FM 17’nin Çıkış Tarihi Açıklandı!

1

FM17_STANDARD_PC_Packshot.png

Kulübünüzün fikstürlerini de defterinize yazdığınıza göre doğrulanması gereken yalnızca tek bir tarih kaldı… Football Manager 2017’nin başlangıç düdüğünün 4 Kasım Cuma günü çalınacağını açıklamaktan mutluluk duyuyoruz.

O kadar uzun süre bekleyemem diyorsanız, kampanyaya katılan bir dijital mağazadan Football Manager 2017 için şimdi ön sipariş vererek Beta sürümü için ücretsiz erken erişimle birlikte tam sürümden en az iki hafta önce menajerlik kariyerinize başlayabilirsiniz. Beta’da başlanan kariyerlere tam oyunda devam edilebilecektir.

Kampanyaya katılan bir dijital mağazadan veya kutulu oyun satan bir mağazadan Football Manager 2017 için ön sipariş veya erken sipariş verdiğinizde, Football Manager Touch 2017’ye (PC, Mac veya Linux için) tamamen ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Ön siparişiniz veya erken siparişinize özel olarak, Touch için “Yönetim kurulunu geçersiz kıl”, “Kovma yok”, “Tüm iş başvuruları”, “Milli takım yönetimi”ni de içeren ücretsiz indirilebilir çeşitli içeriklerin ve “Mücadele” modunda oynanabilen 3 yeni görevin de sahibi olacaksınız. Touch, yönetimin daha akıcı olan “transferler ve taktikler” yöntemiyle yürütüldüğü bir oyundur ve bağımsız bir oyun olarak ayrı halde satın alınabilir.

Birçok yeni ve güncellenmiş özellik, Beta sürümünün çıkışına günler kala footballmanager.com ve sosyal kanallarımız üzerinden açıklanacaktır, bu yüzden en güncel bilgilerden haberdar olmak için bizi takip edin.

PAYLAŞ
Önceki İçerikOusmane Dembélé | 18 | OOS(SĞ,SL)
Sonraki İçerikSteam FM17 Sadakat Teklifi
2014 yılında kurulan ve kurulduğu günden yana Football Manager serilerini tanıtmak, yaygınlaştırma ve yaptığı yamalar ile daha keyifli oyun haline getirmek için çalışan destek platformu

1 YORUM

  1. 99lıyım ama 2008 den beri oynuyorum sadece FM 9 oynamamıştım sanırım.
    Her sene oynarım 2 ay falan sonra sıkar ama bir dahaki sene büyük heyecan ile beklerim.
    Nasıl bir oyunsa artık.

CEVAP VER