Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor.

 

Resim uploadlarıyla ilgili açıklama

 

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

yunusorgi

FMT Üye
 • İçerik sayısı

  53
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

7 Normal

yunusorgi Hakkında

 • Derece
  Ulusal C Lisansı

Güncel Profil Ziyaretleri

213 profil görüntüleme
 1. Fm mobile

  sağol kardeşim
 2. Fm mobile

  neden ki ben türkiyede başka türlü bulamıyorum
 3. Fm mobile

  ben genelde gözkemcilik ajansından harika çocuk ulusal da bakıyorum bulamadığım için
 4. Genç Bulma ve Yetiştirme

  Tamam kardeşim yardımların için teşekkürler
 5. Genç Bulma ve Yetiştirme

  Kardeşim anlatımın için teşekkür ederim fakat ben "Fm Mobil" için sormuştum fakat yinede teşekkür ederim Anladım peki teknik personel sayısını nasıl yükseltebilirim yönetimden de öyle bir istekte bulunamıyorum
 6. Genç Bulma ve Yetiştirme

  İyi günler arkadaşlar. Bende ilk defa fm mobil oynuyorum. Bu konuda baya eksiğim ve bu konuyla ilgili internetde pek de bi bilgi bulamadım. Gençleri nasıl buluyırsunus ve onları naaıl yetiştiriyorsunuz? Ben transfer ettiğim gençler kısa süre içerisinde özelleiklerinde çok değişiklik oluyor. Örn. Güç: 11>>15 üç hafta sonra bir bakıyorum 15>>8 gibi bir yükseliş ve düşüş oluyor. Bunu nasıl dengeleyebilir veya koruyabilirim yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada antrenör sayım 3 ve bunlar altın. Antreman aşırı sakatlık çıktığı için hazırlık döneminde dahi sabit orta derecededir.
 7. FM 18 | En İyi Wonderkidler | Orta Saha Oyuncuları

  oda zaten bixim kulupler değil dışarda yetişen elemanlar
 8. AS Roma | Lupi (8. Sezon)

  turhan tükkan o nasıl bir teknik dir öyle pozisyon harici hiçbirvteknil belirti yok (ama efsane olacak oda abileri gibi ona şüphe yok) yorum yapmadığım son bir iki güncellemen için efsane gitmişiz. kulüpler dünya kupasıda nazarlığımız olsun artık yeni transferlerimiz de gayet iyi inşallah bol bol fardalanırsın
 9. AS Roma | Lupi (8. Sezon)

  ilk sezon transferlerini gmsterdiğiniz için teşekkür ederim ayrıca ortega efsanesi herkesin gözünde canlandı herhalde şl kötü bir giriş olmuş fakat cezasını basele çektirip toparlamışız
 10. AS Roma | Lupi (8. Sezon)

  İyi günler kariyerinizi yeni okuymaya başladım tebrik ederim baya başarılı bir yönetim geçirmişsiniz Fakat ilk güncelleminizde bulunan trasfer resimleri ve transfer geçmişi görünmüyor bende linke tıkladığımda bulunamadı diyor sadece bende mi böyle acaba ?
 11. Neden Milli Takım Tercih Edilmiyor?

  Hangi takım olursa olsun biizim ülkede futbol zevki insanların içinde ukde kalmış resmen o yüzden bak futbol böyle oynanır yöneticilk böyle yapılır altyapı böyle geliştirilir gibi bilinçaltı dşünceleri hakim olduğu için kimsenin aklına ilk mili takım gelmiyor bence sonradan bak en ne güzel yönetyorum deyip hadi birde milli takım nasıl yönetilir onu öğretelim şunlara deyip yanında da milli takımı yönetiyoruz (kişisel eğlence yorumudur fakat gerçek düşüncelerimdir )
 12. Acil iki yönlü orta saha

  Santiago ascacibar var barça da kiralık olarak düşünebilirsin sendeki gelişimi nasıl bilmiyorum fakat ben kendi bursa kariyerimde iki yönlü olarak oynaıyorum ve gayet güzel performanslar sergiliyor.
 13. Editörle ilgili acil yardım gerek

  Tamamdır kardeşim ilgilendiğin için çok teşekkür ederim
 14. Editörle ilgili acil yardım gerek

  Stewart Dorney diye bir regen man. city den çıkma sezon 2018/2019 çok teşekkürler kardeşim şimdiden birde herkeste aynı regenler mi çıkıyor ? evet oyun içi editör kullanıyorum oyuncu ismi takımı ve sezonu doğru yazdım evet oyun içi editör kullanıyorum oyuncu ismi takımı ve sezonu doğru yazdım
 15. Editörle ilgili acil yardım gerek

  Stewart Dorney diye bir regen man. city den çıkma sezon 2018/2019 çok teşekkürler kardeşim şimdiden birde herkeste aynı regenler mi çıkıyor ?
×