Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

 

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

cilqinoflu

FMT Üye
 • İçerik sayısı

  31
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

3 Normal

cilqinoflu Hakkında

 • Derece
  Genç Oyuncu
 1. Kariyer çok iyi hem hikaye bakımından hem kariyer açısından. Merak ettiğim milli takımı nasıl seçtiğin mehmet güveni aldığına göre çok iyi form mu tuttu ? özeliklikle takip mi ettin ? yoksa herkesin formunu tek tek inceledin mi milli takımı seçerken neye dikkat ettin. Bu arada sabırsızlıkla bekliyorum hocam başarılar dilerim.
 2. Ekranı yüzde 85 küçültüm ama bazı yerler yine gözükmüyor. Şu adama rica da bulunsak da yapsa aslında ben fm hayatım boyunca hiç tema değiştirmiyordum orijinal oynamayı severim bu yıl sürekli yeni temalar deniyordum şuanda bu bana efsana geldi ilk kez kullanıyorum bu temayı nasıl ona ulaştırabiliriz acaba diğer ekranlar için yapması için istek.
 3. Kardeşim bunun küçük ekran için olanı yok mu ? tema büyük olunca sıkıntılı oluyor 1368*768 olana ayarlanabilir mi yoksa bunu küçük ekran için mi yapmalı yanılmıyorsam yabancı forumlarda sky sport için iki ekran boyutu için ayarlanmış vardı ? Bunun var mı nereden bulabiliriz ?
 4. Kardeşim keyif alarak okudum devam etmesini isterdim, artıj başka kariyerlere. Dikkat ettim taktiğin ile ilgili hiç bilgi vermedin taktiğin ile ilgili bilgi vermiyor musun artık yoksa verebilir misin ?
 5. Josue'nin profilinie ve istatistik bilgilerini paylaşırsan mutlu olurum kardeşim.
 6. Başarılar takipteyim. Yalnız taktik çok Ofansif duruyor boşluklar sıkıntı yaratabilir.
 7. Harika bir sezon geçiriyor takım özellikle josue ilginç işler yapıyor oynattığın mevki rol nedir ? Takımın taktiğini ona göre mi ayarladın yoksa özel talimatlarla mı bu kadar ön planda. Birde Tema çok hoşmuş ismini söyleyebilir misin nereden bulabileceğimi falan. Takipçin'im özellikle sezon sonunda josueyi merak ediyorum.
 8. Başarılar dilerim Rize'ye kadar geldin Of'a çay içmeye beklerim Rize ile en son 2010 daydı yanılmıyorsam alt ligdeyken kariyer yapmıştım son maçta 6. sıraya girme başarısı gösterip üst lige çıkma maçları oynamış ve lige son takım olarak çıkmıştık baya eğlenceli ve zevkli geçmişti İnşallah zevkli ve eğlenceli geçer.
 9. Kardeşim Boye ile oynadın mı ben merak ediyorum performansını özellikleri hoşuma gitti özellikle hız hızlanma çeviklik ve azimli bir kişiliği var. Arkadaş güncellemedi hala performansını bende isteyecektim ondan .
 10. Şampiyonluk çekişmeli gidecek anlaşılan. Güzel kariyer güzel takım başarılar dilerim.
 11. Başarılar dilerim özellikle defans hattında hamlelerin çok başarılı. İyi tercihler yapmışsın. Bence sağ bek de zekiyi de yollayıp ilk on bir oynayacak birini bulmalısın.
 12. Başarılar.
 13. İHALE 5 YILI KAPSIYOR İhale 2017-2018, 2018-2019, 2019-2020, 2020-2021 ve 2021-2022 futbol sezonlarını yani 5 yılı kapsıyor. Dört ayrı paket halinde devredilmesi planlanan yayın haklarında, A paketi muhammen bedelinin 425 milyon dolar, B paketi muhammen bedelinin 45 milyon dolar, C paketi muhammen bedelinin 15 milyon dolar ve D paketi muhammen bedelinin ise 495 milyon dolar olduğu belirtildi. Belirtilen muhammen bedeller ve ihale neticesinde tespit edilecek yayın hakları bedellerine TFF payının dahil olduğu, ihaleleri kazanacak kuruluşların Katma Değer Vergisini ayrıca ödeyecekleri kaydedildi. Bu ihale seneden itibaren geçerli olacak. Büyük ihtimal yeni fiyat iyileştirmeleri yansırsa bile seneye yansır oyuna.
 14. Eyvallah kardeşim.
 15. Eyvallah o zaman hiç kurmamak lazım