncellerim.
 4. FMT Forma Paketi

  Elazığ, Altınordu, Eskişehir, Balıkesir ve Samsunspor'un formaları bu konuya eklenmiş. Geriye 13 kulüp kalmış. Yarından itibaren bilgisayar erişimim olmayacak. Ama bugün içinde 1 kulüp yapabilirim.
 5. TCM17 Logo Paketi

  Tüm adımları doğru bir şekilde yaptıysanız çalışır. Çalışmama gibi bir durumu yok.
 6. Carlos Fierro

 7. FMT Forma Paketi

  Çubuklu hariç diğerlerinin yerleri ve boyutları aynı. Takımlar logoya katman eklediklerinde formalarda daha büyük gözüküyor. Sanala geçirdiğimizde de bu şekilde olması gayet doğal. Sonuçta amacımız gerçeğe en yakın şekilde sunmak.
 8. FMT Forma Paketi

  Logoların formalardaki görünümü bana da orantısız gibi geldi. Linki de aşağıya atıyorum. Dikkat ederseniz arma daha ortaya yakınken Nike logosu ise kenarda kalmış. Çubukluda ise Nike-arma arasında 3 çubuk vardı. Ona göre yaptım. Bakıp da olmamış derseniz düzenlerim. Link: http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=28&kulupID=39
 9. FMT Forma Paketi

  Altınordu İç Saha/Deplasman/Alternatif Sağ tıklayıp kaydedebilirsiniz. Takım ID: 8478376 Detaylar TFF.org'da çok da iyi gözükmüyor. Lig başladıktan sonra yeni detay görürsem formaları güncellerim.
 10. FMT Forma Paketi

  TFF, 1. Lig kulüplerinin de formalarını yayınladı. http://www.tff.org/default.aspx?pageID=142
 11. FMT Forma Paketi

  Sivasspor İç Saha/Deplasman/Alternatif Sağ tıklayıp kaydedebilirsiniz. Takım ID: 130382 Detaylar TFF.org'da çok da iyi gözükmüyor. Lig başladıktan sonra yeni detay görürsem formaları güncellerim.
 12. FMT Forma Paketi

  İşinizi görür umarım.
 13. FMT Forma Paketi

  Hocam bu formalarda sorun var gibi. Sanırım tff'nin sitesinden baktınız. Yaka detayları eksik olmuş. Ayrıca renk tonlarında da biraz oynama yaparsanız daha iyi olur. Kaliteli hallerini aşağı atıyorum.
 14. FMT Forma Paketi

  Kasımpaşa İç Saha/Deplasman/2 Alternatif Sağ tıklayıp kaydedebilirsiniz. Takım ID: 130360 Detaylar TFF.org'da çok da iyi gözükmüyor. Lig başladıktan sonra yeni detay görürsem formaları güncellerim.
 15. FMT Forma Paketi

  Arkadaşımız onları da güncelleyeceğini bir üst iletide yazdı.
×