Jump to content
Hoş geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

 

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Burak15

FMT Üye
 • İçerik sayısı

  27
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

2 Normal

Burak15 Hakkında

 • Derece
  Genç Oyuncu
 1. Minumum Serbest Kalma Bedeli Sorunu

  Hayır oyuncu profilinde yeni sözleşme öner kısmı var oraya tıklayınca direk oyuncunun istediği sözleşme çıkıyor ve bu sözleşme kırmızı kilitli bir şekilde serbest kalma bedelli geliyor. Anladığım kadarıyla çözümü yok.
 2. Minumum Serbest Kalma Bedeli Sorunu

  Sözleşme önere tıkladığımda kilitli bir şekilde çıkıyor bu madde. Kilitli olduğundan kaldıramıyorum.
 3. Genç oyuncularım sözleşme istedikleri zaman çok düşük ücretlere kilitli bir şekilde serbest kalma bedeli koyuyor, bende sözleşme önermiyorum. Bu madde olmadan sözleşme önerebileceğim bir yöntem var mı?
 4. MLC Hangi mevki oluyor? Diğerlerini biliyorum fakat MLC yi bilemedim.
 5. Başta beğenmemiştim fakat çok iyi taktikmiş. Ofansif ortasaha oyuncularının güçlü ayakları ne olmalı. Tarafına göre ters ayaklı mı olması lazım?
 6. Korner Gol Sıkıntısı Çözümü !

  Aynı sıkıntı bende de var.
 7. Yabancı ülkelerden iyi regen oyuncular bulmaya çalışıyorum. Bendeki harika çocuklar artık büyük kulüplere gitmek istiyor. Anlamadığım bir kısım var baş gözlemcimin ve futbol direktörümün potansiyel değerlendirmesi 19 puan fakat. Bulduğum oyuncuların potansiyelini verirken çok fazla siyah yıldız koyuyor. Bu yüzden oyuncunun potansiyelini çözemiyorum. Bu adam ileride en fazla 3 yıldız mı yoksa 5 yıldız mı olacağını nasıl anlarım? İki tane siyah yıldız koymuş.
 8. Ekaf - Az Gol Yiyip,Çok Gol Atan Kontra Atak Taktiği!

  Kontra taktiğinde topa sahip olmayı açmak yanlış değil mi?
 9. Duran Top Sorunu

  Aynı sorun bende de var. Serbest vuruş puanı 15 olan oyuncum var fakat bu sezon hiç serbest vuruştan gol atamadı. Bireysel antrenmandan serbest vuruş mu çalıştırmak lazım acaba.
 10. Fm 17 aldığımdan beri kanat oyuncularımı iç forvet olarak oynatıyorum. Fakat iç forvet oyuncularımdan hiç verim alamadım. Kanat oynattığımda daha fazla gol pozisyonuna giriyorum. Fm 17 de iç forvetler etkisiz mi hangisini tercih etmek mantıklı?
 11. Genç oyuncularımın fiziksel özellikleri gelişmiyor. Kondisyon anrenmanını sadece sezon başında yaptırıyorum. Oyuncuların fiziksel özelliklerinin gelişmesi için dönem içinde de kondisyon antrenmanı yaptırmam gerekiyor mu? Antrenörlerimin kondisyon disiplin kararlılık seviyeleri yüksek fakat 1 yılda gücü sadece 1 puan artan 18 yaşında oyuncum var.
 12. Andrea Pinamonti adlı genç forvet aldım. Bu oyuncuyu tam forvet olarak geliştirdim. Ama anlamadığım şey yaratıcı forvet ile tam forvet arasındaki fark. Hangisini neye göre tercih etmeliyim?
 13. 2. sezonunda olduğum Galatasaray kariyerimde eldeki yaşlı ve maaşı yüksek oyuncular satıp. Gelecek vaad eden oyuncular aldım. Aldığım oyuncular çok hızlı bir şekilde geliştiler ve yeni sözleşme istemeye başladılar. Fakat daha 19 yaşındaki oyuncular normalde yıllık 400-700 bin dolar arasında ücret alırken şimdi 3-4 milyon dolar arasında ücret istiyor ayrıca kilitli bir şekilde minumum serbest kalma ücreti koyuyorlar düşük bir fiyata. FM 16'da böyle sıkıntılar yoktu. Daha 19 yaşında bu maaşlar verilmeli mi sizce?
 14. Bir Türk'ten bug taktiği

  Vizyonu yüksek olması lazım.
 15. Bir sezonluk Galatasaray kariyerim var. Profilimi yaparken gençlerle çalısma seviyemi 4 yapmışım. Bende sürekli wonderkid alıp geliştirmeye çalışıyorum. Gençlerle çalışmanın düşük olması bu 16-20 yaş arasındaki oyuncuların gelişmesine olumsuz katkı yapar mı?
×