Jump to content
  • Kaydol

Yeni Sezon, Değişim, Modernleşme!

Ramoscu

7rojJ5.png

 

Merhaba FMT ailesi,

 

FMTürkiye'de değişimin başladığını ve modernleşme konusunda ilk adımın, logo ve sosyal medya tasarımlarımızın değişmesiyle birlikte atıldığını sizlere duyurmanın memnuniyeti içerisindeyim.

 

Yukarıdaki paragrafta bahsettiğim "değişim" ve "modernleşme" kavramlarını biraz daha açmak gerekiyor sanırım. 1 ay veya ondan biraz daha uzun bir süre sonra sitemiz tamamen yenilenecek. Sitemiz diyorum çünkü forum olmaktan çıkıp gerçek bir internet sitesine dönüşmek için çalışmalarımız devam ediyor. Forum olmaktan da aslında tam olarak çıkmıyoruz. Üyelerimizin en fazla ilgi gösterdiği bölümler olan Kariyer Hikayeleri ve Yardım & Destek yeni sezonda da forum kısmında devam edecek. Ancak diğer bölümlerimiz silinecek. Üyelerimizden de son 1 yılda giriş yapmayanların kaydını sileceğiz. Dolar kuru maalesef aldı başını gitti. Ne yazık ki sunucu masrafları, forumun lisans ücretleri gibi giderler dolar kuru üzerinden işleniyor. Forumdaki bu küçülmenin bizi rahatlatacağını düşünüyoruz. (4,5 yılda forumdan maalesef hiçbir gelirimiz olmadı diyebiliriz.) Kariyer ve yardım bölümü dışında yer alan içerikler ise yenilendiğimizde daha sade ve kullanıcıya hitap eden özel ve yepyeni bir tasarımla yayına sunacağımız site kısmında yer alacak. Geçmiş konulara veda edeceğiz. Geleceğe daha güçlü bir şekilde bakacağız.

 

Sitemiz yenilendiğinde, oyuncu inceleme, dosya indirme gibi özel bölümlerimiz olacak. Forumda bir sürü kategori ve konu arasından ilgili içeriği seçme derdi ortadan kalkacak.

 

"Eee forumu çok küçülteceğiz demişsiniz. Biz ne güzel taktik, dosya falan paylaşıyorduk?!" diyenler için de şunu söyleyelim: İçiniz rahat olsun. Sizlerin paylaşımlarına da yer vermek için bir bölüm oluşturmaya çalışıyoruz. FMTürkiye bugüne kadar hep kullanıcılarıyla büyüdü, yeni sezonda da bu devam edecek. Bizi sadece yabancı kaynaklardan bir şeyler paylaşan sitelerle karıştırmayın. 😉

 

Yeni tasarım herkese açılıncaya kadar kendimizi sezon öncesi kamp çalışmalarında gibi hissedebiliriz. Yeni sezon hepimize daha fazla mor getirecek. 😅

×