Jump to content
Hoş Geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

 

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

can_9

FMT Üye
 • İçerik sayısı

  353
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazanılan Gün Sayısı

  4

can_9, en son, 3 Ekim 2015 gününün kazananı oldu

can_9, en çok sevilen içeriğe sahip oldu!

Topluluk Puanı

44 Normal

can_9 Hakkında

 • Derece
  Kaptan

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

982 profil görüntüleme
 1. FM 18 Güncellemeler

  haftaya Cuma yayınlanacak.
 2. FM 2018 Tüm Bilgileri (Kronolojik Sıralama)

  oyun içi görüntüler paylaşılsa hiç fena olmayacak
 3. Football Manager 2018'den Beklentileriniz

  artık maç ekranında oyuncular "Plase" vuruşlar yapabilsin. Frikikler bile dümdüz gidiyor. Daha gerçekçi olmasını bekliyorum
 4. Oyuncunun durumu ile ilgili olan kutuların renk değişimi

  araştırıyorum zaten ama bulamadım. tema dosyalarından graphics/buttons/custom/status 'e kadar öğrendim ondan sonra nasıl değişeceğimi öğrenemedim veya diğer temalardan istediğim gibi varsa hangi dosyaları alıp başka temaya aktaracağımı öğrensem hiç fena olmaz.
 5. arkadaşlar bu kutuların renklerini nasıl değişebilirim? veya başka bir temadan diğer bir temaya hangi dosyaları aktarmam gerek ?
 6. Pencere Modu ve Pencere içinde kenarlıksız oynama sorunu

  sadece maç ekranında oluyor evet.
 7. Pencere Modu ve Pencere içinde kenarlıksız oynama sorunu

  bir fikri olan yok mu arkadaşlar?
 8. arkadaşlar tam ekran dışında oyunu oynadığımda maç ekranında kaymalar, dalgalanmalar yaşıyorum. Ben kenarlıksız pencere modu oynamak istiyorum ama böyle bir sorun oluyor. Ekran kartım nvidia gtx 1050ti 4 gb.. sorun olmaması lazım yardımcı olursanız sevinirm.Ekran kartı ayarlarından da kenarlıksız pencere modu olarak ayarlıyorum ama birşey değişmiyor. Ekranım 17.3". yardımcı olursanız sevinirim. tam ekran oynaninca da ekran goruntusu almak sıkıntılı oluyor. Kenarlıksız pencere modunda lightshot programıyla istediğm görüntüyü gerekirse keserek alabiliyordum.
 9. arkadaşlar AB statüsü durumundaki adamları satmama rağmen kadroya kayıt yapamıyorum. O kadar para harcayıp satın aldığım adamlar gelecek sezona kadar oynamadan beklemek zorunda kalıyor eğer kiralayamazsam. Bir çözümü var mı bu durumun?
 10. Fez's Enhanced Turf Textures FM17 (Çim yaması)

  bu yama ile çimlerin kesim şekilleri hep aynı mı acaba bu ss lerde göründüğü gibi? yoksa orjinalleri gibi farklı da oluyor mu ?
 11. FM17 | 17.2.1 Güncellemesi

  etkili bir güncelleme olmuş
 12. arkadaşlar bu adamın sözleşmesi bitmiş arama yaparak sözleşmesi sona erdiğini görüyoruz. Adama teklif yapmak istiyorum yine kulübüne teklif yapmam gerek nasıl anlamış değilim. Normalde imza attır diyebilmem gerekir. Bir bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
 13. Moussa Wague / 17 / D(R)

  gerçekten muazzam gelişmiş. Alt liglerde oynayan takımlar için kullanılabilecek bir potansiyel olur.
 14. FM 17 Sistem Gereksinimleri

  biraz sıkıntı yaratabilir grafikler geliştiği için ama düşük grafik ayarlarında oynayabilirsin diye tahmin ediyorum. 3D en yüksek ayarlar mı açık? Ayrıca ekran kartında sıkıntı yok eğer 2GB'yse eğer ancak işlemci yetersiz olmuş olabilir.
 15. GZSkin v1.1 Gold Edition | FM 2017

  görsel olmadan temanın ne olduğunu anlamak zor.
×