FM 2016 Yapay Zekasını Değerlendiriyoruz.

0

Bazı sitelerde,gruplarda yaptığım inceleme sonucunda bir çok oyuncu,Football Manager’in yapay zekasından şikayetçi.Bunların sebebi olarak ise gerçekte çok güçsüz olan takımların(Sivasspor,Gaziantepspor) şampiyonluğa oynaması ve her sezon banko ilk beşe girmeleri.Bunun yanı sıra Beşiktaş,Trabzonspor gibi takımların inanılmaz kötü yapılarak her sene kümeye oynamaları da gözden kaçmıyor.Türkiye ligindeki çoğu takımın borçları şişirilerek ve yada azaltılarak oyuna aktarılmış bu da oyunun işleyişini kötüleştiren diğer bir etken.Diğer gözlemlediğim bir konu ise oyunlarda bariz hakem hatarlarının olduğunu görüyoruz.Her maçta olmasa da bazı maçlarda topun çizgiden geçmesine rağmen gol verilmemesi,verilmeyen penaltı gibi hatalarla da karşılaşdığımızı söylememiz yanlış olmaz.

Şimdi sizlere soruyoruz.Siz de böyle hatalarla karşılaştınız mı ? Sizce bu oyunun işleyişini nasıl etkiliyor ? Ankete katılmak için tıklayın.

PAYLAŞ
Önceki İçerikEURO 2016 Tahmin Yarışması Başlıyor !
Sonraki İçerikHoliday Skin ’16
2014 yılında kurulan ve kurulduğu günden yana Football Manager serilerini tanıtmak, yaygınlaştırma ve yaptığı yamalar ile daha keyifli oyun haline getirmek için çalışan destek platformu

YORUM YOK

CEVAP VER