Jump to content
Hoş geldin Misafir!

Her şeyden önce emeğe saygı gösterelim. Emeğe saygı göster ki devamı gelsin...

Merhaba FMT ailemiz,

Sitemizde korsan oyunlara destek verilmemektedir. Korsan oyunla ilgili açacağınız konular, kapatılıp çöp kutusuna taşınacaktır.

Kırık resimler hakkında ise Türkiye'de yasaklanmış resim upload sitelerinden(imgur) uzak durmanızı öneririz. Yasaklı sitelerde resim çekilmiyor ve kırık olarak gözüküyor. Bu yüzden hizliresim upload servisini kullanabilirsiniz.

 

J3nDXq.png FMTürkiye

J3nDXq.png FMTürkiye Grubu

OE7Dk0.png FMTürkiye

40bzD0.png FMTürkiye

Luna Koa

Başkan
 • İçerik sayısı

  2.788
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazanılan Gün Sayısı

  178

Luna Koa, en son, 27 Ağustos gününün kazananı oldu

Luna Koa, en çok sevilen içeriğe sahip oldu!

Topluluk Puanı

1.212 Mükemmel

Luna Koa Hakkında

 • Derece
  Başkan
 • Doğum Günü 1 Ekim

İletişim Bilgileri

 • Facebook
  yselimatalay
 • Twitter
  sinyorysa

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Bay
 • Konum
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

10.252 profil görüntüleme
 1. FM17 Editör Kullanımı

  Bunların hepsi bir oyun, inanmayın bu tarz mesajlara :(
 2. FM17 Editör Kullanımı

  Nereye misafir edemedin? Kariyerlere ise bu aralar vaktim pek yok. Olunca bir selam bırakırım.
 3. FM17 Editör Kullanımı

  Ramoscu 2000li kardeşimiz, kendini pek göstermez.
 4. FM17 Editör Kullanımı

  Üst yetkili ağabeylerdenmiş.
 5. FM17 Editör Kullanımı

  Selam FMT ailem, Herkese göre zor olan ama girince ısındığın bir yer olan editör konusunu, artık sizlere bölüm bölüm öğretme zamanımız geldi. Videolu olarak ve bölüm bölüm şeklinde yayınlayacağımız videolar sayesinde artık editör'ün içeriğini ve kullanış şeklini öğreneceksiniz. Elimden geldiği kadar bu tarz videolara devam edip, belirli bir seviye editör kullanımı sizlere göstereceğim. Lafı fazla uzatmadan videoya geçelim.
 6. Yetkili Alımları

  Geri dönüş yapıldı. Geri dönüş yapıldı.
 7. Proje Takımı | Kayserispor(3. Sezon)

  Hazırlık Kampımız İstediğimiz gibi bir dönem geçirdik. Takım olarak gelişimi ve uyumu atlatmak için çaba gösterdik. Transfer Dönemi Takım neredeyse değişti diyelim. Bazı isimlerimiz gitmek istedi, bazılarını ise biz sattık. Gelen güzel teklifleri değerlendirip, oyuncularımızı mutlu etmeyi istedik ve bunu başardık. Yerlerine ise kaliteli ve genç isimleri monte ettik. Takımda ise 24 yaşını geçen hiç bir oyuncu olmadığını belirtmek isterim. Kısacası artık genç bir takım yönetiyoruz ve boy ortalamamız ise ligin üstünde. ( Lig ortalaması 1.80, bizim ise 1.83) Profiller 3. Eleme 1. Ayak 3. Eleme 2. Ayak Playofflar 1. Ayak Playofflar 2. Ayak Değişik bir tur oldu. Takım olarak hala eksiklerimiz ve hatalarımız var. Savunma hattında ise hala düzeni ve istikrarı sağlayamadık. Amacımız ise buraları doğru oynayıp, Avrupa'da devam edebilmemiz olacak. Bu sene Avrupa'da olduğumuz için şanslı bir kura çekip, devam etmek için elimizden geleni yapacağız!
 8. FMT'17 - Geliştirilmiş Türkiye Yaması V1.2

  Linkte herhangi bir problem gözükmüyor.
 9. Yetkili Alımları

  Reddedildi. Reddedildi. Reddedildi. Reddedildi. Reddedildi.
 10. Proje Takımı | Kayserispor(3. Sezon)

