Jump to content
 • Kaydol

FMT Bey

Başkan
 • İçerik sayısı

  3.143
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Kazanılan Gün Sayısı

  211

FMT Bey, en son, 20 Haziran gününün kazananı oldu

FMT Bey, en çok sevilen içeriğe sahip oldu!

Topluluk Puanı

1.551 Mükemmel

FMT Bey Hakkında

İletişim Bilgileri

 • Twitter
  FMTBey

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Bay
 • Konum
  İstanbul
 • Yönettiği Takım
  Trabzonspor

Güncel Profil Ziyaretleri

12.352 profil görüntüleme
 1. Ayarlandı zaten. Tüm transferler güncellendi. Bilgiler ise transfermarkt sitesinden alındı.
 2. Elimden geldiğince hatasız ve eksiksiz bir şekilde sizlere sunmaya gayret ettim. V1 sürümü yayında!
 3. Fenerbahçeli dostlarım için; Altınordu yeni takımı ile bağlantısı ayarlandı ve aynı yönetim ile gerçekleşti. An itibaren tüm transferler, uzatılan sözleşmeler ve personel değişiklikleri ayarlandı. Bir aksilik çıkmaz ise yarın yayınlarım. Altınordu kariyeri çekecektim, yama yüzünden onu da aksattım.
 4. Başarılar dilerim, umarım keyifli bir kariyer olur.
 5. Merhaba dostlarım, Yamanın yeni sürümü bekleniyor, isteniyor. Bu yüzden sizlere çok teşekkür ederim. Gündelik hayatımda çalıştığım ve bana ayrılan sürenin az olmasından ötürü bu zamanı değerlendirmeye çalışıyorum. Uğraştığım farklı işlerim, sitelerim olduğundan bunlara vakit ayırmam, uğraşmam gerekiyor. En kısa sürede, vakit ayırdığımda yama yayında olacak. Anlayışınız için teşekkür ederim.
 6. Uruguay-Suudi Arabistan : 5-0 Portekiz-Fas : 3-1 İran-İspanya : 0-3 Danimarka-Avustralya : 1-0 Fransa-Peru : 2-0 Arjantin-Hırvatistan : 1-1
 7. Zevk uğruna mı ölmeli insan, öldürmeli mi? Ailemin beni düşünmediğini bu cümle ile duymuştum. Beklenmedik bir plan, istenmeyen bir evlat ve en kötüsü ise sevilmeyen bir bireydim. Sevgi bana çok ters gelen bir şeydi ve kime gösterdiysem kendimi, en sert haliyle vurmuştu. Ufacık yaşıma rağmen dışarıda bekletilen, dilendirilen birisiyim. Açlığı öğrenmiş, dilenmeyi ise öğrenmeye çalışan çocuğum. Her seferinde, her defasında yapma dile inleyen ruhum, zorla getirilen bedenime söz geçiremiyordu, hoş geçirse ne değişebilirdi ki? Her gün kendimi tekrarlıyor, insanların gözlerine bakıyordum. Yapabileceğim bir şeydi yoktu ve insanların merhametine, acıma duygusuna muhtaçtım. Her gün farklı bir yere gider, farklı insanları kandırmaya, ailemi mutlu etmeye çalışırdım. Kendimden utanırdım ama ailemin, babamın yapmamı istediği şey için çaba gösterirdim. Topladığım paralar ile kendime ayakkabı almayı isterdim ama ne yazık ki benim param olmuyordu. Aracıydım ben, ben alırdım, babam ise benden alırdı. Her akşam ufakta olsa para vermesini isterdim ama insafı olmayan bir babaya, aileye sahiptim. Bi gece karar aldım kendi kendime, topladığım paradan ufak bir kısmını kendime ayıracaktım. Her gün bir kısmını alsam, bir parçasını kendime saklasam ayakkabı alabilirdim ama bunu saklamam, göstermemem gerekiyor. Uyumadan önce planımı yaptım, parayı koyacağım yeri de seçtim ve uyudum. Güne gülerek başladım, insanlar neşemi gördüler ve nedense daha fazla vermeye başladılar. Şarkı söyleyip, kendi kendime eğleniyordum. Havanın esmesi, damlarının akmasına aldanmayan bir çocuktum. Duran arabalarının yanına gidip, bir şeyler söylüyor ve hemen ardından dans ederek ayrılıyordum. Sevgi görmemiş birisiyim ama dansın gücünü hissettim o günü. Dans, insanı mutlu eden bir şeymiş onu da öğrendim. Günün sonu geldiğinde yüzümde ki aptal gülümsemeyi kesemedim ve arkasından gelen olaylara engel olamadım. Mutluydum ama mutluluğumu kıskanmışlardı. Bir şeylerin döndüğünü anlamış mıydı yoksa gülmeme mi sevmediler bilememiştim. Günlük işimi tamamlamış, köşeme çekilmiştim. Günü düşünüp, kendi kendime mutlu oluyordum ama ailem tarafından üvey olarak göründüğüm için gülmem, ses çıkarmam yasaktı. Evimiz vardı ama evde miyim yoksa değil miyim belli değildi. Sevmemişlerdi beni. Çok uğraştım, ufak kardeşleri olabilmek için ama istemediler. Yanlarına girdim, içlerinden ki sevgiyi görebilmek adına her şeyi yapardım ama olmadı. Tanımadığım insanlarda gördüğüm o duygu, kendi ailemde yoktu.
 8. Demo olması, bir şey ifade etmiyor. Yamanın erken çıkmasından dolayı demo adını verdim. Yoksa başka bir anlamı yok.
 9. İsveç-Güney Kore: 2-0 Belçika-Panama: 4-0 Tunus-İngiltere: 0-3 Rusya-Mısır: 1-1 Kolombiya-Japonya: 2-1 Polonya-Senegal: 1-0
 10. Merhaba dostlarım, Yamayı günlük olarak güncellemesini yapıyorum. Sözleşme olayına henüz el atmadım. Kimler serbest kaldı, kimler imzaladı hala net değil. Resmi olarak ayrılan varsa onlarla yolları ayırdık zaten. Bununla beraber transfer bütçeleri düşürülecek. Bunun genel sorun olması, genel olarak bu istekte bulunulmasıyla ayar çekiyorum. Transfer değerlerine ufak bir dokunuş yapabilirim. Süper lig takımlarına özel olarak yönetim üyelerini eklemeyi düşünüyorum. Ekip arkadaşlarım araştırmalarını yapıyor, oyuna direktör vb gibi roller ile ekleyebilirim.
 11. Final mücadelesi: Fransa ile Brezilya Kazanan: Brezilya
 12. Rusya:2 Suudi Arabistan:0 Mısır:0 - Uruguay:3 Fas:1 - İran:0 Portekiz:1 - İspanya:2
 13. Yok ise serbest bırakmazlar. Sırf o maddeden vazgeçecekler diye Oğuzhan'ın satış payından vazgeçmezler.
 14. Başarılar Mustafa. Hükümdarın kim olduğunu göstermen dileğiyle.
×