Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

 

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

TheCemilGamer

FMT Üye
 • İçerik sayısı

  5
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

0 Normal

TheCemilGamer Hakkında

 • Derece
  Ulusal C Lisansı
 1. FM 2018 Çekilişi - 2 Adet

  https://twitter.com/TheCemilGamer https://www.youtube.com/channel/UCknoB3YVraOm9pTEMZB48mA?
 2. Gün Ilerlediğinde Oyun Crash Veriyor

  hayır değil
 3. Gün Ilerlediğinde Oyun Crash Veriyor

  Selam arkadaşlar , benim arkadaşım'da şöyle bir sorun var. Mesela 29 Mayıs 2017 'ye vardığında (kariyer modunda) oyun crash yiyip atıyor , arkadaşım ne yapsada o günü geçemiyor böylece oyuna devam edemiyor , oyuna ilk başladığında böyle bir sorunla yine karşılaşmıştı sonra o kariyeri sildi ve yeni bi kariyer başladı ve şimdi yine aynı şey oldu , sorunu nasıl çözebiliriz? Crash attıktan sonra böyle bir hata çıkıyor
 4. Mac Basladiginda ve Ilk Yari Sonunda Oyuncularimla Konuşamıyorum

  Sagolasin hocam
 5. Sa beylerbildiginiz gibi mac baslamadan once oyunculariza biseyler söylüyoruz, Hirsli 》Bu macin favorisi biziz gibi şeyler iste ilk baslarda ben kendim secebiliyodum ama simdi kendiliginden ben hic bisey basmadan kendisi konuşuyor, bunu nasil cozebilirim?
×