Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

J3nDXq.png FMTürkiye

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

CanValjean

Genel Forum Sorumlusu
 • İçerik sayısı

  1.054
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

134 İyi

8 Takipçiler

CanValjean Hakkında

 • Derece
  Rotasyon Oyuncusu

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

1.019 profil görüntüleme
 1. Başarılar kardeşim.Bizi zorlu bir yolculuk bekliyor.
 2. Öncelikle oynanabilir ligleri seçtiğiniz bu sayfada sağ taraftaki gelişmiş kurulumu seçin sonrada açılan bölümde büyük veritabanı ve istediğiniz kıta/ülke/lig seçebilirsiniz. Gerisi artık sisteminizin sağlamlığına kalmış birşey. Ben avrupadaki beli başlı büyük ligleri, güney amerika kıtasındaki uyruklu oyuncuları, çin katar ligini ve afrikadan genelde iyi oyuncular çıkan ligleri açıyorum. Yalnız bunlar sadece oyununuzun veritabanına eklenen oyuncular olduğunu unutmayın(aramada çıkacak olan) oynanabilir ligler ilk resimde sol tarafta olanlardır.
 3. Büyük veritabanını seçmiş olsanız bile senagal liginin takım kadrolarına hakim olamazsınız.Oyun veritabanını kurarken Gelişmiş seçeneklerden bu ülkeyi veritabanına eklemeniz gerekli.
 4. Başarılar.
 5. Kardeşim öncelikle konunu yardım bölümüne taşıdım. Bir daha konu açmak istediğinde yanlızca 1 tane açman yeterli 18 tane aynı başlık altında açmak nedir Sorduğun soruya gelecek olursak oyun içerisinde alt+f9 ile ekran görüntüsü alabilirsin yada yardımı program aracılı ile (lightshot öneririm) Daha sonrada aşağıdaki rehberde ki gibi açtığın konuya teker teker eklersin.Eğer oluşturduğun kariyeri yöneticiler uygun bulursa onaylanır ve devam edersin.Kolay gelsin.
 6. Zipten çıkardığın dosyayı direk C:\Users\Kullanıcı Adınız\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2016\graphics içine at başka klasör oluşturmadan dene. Sonra oyunda gözükmez ise tercihlerde geçici dosyaları temizle yaptıktan sonra tekrar tercihlerden Temayı yenile yap görünür.
 7. Bu tür grafik paketleri her seride sorunsuz çalışır. İlk iletide kurulum açıklaması var. Sen hangi aşamaları yaptın ?
 8. Yılın Kariyeri oylamasında kazanan; @Behzat Ç. olmuştur. Tebrikler Kardeşim.
 9. Kariyeriniz onaylanmıştır, başarılar.
 10. Kapatıldı.
 11. Konu kariyer sahibinin isteği üzerine kapatılmıştır.
 12. Nasıl olacağını anlatabilir misiniz? Kusura bakmayın sizi biraz uğraştırdım. Oyunu steam yada başka platformdan alın steam den alırsanız oyun kütüphanenizde görünür zaten sırayla farklı bilgisayarlarınızda aynı steam hesabıyla çevrimiçi olarak oyunu indirin. Sonrada çevrimdışı olarak oyunu oynayın. Farklı yerden alırsanız gene sırayla verilen kodu girerek aynı işlemi tekrarlayın. Tapatalk kullanılarak gönderildi.
 13. 3 kişi benim dediğim şekilde de çevrimdışı olarak aynı anda oynayabilirsiniz.
 14. Aile paylaşımını bilmiyorum fakat normal olarak aldığınız oyunu zaten çevrimdışı olarak tek steam hesabı üzerinden 3 kişi oynayabiliyorsunuz.
 15. Resimdeki gibi bir güveni kontrol etme var ama taraftarlar için varmıydı emin değilim.