Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

 

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

fmx

FMT Üye
 • İçerik sayısı

  40
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Normal

fmx Hakkında

 • Derece
  Ulusal C Lisansı
 1. İlginç transfer taktiği?

  oo ben hep yıldıza göre aldım yetenek o sanıyordum tüh ya o zaman kulupleri tek tek gezip kiralık iyi oyuncuları alıcam ama iyi olmaları için kilit özellikleri en az 13 mü olmalı ?
 2. Amatör 5. bal liginden zirveye!

  bay pirlo ben gözlemci dışında hiçbir oyuncunun yeteneğini göremiyorum ya deliricem sadece gözlemcinin önerdiklerini alıyorum kiralama nasıl oluyor? her takımın listesine girip tek tek kiralıklara teklif mi yapıcam? bayım söylemek istediğim bu stadyum 52 bin kişilik tam izmir atatürk stadyumu diye geçiyor ama ödemiş kullanıyor ilerde tam kapasite doldurabilecek miyim çünkü maç sonucunda sadece 350 bilet alındı deniyor taraftar sayım az?
 3. taktiksizlik taktik olmuş!

  bay ramos ödemişsporla gözlemci dışında regen bulamaz mıyım?
 4. taktiksizlik taktik olmuş!

  ben aynı maçta savunma oynayıp kaybettim ama sonra hücum oynadım kazandım (maç sonucu eklentisi) bazen de tersi oluyor acaba bu bir bug mu oyunda?
 5. Antrenman Düzeni

  savunma hücum çalıştırmazsam ne olur?
 6. İlginç transfer taktiği?

  yani gözlemcinin bulduğu oyuncular iyi oluyor ve onları alsam yeter öyle mi diyorsun?
 7. İlginç transfer taktiği?

  sevgili insomnia ben ödemişsporla ilk sezonda amatör ligden 3.lie çıktım üstelik ilginç gözlemcim 5 yıldızlı regenler buldu sıfır liraya
 8. Yeni FM Oyuncusuna Destek

  peki yönetimden altyapı tesisi kardeş kulup vs gibi şeyler istersem güven azalır mı? kovulma riski olur mu?
 9. ben amatör lig yamasını kurdum ödemişsporu aldım bu takımın hiç borcu yok ve stadı 50 bin kişilik sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
 10. Yeni FM Oyuncusuna Destek

  oyuncu satarsam transfer bütçesi veriliyor değil mi?
 11. başarılı olsan olacaklar?

  peki taktik yatkınlık yüksekse o taktik takımın maç kazanmasını istikrarlı hale getirir mi?
 12. İlginç transfer taktiği?

  peki sizce bal liginden süperlige kadar nasıl bir strateji izlemeliyim çünkü sonuçta yama ve mantıklı olmak gerek bana nasıl bir yol önerirsiniz veya bu tip bir yazı varsa link atar mısınız okuyayım?
 13. İlginç transfer taktiği?

  peki diyelim bal liginden bi takımın stadı mali durumu gerçekten o seviyeye gelebiliyor mu?
 14. İlginç transfer taktiği?

  bu arada amatör lig yaması oyuna interaktif olarak katılıyor mu? mesela amatör lig takımıyla şampiyonlar ligi şampyionu elkonomik mali olarak büyüme mümkün mü?
 15. Yeni FM Oyuncusuna Destek

  sezon bitmedi nisandayım süperlige çıkmayı garantiledim 6 milyon tl bütçe verdi üstelik şimdilik diyor sence bu gelecek sezonda artabilir mi? ve bir şey daha sorucam regen bulmak ve altyapıyı geliştirip yetiştirip satmak istiyorum amacım bu nasıl bi yol izlemeliyim? kulube altyapı ağını geliştir dedim kabul etti ama tesisi yapmadı napıcam?
×