Jump to content
Hoş geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

 

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

cilqinoflu

FMT Üye
 • İçerik sayısı

  32
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

3 Normal

cilqinoflu Hakkında

 • Derece
  Genç Oyuncu
 1. Kardeşim taktiğini bana atarsan çok mutlu olurum komutlarına vs bakabilmem için.

 2. Galatasarayyyyyyy

  Kardeşim gomis hangi rolde oynattın taktiğini benimle paylaşır mısın ben verim alamadım bir türlü gomisten.
 3. Spikerli Euro 2020 Heyecanı! Hayallere Yaklaşmak! (Hikaye)

  Kariyer çok iyi hem hikaye bakımından hem kariyer açısından. Merak ettiğim milli takımı nasıl seçtiğin mehmet güveni aldığına göre çok iyi form mu tuttu ? özeliklikle takip mi ettin ? yoksa herkesin formunu tek tek inceledin mi milli takımı seçerken neye dikkat ettin. Bu arada sabırsızlıkla bekliyorum hocam başarılar dilerim.
 4. Vitrex17 v1.4 (Emil Debski)

  Ekranı yüzde 85 küçültüm ama bazı yerler yine gözükmüyor. Şu adama rica da bulunsak da yapsa aslında ben fm hayatım boyunca hiç tema değiştirmiyordum orijinal oynamayı severim bu yıl sürekli yeni temalar deniyordum şuanda bu bana efsana geldi ilk kez kullanıyorum bu temayı nasıl ona ulaştırabiliriz acaba diğer ekranlar için yapması için istek.
 5. Vitrex17 v1.4 (Emil Debski)

  Kardeşim bunun küçük ekran için olanı yok mu ? tema büyük olunca sıkıntılı oluyor 1368*768 olana ayarlanabilir mi yoksa bunu küçük ekran için mi yapmalı yanılmıyorsam yabancı forumlarda sky sport için iki ekran boyutu için ayarlanmış vardı ? Bunun var mı nereden bulabiliriz ?
 6. AC Milan l Eskileşen Ruh Canlandı! ( 2. Sezon )

  Kardeşim keyif alarak okudum devam etmesini isterdim, artıj başka kariyerlere. Dikkat ettim taktiğin ile ilgili hiç bilgi vermedin taktiğin ile ilgili bilgi vermiyor musun artık yoksa verebilir misin ?
 7. 5 .YILDIZA GİDERKEN

  Josue'nin profilinie ve istatistik bilgilerini paylaşırsan mutlu olurum kardeşim.
 8. Antalyaspor | Tarih İçin, Zafere Hücum!

  Başarılar takipteyim. Yalnız taktik çok Ofansif duruyor boşluklar sıkıntı yaratabilir.
 9. 5 .YILDIZA GİDERKEN

  Harika bir sezon geçiriyor takım özellikle josue ilginç işler yapıyor oynattığın mevki rol nedir ? Takımın taktiğini ona göre mi ayarladın yoksa özel talimatlarla mı bu kadar ön planda. Birde Tema çok hoşmuş ismini söyleyebilir misin nereden bulabileceğimi falan. Takipçin'im özellikle sezon sonunda josueyi merak ediyorum.
 10. İki Küçük Meleğin Anısına / Çaykur Rizespor ↪️ Hikayeli 1.Sezon ↩️

  Başarılar dilerim Rize'ye kadar geldin Of'a çay içmeye beklerim Rize ile en son 2010 daydı yanılmıyorsam alt ligdeyken kariyer yapmıştım son maçta 6. sıraya girme başarısı gösterip üst lige çıkma maçları oynamış ve lige son takım olarak çıkmıştık baya eğlenceli ve zevkli geçmişti İnşallah zevkli ve eğlenceli geçer.
 11. Ruhunu Ortaya koy! Sonuna kadar mücadele | Trabzonspor 4.Sezon

  Kardeşim Boye ile oynadın mı ben merak ediyorum performansını özellikleri hoşuma gitti özellikle hız hızlanma çeviklik ve azimli bir kişiliği var. Arkadaş güncellemedi hala performansını bende isteyecektim ondan .
 12. Lech Poznan | Polonya'dan Avrupa'ya Uzun Serüven

  Şampiyonluk çekişmeli gidecek anlaşılan. Güzel kariyer güzel takım başarılar dilerim.
 13. Ruhunu Ortaya koy! Sonuna kadar mücadele | Trabzonspor 4.Sezon

  Başarılar dilerim özellikle defans hattında hamlelerin çok başarılı. İyi tercihler yapmışsın. Bence sağ bek de zekiyi de yollayıp ilk on bir oynayacak birini bulmalısın.
 14. Kayserispor | Bir Amaç Uğruna ! (2.Sezon)

  Başarılar.
 15. Yeni Yayın İhalesi

  İHALE 5 YILI KAPSIYOR İhale 2017-2018, 2018-2019, 2019-2020, 2020-2021 ve 2021-2022 futbol sezonlarını yani 5 yılı kapsıyor. Dört ayrı paket halinde devredilmesi planlanan yayın haklarında, A paketi muhammen bedelinin 425 milyon dolar, B paketi muhammen bedelinin 45 milyon dolar, C paketi muhammen bedelinin 15 milyon dolar ve D paketi muhammen bedelinin ise 495 milyon dolar olduğu belirtildi. Belirtilen muhammen bedeller ve ihale neticesinde tespit edilecek yayın hakları bedellerine TFF payının dahil olduğu, ihaleleri kazanacak kuruluşların Katma Değer Vergisini ayrıca ödeyecekleri kaydedildi. Bu ihale seneden itibaren geçerli olacak. Büyük ihtimal yeni fiyat iyileştirmeleri yansırsa bile seneye yansır oyuna.
×