Jump to content
 • Kaydol

FMci Öğretmen

FMT Üye
 • İçerik sayısı

  69
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazanılan Gün Sayısı

  1

FMci Öğretmen, en son, 24 Ekim 2017 gününün kazananı oldu

FMci Öğretmen, en çok sevilen içeriğe sahip oldu!

Topluluk Puanı

6 Normal

FMci Öğretmen Hakkında

 • Derece
  Ulusal C Lisansı

İletişim Bilgileri

 • Twitter
  @atanmalı_herkes

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Bay
 • Konum
  Yüksekova-Adana-Ferrara

Güncel Profil Ziyaretleri

440 profil görüntüleme
 1. FMci Öğretmen

  Online lig

  biz havari isimli arkadaşla 2 kişilik draft lig yaptık ve şimdiye kdr 2 kez karşılaştık. ilgilenenler olursa en az 4, en fazla 8 kişiyle oynayabiliriz asllında
 2. FMci Öğretmen

  Online lig

  ben göremedim konuyu. link falan verirsen bi bakayım.
 3. FMci Öğretmen

  Online lig

  turnuva olursa ve saatler de juygunsa (akşam 8den sonra gibi) ben de katılmak isterim gençler. steam adım baran386
 4. turnuva olursa ve saatler de juygunsa (akşam 8den sonra gibi) ben de katılmak isterim gençler. steam adım baran386
 5. FMci Öğretmen

  Gözlemcilik Sıkıntısı

  özel görevlendirme yapılamıyor mu 2018'de? mesela ben gözlemcilerime "bana türk ıuyruklu ortasaha merkez oyuncusu bul" görevi vermek istiyorum ama yapamıyorum. nerden yapılıyor bu acaba?
 6. riskli bir iş ama görünen o ki sen verim almışsın
 7. ben bir şey sormak istiyorum gençler; bu 130-135-140-150 gibi değerler nerede yazıyor oyunda? mesela Ozan Tufan'ın potansiyel yeteneğini nereden görebiliyorum?
 8. oyuncuların çoğu bulunmuyor bende. neden acaba? :( oyuncuların çoğu bulunmuyor bende. neden acaba? :( tamam şimdi anlaşıldı sebebi
 9. neee??? başkan mı değişti ???? emin misin hocam? aziz yıldırım bırakmaz gibi geliyor bana ayrıca bütçe de iyi gelmiş valla
 10. iyi bari. ben zaten RVP'yi falan satmayı düşünüyorum. ordan belki biraz para gelir
 11. hiç deme yaa. ben demoya bi baktım, FFP sebebiyle transfere izin verilmiyor. sen ilerledin mi oyunda biraz? oyuncu falan satınca bütçe açılıyor mu?
 12. FMci Öğretmen

  GÜNLER GEÇMİYOR

  çok teşekkür ederim ıigilenip mesaj yazdığın için. peki bir şey daha sorayım izninle. şimdi demoyu oynamaya başladım. Demo ile Full oyun arasında ufak da olsa değişiklikler olması muhtemeldir, değil mi? mesela atıyorum, X oyuncu hem sol bek hem de santrafor olarak oynuyor demoda. ama full oyunda düzenleme yapılıp sadece sol bekte oynar hale getirecek türde değişiklikler olabilir mi?
 13. FMci Öğretmen

  ARAL ÖN SİPARİŞ

  konuyu okuyunca benzer bir durumumuzu görünce burda da sormak istedim cevabını beklediğim sorumu ben de D&R'dan sipariş verdim oyunu. hala da oyunun gelmesini bekliyorum. sanırım oyun bana ulaşınca steam'a kod girerek oyunu indireceğim. herneyse; oyunu steam'den değil de bir siteden aldığım için Beta çıktığında indiremedim haliyle. ancak az evvel can sıkıntısından bir Steam'a gireyim dedim. FM 2018 sayfasında DEMO İNDİR yazısı vardı. tıkladım ve iniyor şu an. sormak istediğim şey şu; şu an inmekte olan Demo denen şey BETA mı oluyor? yoksa başka bir şey mi? eğer beta olıuyorsa hani Steam'den satın almadığımız için oynayamıyorduk betayı ?
 14. FMci Öğretmen

  GÜNLER GEÇMİYOR

  ya gençler bir şey sormak istiyorum sizlere. ben FM 2018'İ bir alışveriş sitesinden sipariş verdim. hala da oyunun gelmesini bekliyorum. sanırım oyun bana ulaşınca steam'a kod girerek oyunu indireceğim. herneyse; oyunu steam'den değil de bir siteden aldığım için Beta çıktığında indiremedim haliyle. ancak az evvel can sıkıntısından bir Steam'a gireyim dedim. FM 2018 sayfasında DEMO İNDİR yazısı vardı. tıkladım ve iniyor şu an. sormak istediğim şey şu; şu an inmekte olan Demo denen şey BETA mı oluyor? yoksa başka bir şey mi? eğer beta olıuyorsa hani Steam'den satın almadığımız için oynayamıyorduk betayı ?
 15. FMci Öğretmen

  (staging) hatası!!!

  harbiden ha. ben daha oyunun bana ulaşmasını beklediğim için başlayamadım ama her tarafta şikayetler var.
×