Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

 

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

FMci Öğretmen

FMT Üye
 • İçerik sayısı

  68
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazanılan Gün Sayısı

  1

FMci Öğretmen, en son, 24 Ekim 2017 gününün kazananı oldu

FMci Öğretmen, en çok sevilen içeriğe sahip oldu!

Topluluk Puanı

6 Normal

FMci Öğretmen Hakkında

 • Derece
  Ulusal C Lisansı

İletişim Bilgileri

 • Twitter
  @atanmalı_herkes

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Bay
 • Konum
  Yüksekova-Adana-Ferrara

Güncel Profil Ziyaretleri

206 profil görüntüleme
 1. Online lig

  ben göremedim konuyu. link falan verirsen bi bakayım.
 2. Online lig

  turnuva olursa ve saatler de juygunsa (akşam 8den sonra gibi) ben de katılmak isterim gençler. steam adım baran386
 3. FM TÜRKİYE ONLİNE MENEJER LİGİ

  turnuva olursa ve saatler de juygunsa (akşam 8den sonra gibi) ben de katılmak isterim gençler. steam adım baran386
 4. Gözlemcilik Sıkıntısı

  özel görevlendirme yapılamıyor mu 2018'de? mesela ben gözlemcilerime "bana türk ıuyruklu ortasaha merkez oyuncusu bul" görevi vermek istiyorum ama yapamıyorum. nerden yapılıyor bu acaba?
 5. Farklı Rollerde Denenen Oyuncular

  riskli bir iş ama görünen o ki sen verim almışsın
 6. FM 2018 Kısaliste (Shortlist)

  ben bir şey sormak istiyorum gençler; bu 130-135-140-150 gibi değerler nerede yazıyor oyunda? mesela Ozan Tufan'ın potansiyel yeteneğini nereden görebiliyorum?
 7. FM 18 Serbest Yerli Oyuncular

  oyuncuların çoğu bulunmuyor bende. neden acaba? :( oyuncuların çoğu bulunmuyor bende. neden acaba? :( tamam şimdi anlaşıldı sebebi
 8. FIFA 2018 Dünya Kupası Gruplar

  izleyeceğim en berbat Dünya Kupası.... İtalya yok, Hollanda yok, Türkiye yok... ulan Suriye bile olsa yeterdi ama o da yok... çok sıkıcı olacak çoookk...
 9. Beşiktaş'a gelen 40m bütçe

  neee??? başkan mı değişti ???? emin misin hocam? aziz yıldırım bırakmaz gibi geliyor bana ayrıca bütçe de iyi gelmiş valla
 10. Igor Tudor ile tamam mı? devam mı?

  normalde eleştiriyi abartmamak gerek sonuçta lig lideri. ancak şu açık bir gerçek ki büyük maç hiç kazanamamış bir teknik direktörden bahsediyoruz. bir de şu soru var; rakipler birazcık daha iyi olsaydı (mesela fb) GS lig lideri olur muydu? bakalım zaman ne gösterecek.. BU ARADA ÖZÜR DİLEYEREK SORUYORUM (YERİ OLMAMASINA RAĞMEN): fm 18 için tema var mı? link verebilir misiniz? aradım forumda ama bulamadım ne yazık ki..
 11. TRANSFER BÜTÇESİ SIKINTISI VS DİĞER SIKINTILAR

  iyi bari. ben zaten RVP'yi falan satmayı düşünüyorum. ordan belki biraz para gelir
 12. TRANSFER BÜTÇESİ SIKINTISI VS DİĞER SIKINTILAR

  hiç deme yaa. ben demoya bi baktım, FFP sebebiyle transfere izin verilmiyor. sen ilerledin mi oyunda biraz? oyuncu falan satınca bütçe açılıyor mu?
 13. fm 17 sorun

  hepsi ingilizce değil ama sanki? bende çok kısıtlı şekilde çıkıyor ingilizce. yüzde 2 oranında falan anca (benimki demo ama. bir kaç güne orijinale geçeceğim inşallah )
 14. GÜNLER GEÇMİYOR

  çok teşekkür ederim ıigilenip mesaj yazdığın için. peki bir şey daha sorayım izninle. şimdi demoyu oynamaya başladım. Demo ile Full oyun arasında ufak da olsa değişiklikler olması muhtemeldir, değil mi? mesela atıyorum, X oyuncu hem sol bek hem de santrafor olarak oynuyor demoda. ama full oyunda düzenleme yapılıp sadece sol bekte oynar hale getirecek türde değişiklikler olabilir mi?
 15. ARAL ÖN SİPARİŞ

  konuyu okuyunca benzer bir durumumuzu görünce burda da sormak istedim cevabını beklediğim sorumu ben de D&R'dan sipariş verdim oyunu. hala da oyunun gelmesini bekliyorum. sanırım oyun bana ulaşınca steam'a kod girerek oyunu indireceğim. herneyse; oyunu steam'den değil de bir siteden aldığım için Beta çıktığında indiremedim haliyle. ancak az evvel can sıkıntısından bir Steam'a gireyim dedim. FM 2018 sayfasında DEMO İNDİR yazısı vardı. tıkladım ve iniyor şu an. sormak istediğim şey şu; şu an inmekte olan Demo denen şey BETA mı oluyor? yoksa başka bir şey mi? eğer beta olıuyorsa hani Steam'den satın almadığımız için oynayamıyorduk betayı ?
×