Jump to content
 • Kaydol

MichelPreud

FMT Üye
 • İçerik sayısı

  87
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazanılan Gün Sayısı

  2

MichelPreud, en son, 11 Mart gününün kazananı oldu

MichelPreud, en çok sevilen içeriğe sahip oldu!

Topluluk Puanı

9 Normal

MichelPreud Hakkında

 • Derece
  Ulusal C Lisansı
 • Doğum Günü 19-02-1994

İletişim Bilgileri

 • Skype
  fernando torres
 • Facebook
  fb.com/bntksizhpiniz
 • Twitter
  Yok

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Bay
 • Konum
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

976 profil görüntüleme
 1. FM 17'de kullanılamaz diye biliyorum. Tamam ekleyeceğim sistemden silinmiş.
 2. MichelPreud

  Genç Oyunculardan Verim Alma

  Sitedeki personel inceleme bölümünden bakabilirsiniz.
 3. MichelPreud

  Genç Oyunculardan Verim Alma

  Tabii.Ama 19 Yaş Altı Antrenör Ekibi veya 21 Yaş Altı Antrenör Ekibi'nin tamamının takımına göre iyi düzeyde olması gerekli.
 4. MichelPreud

  Genç Oyunculardan Verim Alma

  Bu oyunda ekiple baya bir alakası var.Bir de ekibin kalitesini arttırmayı dene belki verim alırsın.
 5. MichelPreud

  İsabetsiz Şut !!

  Veya kötü şut çeken oyunculara talimat olarak az şut çek verebilirsin.
 6. MichelPreud

  Sorun Bende Mi ?

  Bana kalırsa en azından ilk senelerde bu taktiği kullanmamaya bak.Takımını güçlendirince yine bir dene,oyunculardan kaynaklanıyor olabilir.Ha o da olmazsa bir de 4-2-3-1'de dene.
 7. Yeni sezona fırtına gibi girmişiz , bu sene Şampiyonlar Ligi gelecek.
 8. MichelPreud

  Yetkili Alımları

  Adınız-soyadınız: Serhat Polat Yaşınız: 17 Hakkınızda(Kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz.): 17 yaşındayım FM 13'den beri oynuyorum.Sosyal bir insanım,bilgisayar ile dışarı çıkmayı olabildiğince dengeliyorum.Lisanslı futbolcuyum (Amatör).Hobi olarak basketbol ve voleybolda oynuyorum.Bilgisayarda ise MMO, strateji ve simülasyon oyunları oynamayı tercih ediyorum. (Varsa)Daha önce Herhangi bir forumda/sitede yöneticilik yaptınız mı?: Bu sitede oyuncu incelemede görevliydim.Tatil ve yeterli zaman ayıramadığım için ayrılmak zorunda kalmıştım. Oyun durumunuz(Orijinal/Korsan): Orijinal Online Süreniz (Sitede) : 5-6 saat Hangi Rütbede yer almak istersiniz (Genel Forum Sorumlusu, Kariyer Bölümü Sorumlusu, Destek Ekibi): Genel Forum Sorumlusu , Destek Ekibi (Varsa)Daha önce yaptığınız çalışmalarınız: Bu sitede oyuncu incelemiştim.
 9. MichelPreud

  Fenerbahçe İle Güneşli Günlere...

  Başarılar.
 10. Ciddi ciddi berabere kaldık sandım anlık bir kalp krizi geçirdim hocam yapma böyle şeyler.
 11. Güzel kardeşim bak taktiğin sonunda defanslarımızın hızlı olması lazım demişim.O tempoya çoğu takım dayanamaz demişsin bu tempoyu ileride düşürüyoruz zaten bunuda söyleyeyim.Zaten taktik sabit kalmıyor oyunun gidişine veya yaptığımız takıma göre küçük küçük değişiklikler yapabilecek düzeyde oyunu biliyorsunuz diye maça göre presi arttırıp tempoyu arttırıp veya yükselteceğimizi belirtmedim.Yorumun için teşekkür ederim.
 12. Yok güzel kardeşim bak orada "o BENİM" diye düşüneceksiniz diye yazdım.Sadece taktik ile ilgili yorumun kalırsa sevinirim.Kirletmeyelim boş boş.
 13. Ben Fenerbahçe'de denedim gayette işledi yukarıda gördüğünüz gibi.Bir arkadaşımız da yazmış zaten burada.O benim diye düşüneceksiniz IP adreslerimizden yöneticiler görüyorsa bakıp size açıklayabilir.Ve bir kez daha arkadaşın dediği gibi oyuncuların taktiğe uygun olması gerek.
 14. Evet benimde yeni sezonumda taktiğe bir şey olmuş gibi.Bu yüzden 2.versiyonunu Sivas ile denemeye başladım.Düzenlemeler yaparak 5-6 güne 2.versiyonunu ekleyeceğim.
×