Jump to content
 • Kaydol

Burak15

FMT Üye
 • İçerik sayısı

  32
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

2 Normal

Burak15 Hakkında

 • Derece
  Ulusal C Lisansı

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Burak15

  Hangi FM'yi Öneririsiniz

  FM 18, 17'ye göre yavaş mı? Aralarında hız farkı var mı?
 2. Oyunda çok güzel taktik yapmıştım. Leblebi gibi gol atıyordum. Zamanla gol yollarında çok etkisiz kalmaya başladım. Hangi taktiği denersem deneyeyim bir zaman sonra ise yarmıyor taktik. Bu durum için ne yapmak gerekli? Takımı taktiğe göre kurduğum için taktiği de değiştirmek istemiyorum.
 3. Burak15

  Bu Kulüp Çalışanları Gereklimi?

  Düzelttim dikkatin için tesekkürler. Peki kararlılık, disiplin, motivasyon gibi özellikler önemli mi sence yoksa. Maaşı ve özellikleri düşük birini alıp geçeyim mi?
 4. Burak15

  FM Genie Scout

  Oyunu aç ve oyunu kapatmadan masaüstüne dön. Sonra programı aç ve taratma yap. Tarama bittikten sonra filtreleye tıkla. Oradan istediğin şekilde arama yapabilirsin. En basit yöntemi potansiyel yeteneği yukardan aşağı sırala. 200 potansiyel yetenekten aşağı sıralanır. Oradan çok iyi oyuncular bulabilirsin. Bence böyle oynayınca oyunun hiç anlamı kalmıyor. Yapamazsan Youtube da anlatımları var onları izle.
 5. FM 17 ile gelen İstatİk analizi sorumlusu, istatikçi, spor teknoloji bölümü sorumlusu, spor bilimcisi çalısanları gerekli mi ben daha hiçbirini almadım takıma. Bunları almam gerekli mi ve alırken neye dikkat etmeliyim istediği bir özellik yok.
 6. Burak15

  Minumum Serbest Kalma Bedeli Sorunu

  Hayır oyuncu profilinde yeni sözleşme öner kısmı var oraya tıklayınca direk oyuncunun istediği sözleşme çıkıyor ve bu sözleşme kırmızı kilitli bir şekilde serbest kalma bedelli geliyor. Anladığım kadarıyla çözümü yok.
 7. Burak15

  Minumum Serbest Kalma Bedeli Sorunu

  Sözleşme önere tıkladığımda kilitli bir şekilde çıkıyor bu madde. Kilitli olduğundan kaldıramıyorum.
 8. Genç oyuncularım sözleşme istedikleri zaman çok düşük ücretlere kilitli bir şekilde serbest kalma bedeli koyuyor, bende sözleşme önermiyorum. Bu madde olmadan sözleşme önerebileceğim bir yöntem var mı?
 9. MLC Hangi mevki oluyor? Diğerlerini biliyorum fakat MLC yi bilemedim.
 10. Başta beğenmemiştim fakat çok iyi taktikmiş. Ofansif ortasaha oyuncularının güçlü ayakları ne olmalı. Tarafına göre ters ayaklı mı olması lazım?
 11. Burak15

  Korner Gol Sıkıntısı Çözümü !

  Aynı sıkıntı bende de var.
 12. Yabancı ülkelerden iyi regen oyuncular bulmaya çalışıyorum. Bendeki harika çocuklar artık büyük kulüplere gitmek istiyor. Anlamadığım bir kısım var baş gözlemcimin ve futbol direktörümün potansiyel değerlendirmesi 19 puan fakat. Bulduğum oyuncuların potansiyelini verirken çok fazla siyah yıldız koyuyor. Bu yüzden oyuncunun potansiyelini çözemiyorum. Bu adam ileride en fazla 3 yıldız mı yoksa 5 yıldız mı olacağını nasıl anlarım? İki tane siyah yıldız koymuş.
 13. Kontra taktiğinde topa sahip olmayı açmak yanlış değil mi?
 14. Burak15

  Duran Top Sorunu

  Aynı sorun bende de var. Serbest vuruş puanı 15 olan oyuncum var fakat bu sezon hiç serbest vuruştan gol atamadı. Bireysel antrenmandan serbest vuruş mu çalıştırmak lazım acaba.
 15. Fm 17 aldığımdan beri kanat oyuncularımı iç forvet olarak oynatıyorum. Fakat iç forvet oyuncularımdan hiç verim alamadım. Kanat oynattığımda daha fazla gol pozisyonuna giriyorum. Fm 17 de iç forvetler etkisiz mi hangisini tercih etmek mantıklı?
×