Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Ramoscu

Başkan
 • İçerik sayısı

  2.146
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

454 Mükemmel

Ramoscu Hakkında

 • Derece
  Başkan

İletişim Bilgileri

 • Facebook
  Ramoscu
 • Twitter
  alparslansan

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Bay
 • Konum
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

5.741 profil görüntüleme
 1. 6. FMTurkiye Turnuvası Başlıyor! Katılım Turnuvaya katılmak için oyununuzun orijinal ve en son sürümde olması gerekmektedir. (17.2.1 sürümü.) Turnuvaya başvuru yapıp da mazeretsiz olarak geri dönüş yapmayanlar gelecek 2 turnuvadan men edilir. Katılım konusunda herhangi bir kota yoktur. Başvuru sayısına göre işleniş belirlenecektir. Takım Seçimi Takımlar tamamen yönetim tarafından belirlenecek ve katılımcılara kura ile dağıtılacaktır. Maç Günleri ve Aktiflik Turnuva 24 Ocak 2017, Salı günü başlayacaktır. Maçlar hem hafta içi hem de hafta sonu oynanabilir. Maçlar normal modda oynanacaktır. İki taraf anlaşırsa rekabetçi modda da oynanabilir. Maçlarını verilen zamanda mazeretsiz olarak tamamlamayanlar gelecek 1 turnuvadan men edilir. Turnuva İşleyişi İşleyiş, başvuru konusu kapandıktan sonra belirlenecektir. Maçlar Rakibinizle iç ve dış saha maçları oynanırken oyun bir kere kurulacaktır ve 2 karşılaşma kurulu oyunda tamamlanacaktır. Yani aynı rakiple iki karşılaşma için oyun iki kere kurulmayacaktır. Oyunu kuran kişi rakibi aksini belirtmediği sürece ilk maçı deplasmanda oynayacaktır. Maçın oynandığı anda bağlantı kopması durumunda, maç tekrar edilir ve kalan süre kadar oynanır. Örnek olarak maç 25. dakikada koptu. Sonraki maç 65 dakika oynanır ve bir önceki maçın skoru ve sonradan oynanan 65 dakikalık süreçte oluşan maç skoru birleştirilir. Eğer rakibinizle anlaşırsanız, önceki skoru yok sayarak maçı tekrar edebilirsiniz. Maçlar oynandıktan sonra iki taraftan en az birinin ekran görüntüsü alınması zorunludur. Ekran görüntüsü alınmayan maç oynanmış sayılmaz. Değişiklik sayısı 3'tür. Eğer herhangi takımdan birinde bir oyuncu sakatlandıysa ek 1 adet değişiklik hakkı verilir. Bu diğer takım için de geçerlidir. Genel Uyarılar Hazır taktik kullanımı yasaktır. (Kendinizin oluşturup paylaştığı taktikler dışında) Steam'den veya herhangi bir yerden rakibinize küfür veya hakaret etmek yasaktır. Başvurmak için tıklayınız
 2. Duyuru ve Kuralları Okumak İçin Tıklayınız Başvuru Şablonu Kullanıcı Adı: Steam Adı (Steam açıkken sağ üstte görünen ad): Steam Adresi (URL): Çevrimiçi Saatler: [Varsa]Steam haricinde herhangi bir iletişim adresi(Facebook/Twitter): NOT: Orijinal FM 2017 zorunludur. Başvurular için belirlenmiş bir kota yoktur. Konu 22 Ocak'a kadar açık kalacaktır.
 3. Osmanlıspor 2-2 Beşiktaş
 4. FM 17'de bir kez yaptım. Ama gir çık değil de sinirden ALT+F4 gibi. Bir maçta 4 sakatlık+1 kırmızı kart görünce ne yapacağımı şaşırdım. Bu arada konu başlığını da konuyla alakalı olarak değiştirdim.
 5. Ben de @casStiel gibi düşünüyorum. Örnek vermek gerekirse, iki tane takım var. Biri lige yeni yükselmiş ve sezon öncesi analizlerde küme düşmesi beklenen takım, lig sonunda Avrupa kupalarına katılıyor. Diğer takımın tahminleri ise ilk iki sırada bitirmek. O takım da sezonu şampiyon olarak bitiriyor. Oyun da bu mantıkla yaklaşıyor sanırım. Eğer imkanınız varsa Lyon ve Monaco için sezon öncesi tahminlere de bir göz atabilirsiniz. Monaco'dan beklentiler, olduğundan daha alt seviyelerde değilse eğer oyun hata yapmış demektir.
 6. Ev tuşuna bakacaksınız.
 7. Oyunda 350 bine yakın oyuncu var. Sizinki çok düşük. Birçok oyuncuyu oyununuzda bulamayacaksınız.
 8. Anılar.
 9. Yeni bir kariyer açmayı denediniz mi? O kariyerde de aynı sorun varsa attığınız dosyalardan dolayı oluşmuştur.
 10. Normal ve small adında 2 farklı klasör oluşturup, normale 180x180, smalla ise 20x20 boyutlu halini atmanız gerekiyor.
 11. Yapımcı arkadaşımız @rodolfinx'in okul yoğunluğu sebebiyle ertelemek zorunda kaldık. Paketin ne zaman çıkacağı şu anlık belli değil ne yazık ki.
 12. Paketin güncel sürümünü indirmeyi denediniz mi?
 13. Ooo sen de mi buradaydın?
 14. Cut-Out yüz paketini kullanman gerekiyor.
 15. Hayır. Tam tersine hiçbir hareketiniz olmadı. Yetersiz bulduk.