FMKolik v2 – Vur, Kır ve Parçala!

0

Başlık biraz fantastik oldu değil mi ? Bunun farkındayım ama taktiğe uyduğunu düşünüyorum. Bildiğiniz gibi FMKolik v1 taktiğini sizlerle sunmuştum. Taktikten epey olumlu yanıt alınca hemen v2 taktiğini yapmaya başladım. Sırf bunun için Akhisar kariyeri açmıştım ve denemiştim. Epey tutulmuş ve beni başarılara götürmüştü. Bundan sonra Rizespor ile taktiği geliştirdim ve daha iyisini yaptım. Sözü fazla uzatmadan taktiğin dizilişine geçelim.

FMKolik v2

Diziliş

———

PYrQYO.png

Hayatımda 4-4-1-1 dizilişini yaptığım ve oynattığım söylenemez. İlk defa denediğim ve başarılı olduğum bir sistem.

Direktifler

————–

7VNAVN.png

Direktifler her zaman olduğu gibi prese dayalı!

Talimatlar

—————

A0k30v.png

Rakip talimatları önceden hazırlayarak rakibin oyun içerisinde değişik yaparsa veya taktik değiştirirse hazırlıklı olmanıza fayda sağlar. Bu yüzden bu kısmı unutmayalım. Kaan kardeşimin denemesiyle beraber bazı takımlarda ” Sert ” futbol iş gördüğünü söyleyebilirim. Sert futbolu pek tavsiye etmesemde sert liglerde epey iş yapabileceğini düşünüyorum.

Oyuncu Rolleri

——————–

5oQYoz.png

Antreman

————–

LYnQYZ.png

İlk olarak kondisyon başlangıcı yapmakta fayda var. Taktik ve kondisyon oturana kadar çalışmaya devam edin. Daha sonra Savunma ile savunma yerleşimi çalıştırarak savunmamızı bu konuda güçlendirelim. Belli bir seviyeye gelen savunma anlayışımız size göre tamamsa hucum ile hucum org. çalıştıralım. Daha sonra ise top kontrol ile takımıza bu konuda destek sağlayabiliriz.

Başarılar

————–

rm2Em3.png

İstatistikler

—————

99dG9N.png

Birkaç Maç Görüntüsü

——————————-

qmWEmd.png

MPvkP1.png

Q47Q4y.png

XDXdD3.png

bgGygZ.png

dWGXWD.png

Puan Durumları ( Sezona göre )

VgMEgv.png

n5WE5M.png

vQpZQ4.png

12gN2N.png

Rizespor başındayken aldığım başarılar böyle. Trabzonspor’a 5. sezon itibaren geçtim.

Taktiği indirmek için tıkla!

PAYLAŞ
Önceki İçerikYannick N’Djeng | 24 | ST(M)
Sonraki İçerikFMKolik v3 – Daima Hücum!
2014 yılında kurulan ve kurulduğu günden yana Football Manager serilerini tanıtmak, yaygınlaştırma ve yaptığı yamalar ile daha keyifli oyun haline getirmek için çalışan destek platformu

YORUM YOK

CEVAP VER