Jump to content
 • Kaydol

Aquamarine

FMT Üye
 • İçerik sayısı

  20
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

8 Normal

Aquamarine Hakkında

 • Derece
  Ulusal C Lisansı
 • Doğum Günü 08-03-1989

İletişim Bilgileri

 • Facebook
  https://www.facebook.com/ergintvr
 • Twitter
  yok.

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

81 profil görüntüleme
 1. Aquamarine

  BORÇ ÖDEME ?

  evet yönetimden böyle bir istekte bulunabilmek iyi olurdu borcun yapılandırılabilmesi veya yönetime borcu kapatabilmek için toplantı yapmak vs.
 2. Aquamarine

  LİVERPOOL TAKTİK

  kanatları olan bir diziliş kullan, kanatları raumdeuter yap, 4 3 3 geniş alan mesela.
 3. Aquamarine

  Taktik Sorunu

  pc bozuldu nazilli kariyerim çöp oldu şimdi bandırma spor la uğraşıyorum aynı taktik defansif forvet savunmada çift gizli forvet 3 savaşçı orta saha ortasındaki savunmada yanları destek diğerleri aynı.
 4. Aquamarine

  FM 19’da hangi dizilişle oynayacaksınız?

  4 3 2 1 dar alan, 18 de olduğu gibi. tam saha pres, hızlı hücum, fiziksel mücadele ile rakibin oyunlarını bozmaya dayalı, defansif anlayışı hücum bölgesine yansıtmak, sağlam oyun.
 5. defansif forvet tam saha pres yapan takımlarda verimi çok yüksek olur tek de oynar çiftte ama tek oynarken arkasında bir hücum görevli oyuncu gerekir, 2 veya daha fazla da olur ama takımın dengesi bozulabilir.
 6. Aquamarine

  Çıldırmak üzereyim

  beklerini kanat bek yap defansif stoper ikilisini kullan, defans çizgisini geriye yasla top kapmayı sert yap ne kanattan ne ortadan ne yerden ne de gökten kimse yaklaşamaz tabi oyuncuların çok düşük özellikte olmayacak ama favori olmasan bile çok sıkı mücadele edersin, sakatlık riski fazla olabilir.
 7. Aquamarine

  Taktik Sorunu

  transfer önerilerinizi bekliyorum, forvette hedef adam seçili olduğuna aldanmayın 3 adet forvetim var biri hedef biri defansif ve yardımcı forvetlerim.
 8. Aquamarine

  Taktik

  önemli olan dizilim değil taktik yoğunluğu, takımına göre dizme kendi istedğin oyun tarzına göre oyuncu al, taktik yoğunluğu ne kadar çok olursa o kadar sağlam olur ama sakatlık riski normalden fazla olur.
 9. Aquamarine

  Takım Tavsiyeleri/İstekleri

  Nazilli Bld. ben oynuyorum şuan çok zevkli.
 10. agresiflik ve cesaret fiziksel özelliği tamamlıyor.
 11. Aquamarine

  FM 19 için ilk video geldi

  daha 18 yeni başladım sayılır ramazan bayramında indirimle almıştım, yıllık izin münasebetiyle oynuyorum, önceden alıp oynayamazdım çünkü pahalıydı, sebebin olsa paran olmuyor, paran olsa sebebin
 12. steam ayarlardan indirmelere tıkla indirme önbelleğini temizleye tıklat internet tarayıcı sına tıklat internet tarayıcı önbelleğini sil tıklat bütün çerezleri sil tıklat. steamden oyuna sağ tıklat özellikler tıklat oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula tıklat steam kapat tekrar aç, sonra buraya geribildirim yaz.
 13. Aquamarine

  Atletico Madrid

  sanırım bunu demek istedin çift forvette biri yardımcı veya hedef diğeri defansif forvet olabilir en son attığım yoruma bak :
 14. Aquamarine

  Taktik Sorunu

  yeni sezon hazırlıkları tamamlandı. daha sert, kontrollü bir oyun anlayışını benimsedik. Fiziksel mücadele üst düzeyde.
×