Jump to content
 • Kaydol

CanValjean

FMT Üye
 • İçerik sayısı

  1.229
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazanılan Gün Sayısı

  16

CanValjean, en son, 17 Nisan gününün kazananı oldu

CanValjean, en çok sevilen içeriğe sahip oldu!

Topluluk Puanı

152 İyi

CanValjean Hakkında

 • Derece
  Uluslararası C Lisansı

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

2.206 profil görüntüleme
 1. Emeğine sağlık, güzel inceleme olmuş.
 2. Ekrana sığmaması normal onları en üstündeki isimlerinden (maç kondisyonu,mevki,bilgi, moral vb) tutup(mouse sol tuş ile) sola doğru sürükle daralır ekran içerisinde ve sığar o zaman.
 3. Attığım resimde açılan pencerenin hemen üzerindeki + simgesine tıklayarak oyuncuların hangi özelliğinin görünmesini istiyorsan onu seçebilirsin arkadaşım.
 4. Gördüğün gibi bende de aynı paket var fakat sorun olmadı. Bence en baştan tekrar başla legends paketini çıkar geçici dosyaları temizle temayı yenile sonra tekrar içerisine koy aynı işlemleri tekrarla ve en son yeni kariyer aç.Birde faces klasörünü açmana gerek yok direk graphics yeterli.Son olarak birşey sorucam sende muslera gs demi ? bende uruguayın bir takımında görünüyor şuan.
 5. Başka bir face paketi kullanıyormusunuz ? Eğer kullanıyorsanız bundan çıkan resimleri klasör halinde football manager18/graphics dizinine atmanız sonrada geçici dosyaları temizleyip temayı yenilemeniz yeterli oluyor. Fakat diğer resim paketinin içine attıysanız sorun teşkil edebilir, id numaralarında bir sorun oluşmuş sizde.
 6. Oyundan sıkılmaya başlayanlar yada bir değişiklik arayanlar için harika bir çalışma olmuş gerçekten.Oyunun zorluk seviyesini de yükseltmiş bu yama. Pakette bulunan oyuncu resimleri de oyunun zevkini arttıran bir unsur.Tek bir kusuru var oda bilgisayar sisteminizin sağlam olması gerekiyor. Bende i7 olmasına rağmen kurulum 40 dk civarı sürdü. Eğer yeterli görüyorsanız sisteminizi bir deneyin derim kendinizi yeni bir FM serisi oynamış gibi hissedeceksiniz.
 7. Hayır başka türk oyuncularda var.3 büyüklerde yıldızlaşmış yabancılarda mevcut. GzSkin
 8. Oyuncunun üzerine sağ tıkla ve bu sekmeleri aç daha sonra da 90 dk yazan yerin üstüne tekrar tıklarsan yedek ikonu kalkar ve u 21 maçlarına birdaha çıkmaz.
 9. CanValjean

  FM18 | 18.1.1 Güncellemesi

  Bu bölüm kapalı olmalı arkadaşım.
 10. CanValjean

  Andromeda BLK FM17 Skin by Thebantams

  Touch modunda malesef kullanamazsın sadece klasik mod için yapılmış bir tema bu.
 11. CanValjean

  Andromeda BLK FM17 Skin by Thebantams

  Versiyon değişiklikleri temanın çalışmasını etkilemez arkadaşım.
×