Jump to content
 • Kaydol

srrkan

FMT Üye
 • İçerik sayısı

  121
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazanılan Gün Sayısı

  1

srrkan, en son, 19 Şubat 2016 gününün kazananı oldu

srrkan, en çok sevilen içeriğe sahip oldu!

Topluluk Puanı

24 Normal

3 Takipçiler

srrkan Hakkında

 • Derece
  Ulusal C Lisansı

Güncel Profil Ziyaretleri

1.494 profil görüntüleme
 1. srrkan

  Ara Transfer Güncellemesi

  Fm ekibi sadece transferle uğraşmıyor o açıdan da bakmak lazım. Ayrıca oyuncuların yıl içerisindeki performansına göre özellikler üzerinde yeni bir oynama yaparak bize sunuyor 18.3 de
 2. İlk maçı Arsenal deplasmanında 2-1 kazanmışım. 2. maçta karşılaştığım duruma bak. Ne yapayım oyun adaletsizlik yapıyorsa ben de tatile giderek elerim Ekran tam da bu şekilde TAKIMLAR ISINIYOR dedi ve kaldı.
 3. srrkan

  FM18 | 18.1.2 Güncellemesi

  Benim kastettiğim durum eskiden sürekli haberler ekranında geliyordu. Artık neden gelmiyor. İleti olarak yani.
 4. srrkan

  FM18 | 18.1.2 Güncellemesi

  Gözlemci raporları neden hala gelmiyor? Anlamıyorum
 5. Valla ben editörden kulüp mali durum anlayışını SİGORTACI yaptım. Sanırım bu biraz daha gerçekçi fair play'ye yatkın bütçe verecek gibi. Ocak ayında 25-30 sezon sonu 70-80 m € bütçe vermesini saçma görüyorum. Baktım mali durumda Para Babası ARKA PLAN olarak ayarlı, bir başlıkta SİGORTACI anlayışının tamamen gelir-gider düzeyine göre bütçe verdiğini okudum. Bundan dolayı böyle yaptım. Şuan deneme aşamasındayım bakalım. Ayrıca maç başı-gol primi vs. olmaması çok saçma, FM bunun farkında değil mi acaba?
 6. Evet arkadaşlar kulüp mali durumunda yazan bu ibare tam anlamıyla ne oluyor bilen varsa yazabilirse sevinirim. Sadece ufak araştırmalar sonucu şu verilere erişebildim. SİGORTACI - Fikret Orman tarzı kulübe cebinden destek çıkmaktansa ayağını fair playa göre uzatan ARKAPLAN - Yer yer kulübü kayyuma götürmektense destek çıkan ÖN PLAN - Kulübü geliştirmek adına parasını har vurup harman savuran. Yanılıyorsam belirtiniz. Bu konuyu açmamın sebebi, Beşiktaş Kulübü'nün ocak ayınca 30m € gibi bir transfer bütçesi vermesi. Bu olay gerçekçi olmadığı için mali durumu ARKA PLAN'dan SİGORTACI'ya çektim.
 7. Valla boku çıkmış açıkçası 30-40m euro nedir arkadaş. Max 20 olur o bile fazla fikonun takımına. Adam resmen bonservis vermemeye yeminli.
 8. Arkadaşlar Beşiktaş kariyerime başlangıç yaptım. Lige ortalama seviyede başlayıp daha sonra iyi denebilecek bir seviyeye geldim. Fenerbahçe ile liderliği paylaşıyorduk fakat ocak ayı yaklaşmaya başlayınca kulüp bir ön bütçe verdi ve bu bütçe tam 45milyon Euro'ydu. Ben tabi Gerçekçi oyun sevdiğim için oyun içi editörle bu bütçeyi 10m euroya düşürdüm. Bir diğer husussa oyunda ilerlerken loading ekranında hafif bir donmalar oluyor, böyle kısa kısa donma yaşıyorum ama çok rahatsız edecek seviyede değil. Bu iki hususta bilgisi ve benle aynı durumu yaşayanlar varsa paylaşabilir mi?
 9. Oyun ekranı açıkken şekilde görüldüğü gibi oyuncu ekranındaysanız oyuncuda düznleme, takım ekranındaysanız takım düzenleme vs. gibi o anki ekranda oyunun size sunduğu düzenlemeleri yapabliyorsunuz. Güzel bir program ama nefsinize hakim olmasınız
 10. 11.11.2017 Günü FM 2018'i almış bulunmaktayım. İlk izlenimlerimde beni en çok rahatsız eden durum. Oyun ilerlerken o loading ekranında günlerin geçişlerinde hafif bi kasma ve küçük donmalar söz konusu aynı durum sizde de varmı. Bilgisayarımın grafik kalitesi çok iyi durumda. Bunun sebebi nedir, siz de aynı durumu yaşıyor musunuz?
 11. Tam sürüm ne zaman çıkıyor. 1 Kasımda mı?
 12. srrkan

  BEŞİKTAŞ Gibi Oynamak

  KISMEN BAŞARILI OLDUĞUM ANCAK İSTEDİĞİM VERİMİ ALAMADIĞIM BİR TAKTİK OLDU. DOLAYISIYLA PAYLAŞIM YAPMAYI DÜŞÜNMÜYORUM BU TAKTİKLE İLGİLİ. KONUYU KAPATABİLİRSİNİZ
 13. srrkan

  BEŞİKTAŞ Gibi Oynamak

  İLK 5 LİG MAÇIMIZ Süper Kupa'da GS'ye uzatmalarda kaybettik. Genel itibariyle iyi gidiyor.
 14. srrkan

  BEŞİKTAŞ Gibi Oynamak

  Malum bugün iş yok. Yani tatil günü ilk 6 ayı tamamlar isem paylaşacağım.
 15. srrkan

  BEŞİKTAŞ Gibi Oynamak

  Teşekkür ediyorum. İlerleyen zamanda parça parça taktiğim ile elde ettiğim başarı ya da başarısızlığı paylaşacağım.
×