  27. Hafta 28. Hafta 29. Hafta 30. Hafta 31. Hafta 32. Hafta 33. Hafta 34. Hafta Puan Durumu İstatistikler Takım İstatistiğimiz ZTK Genel Düşüncem Sezona istediğimiz gibi başlayamadık ve istediğimiz gibi bitiremedik. Üst üste aldığımız 3 beraberlik ile iyice şansımızı kaybettik ve Avrupa ligine gittik. Bu da demek oluyor ki, olası yüksek geliri elimizin tersiyle ittik. Buna rağmen bi yerden olumlu yaklaşıyorum. Avrupa ligine göre takım kurup, takımda ki aksayan bölgeleri geliştirmemiz gerekiyor. Kaleci, defans ve orta saha takviyeleri gelecek. Takımdan gidecek isimlerimiz var. Yaşlı oyuncuları elimizde tutmayacağız ve olabildiği kadarıyla genç takım kuracağız. Geleceğe yatırım yapıp, ölü yatırımlardan olabildiği kadar uzak duracağız. Sezon Gelirimiz Yeni Başkanımız İsminde pek hayır göremedim. Kesin cimri başkan olacak.
 11. FMT'17 - Geliştirilmiş Türkiye Yaması V1.2

  Bunu hangi görüş ile değerlendirdiğiniz önemli. Sonuçta bir noktada takımları yarıştan düşürmemek ve gelişim konusunda geri kalmamaları adına böyle bir hamle yapılması gerekiyor. Ortalama harcanan para ve kazanan paraların denkleştirilmesi ve başarıların daim ile rekabetin artması için gereken bir durumdu.
 12. FMT'17 - Geliştirilmiş Türkiye Yaması V1.2

  Yamamız da ki hataları tespit edip, güncelleme ile gidermeye çalışıyoruz. İlk olarak piyasa değerleri ve abartılı fiyatlardan arınacağız. Bunun hemen ardından teknik direktörlere bazı özellikler verilip, farklı sistemlerle oynamasını sağlayacağız. Bununla yetinmeyip, takımların kısa yoldan zengin olmalarını engelleme amaçlı birkaç değişiklik yapacağız. 21 yaş altı kayıt sorunu ise yapabileceğim bir şey yok gençler. Ülke kurallarını baştan yazdığımız için bu özellik kayboluyor. Bunun yerine koyabileceğimiz bir durum yok. Editörde bu kadar esnek kurallar vermemişler.
 13. FMT'17 - Geliştirilmiş Türkiye Yaması V1.2

  Cezayir olarak gözükmesi zor. Editör'de böyle bir durum olsa hata çıkar. Alt ligler tamamiyle silinmiyor. Yine eskisi gibi olacak ve ana ligin u21/u19 takımları kullanacak. Sadece bizim özel oluşturduğumuz ligleri kaldırdık.
 14. Proje Takımı | Kayserispor(3. Sezon)

  17. Hafta 18. Hafta 19. Hafta 20. Hafta 21. Hafta 22. Hafta 23. Hafta 24. Hafta 25. Hafta 26. Hafta Puan Durumu İstatistiklerimiz İstediğimiz çıkışı sağladık ve rakibimizin arkasında olduğumuzu hissettirdik. Önemli turnuvalarda elenmemiz ve başarı için bu hamleleri istikrar haline getirmemiz gerekiyor. Takıma katılan yeni isimlerle beraber daha güçlendik ve istediğimiz rotasyona ulaşabildik. Anlam veremediğim, istediğimizden uzak bir turnuva oldu. Göztepe karşısında o kadar pozisyon kaçırdık ki, adamlar bir geldi, pir geldiler!.. 1. Eleme Turu 1. Ayak 1. Eleme Turu 2. Ayak Elimizden geleni yaptık ama Valencia gibi takıma denk bir takım değildik. İki turda da istediğimiz futboldan uzak bir performans sergiledik ve bu konuda başarısız olduk. Devre Arası Takımda çok konuşan, devamlı dırdır yapan 2 isimle yollarımızı ayırdık. Robin ise oynattığımda istediğim performansı verememesi, devamlı zırlamasından ötürü ölü fiyatına sattık. Diğer isimlerimiz istikrar içinde kiralama yoluna gittik. Kubilay ile Yusuf'a biraz para ödedik ama bunun karşılığını fazlasıyla alacağımızdan eminim. Profilleri
 15. FMT'17 - Geliştirilmiş Türkiye Yaması V1.2

  Güncelleme bugün yayına girecek. Yeni sürümde u21 ile u19 ligi olmayacak ve yamadan 4 yıllık bir test süreciyle yayınlanacak. 4 sene içerisinde herhangi bir değişim, alt ligde oynama gibi şeyleri de denemiş, görmüş olacaksınız. Bununla beraber yeni transferler ve hatalarımız var ise onları da düzeltmiş olacağız.
×